روش های تعیین جنسیت |تعیین جنسیت صددرصد پسر

تعیین جنسیت:

با توجه به تجربیات خانم دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زنان و زایمان تهران، تعیین جنسیت فرزند برای پدرها و مادر ها یکی از دغدغه های این روزهاست زیرا والدین امروزه به علت اینکه تعداد موالید کمتری دارند مایلند که جنسیت فرزاندانشان را خودشان قبل از مادر و پدرشدن با بینش انتخاب کنند.
این موضوع که بدانند با احتمال بیشتر چه جنسیتی را خواهند داشت بسیار دلنشین و شادی بخش است.

 

در این مقاله این مطالب را خواهید خواند:

1-تعیین جنسیت

2- تعیین جنسیت قبل از بارداری

3- سه روش پیشنهادی تعیین جنسیت

4-تعیین جنسیت صد درصد پسر

5- تعیین جنسیت جنین در یک ماهگی

6- تعیین جنسیت جنین در دو ماهگی

7- تعیین جنسیت جنین قبل از ۳ ماهگی

8- تعیین جنسیت با استفاده از زمان مقاربت


1- تعیین جنسیت فقط مربوط به این دوران ماشینی نیست در قدیم هم والدین توجه ویژه به این موضوع داشتند، روش ها در قدیم بیشتر سنتی بود. درحال حاضر هرچند تا ۱۶ هفتگی بارداری معمولا با درصد بالایی با کمک روش های سونوگرافی می توان از جنسیت فرزند آگاهی یافت ولی اگر والدین خودشان یک جنس دلخواه را چه پسر و چه دختر بخواهند با کمک روش های تعیین جنسیت قبل از بارداری می ‌توان تا حد زیادی به خواسته شان والدین را نزدیک کرد.
درمورد تعیین جنسیت با سونوگرافی باید گفت درصد احتمال خطای سونوگرافی اندک است و در بیشتر موارد اطلاع رسانی سونوگرافی برای تعیین جنسیت درست و صحیح است نکته حائز اهمیت اینست که خانم و اقای منتظر تولد فرزند باید تا حدود ۳ ماهگی صبر کنند و این تب و تاب دانستن جنسیت فرزند در آن ها به حدی است که طبق نظر خانم دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زنان باعث می شود تا مرتب به مطب مراجعه و خواهان این باشند که دکتر جنسیت فرزند را با سونوگرافی تعیین کند. از طرفی برخی والدین دوست دارند که جنین موجود در رحم مادر پسر یا دختر باشد بنابراین انواع و اقسام روش ها را مورد آزمون قرار می دهند.

پادکست تعیین جنسیت را حتما گوش کنید:

 

حقیقت امر این است که روش های مختلفی وجود دارد که با کمک آن می توان به جنس دلخواه دست یافت.

تاکید ما بر روش های تعیین جنسیت قبل از بارداری است و در اصل قبل از زمانی که سونوگرافی بتواند جنس فرزند شما را تعیین کند. روش های متنوعی برای تعیین جنسیت وجود دارد که برخی منشا علمی دارد مثل انجام IVF (که جنین پسر یا دختر در رحم می کاریم) و یکسری روش ها سرمنشا سنتی دارند (مثل استفاده از رژیم های غذایی ) با مطالعه این مقاله میتوانید به جنس دلخواه خود تا حد زیادی دست یافته لذا خواهشمندیم تا انتهای این مقاله با ما همراهی کنید.[anchor id=”tj1″ ]

2- تعیین جنسیت قبل از بارداری:

تعیین جنسیت قبل از بارداری

اگر میخواهید صاحب دختر یا پسر (جنس دلخواه) خود شوید باید بدانید قبل از بارداری (۲-۳) ماه قبل از اقدام به بارداری تحت نظر باشید.[anchor id=”tj2″ ]

3- سه روش پیشنهادی در این زمینه شامل:

۱-تغذیه خاص به اقا و خانم و انجام سونوگرافی های واژینال جهت تعیین زمان مقاربت و تعیین زمان تخمک گذاری و شست و شوی واژن

۲-intrauterine insemination) iui)
که در این روش اسپرم های اقا شاملyوx است جدا سازی و شستوشو داده شده و به داخل رحم خانم تلقیح میشود.

۳-روش PaD)IVF) در این روش لقاح کاملا ازمایشگاهی است و جنین صد در صد پسر یا دختر داخل رحم مادر کاشته میشود . باید خاطر نشان کنیم که وجود یک سری شرایط پرتنش و استرس زا روی جنسیت فرزند تاثیر گذار خواهد بود . روش های لقاح ازمایشگاهی روشهایی قریب به صد در صد هستند که ما از جنسیت فرزند اگاه شده و فرزنددلخواه با جنس مورد نظر را داخل رحم مادر میکاریم.

ازدید خانم دکتر یوسفیان متخصص زنان و زایمان شهرک غرب روش های سنتی و خانگی نیز تا حدی مورد قبول است مثلا استفاده از غذایی که حاوی سدیم و پتاسیم بالا باشد میتواند احتمال پسر زایی را افزایش دهد. مثلا استفاده از گوشت قرمز و شیر و جگر میتواند احتمال فرزند ‌پسر را زیاد نماید ولی تاکید ما بر آن است که پزشک متخصص زنان با یک خونگیری از قلیا و اسیدیته خونشان اگاهی پیدا کند .

به طور مثال مصرف کلسیم و‌منیزیم میتواند احتمال دختر زایی را زیاد نماید: این غذاها شامل شیر-پنیر-بستنی و ماست و جوانه گندم میباشد از روش های مهمی که میتوان برای تعیین جنسیت قبل از بارداری نام برد روش تعیین زمان نزدیکی زوج است . در زمان تخمک گذاری پزشک روزهایی را با سونوگرافی واژینال تعیین میکند
میتوان منتظر تولد فرزند پسر بود.
و اگر چند روز قبل از تخمک گذاری اقدام به نزدیکی نمایید میتوانید انتظار تولد نوزاد دختر را داشته باشید.[anchor id=”tj3″ ]
شست و شوی واژن قبل از نزدیکی (حدود نیم ساعت) میتواند تا حد زیادی کمک کننده باشد به گونه ای شست و شوی واژن با سرکه و اب باعث کمک به تولد نوزاد دختر و شست و شوی واژن با جوش شیرین و اب موجب یاری در تولد نوزاد پسر میشود.

مقاله برای مطالعه بیشتر:

تعیین جنسیت بر اساس زمان مقاربت

سایر روش های تعیین جنسیت قبل از بارداری شامل نشاندار کردن گاتها توسط لیزر و یا تعیین میزان اسپرم میباشد.

4- تعیین جنسیت صد درصد پسر :

طرز فکر قدیمی این بوده که اغلب علاقه به تولد نوزاد پسر داشتند زیرا فکر میکردند پسر کمک و‌یاری رسان مادی و معنوی پدر و‌مادر است اگرچه این تفکر مقدار زیادی تغییر کرده ولی هنوز هم تا حدی در فرهنگ ما وجود دارد. اغلب مواردی من در مطب میبینیم کسانی هستند خواهان جنسیتی هستند که ندارند مثلا اگر پسر دارند مایلند دختر دار شوند و‌یا بالعکس.

برای اینکه صاحب فرزند پسر شوید میتوانید از روش

 • رژیم غذایی
 • نزدیکی بر اساس زمان تخمک گذاری
 • شست و شوی واژن
 • و یا از طریق pad) ivf )
  (Preimplantation Genetic Diagnosis)

تعیین جنسیت پسر

 

خانمهای عزیز که میخان اعتماد بنفسشونو ببرن بالا اینجا کلیک کنید

در ادامه به تشریح و‌توضیح هر کدام از این روش ها خواهیم پرداخت:[anchor id=”tj4″ ]

از نظر دکتر ویدا یوسفیان دکتر زنان خوب در شهرک غرب روش رژیم غذایی پسر یکی از روش های راحت و رایج تعیین جنسیت فرزند است.
خوردن بعضی غذاها کروموزوم Y مرد را جذب می کند و به تشکیل نطفه پسر کمک می کند. این غذا ها سرشار از پتاسیم و سدیم هستند شامل : روغن کنجد -خرما-فلفل-موز و گوشت قرمز تازه میباشند.

مشاوره رایگان

دادن شربت زعفران خصوصا به آقا به علت طبع گرمی که دارد میتواند در فرزند آوری پسر مفید باشد . روش نزدیکی بر پایه زمان تخمک گذاری فیزیکی از روش های تعیین جنسیت است . کروموزوم x وy که در مرد وجود دارند اگر محیط واژن قلیایی باشد و‌ترشحات رقیق باشد راحت به سمت x مادر حرکت میکنند (درست در زمان تخمک گذاری) ولی اگر چند روز قبل از زمان تخمک گذاری اقدام به نزدیکی نماییم به علت ماندگاری و دوام کروموزوم های x پدر احتمال رسیدن انها به x مادر بیشتر و احتمال دختر دارشدن افزایش می یابد .

روش شست‌و‌شوی واژن جهت تعیین جنسیت پسر یا دختر به این گونه است

که بایستی محلولی ترکیبی از آب و جوش شیرین(یک قاشق چایخوری جوش شیرین را داخل ۴ لیوان آب جوشیده سرد شده) قرار می دهید و واژن را با این محبوب شستشو می دهید . در اصل محیط را به گونه ای قلیایی می کنید که کروموزوم های Y به طرفX زن حرکت کند. بایستی دقت شود که ارگاسم خانم (به اوج لذت جنسی رسیدن خانم) باعث حرکت بیشتر کروموزوم های Y به سمت X خانم و تعیین جنسیت پسر می شود. در مقابل اگر با شستشوی واژن توسط سرکه ( یک قاشق غذاخوری سرکه داخل ۴ لیوان آب جوشیده سرد شده ) محیط واژن را اسیدی می کنیم احتمال جنین دختر افزایش می یابد . روش های علمی تر تعیین جنسیت همانطور که در بالا ذکر شد روش IVF است.
که کاملا لقاح آزمایشگاهی است و اسپرم و تخمگ در محیط آزمایشگاه لقاح یافته و بنا به درخواست والدین جنین پسر یا دختر داخل رحم کاشته می شود .این روش اگر جنین پسر و یا دختر در آزمایشگاه تشکیل شود کاملا تضمینی است و اگر درمورد ضمانت کار نگرانید توصیه می کنیم از این روش بهره ببرید.

مقاله برای مطالعه بیشتر:

میکرو اینجکشن یا تزریق اسپرم داخل تخمک (ICSI)

5- تعیین جنسیت جنین در یک ماهگی:

تاکنون به کمک متخصص زنان سعادت آباد از روش های مختلف تعیین جنسیت قبل از بارداری سخن گفتیم. حال می خواهیم از روش هایی که بعد از باردار شدن می توان استفاده نمود تا زودتر از ۱۳هفتگی که در سونوگرافی جنین جنسیتش تعیین می شود صحبت کنیم. زیرا قبل از ۱۳ هفتگی بارداری خیلی از پدرو مادرها مشتاقندتا جنسیت جنین خود را بدانند.
برای اینکه از جنسیت جنین در ۱ ماهگی خبردار شوید می توانید از یکسری از روش های خانگی بهره مند شوید. اگرچه این روشها صد درصد نمیباشد ولی بسیار کمک کننده هستند

۱-پاهای مادر: اِد‌ِم و ورم کردن پاهای مادر در جنین دختر کاملا مشهود است . مادرانی که جنینشان پسر است تا اواخر بارداری هیچ ورمی روی پاهای مادر دیده نمیشود.

۲- چشم مادر: بایستی درون چشم مادر سفیدی چشم را بررسی کرد ، به این شکل که پلک پایین مادر را پایین داده و به سفیدیه چشم دقت میکنید اگر رگ های خونی به شکل وی در چشم چپ مادر مشهود بود جنین دختر و اگر این رگ ها در چشم راست مادر دیده شد جنین پسر خواهد بود.[anchor id=”tj5″ ]

۳- پوست مادر : در جنین پسر زیبایی و شفافیت پوست مادر حفظ میشود ولی در جنین دختر تمام زیبایی مادر از بین رفته و پوست لکه دار و‌کدر و پر از جوش میشود.

مشاوره رایگان
پس پوست شفاف و زیبا نشانه پسر دار شدن شماست

۴- تنگی نفس در مادر: تنگی نفس مادر در جنین پسر بیشتر دیده میشود در حالیکه در جنین دختر ، مادر معمولا تنگی نفس ندارد و براحتی نفس میکشد.

۵-تغییرات اشتها و مزاج مادر: در جنین دختر ما شاهد تمایل بیشتر مادر به خوردن انواع شیرینی ها و شکلات هستیم ولی در جنین پسر مادر تمایل بیشتری به خوردن ترشیجات دارد.

6- تعیین جنسیت جنین در دو ماهگی

در ماه دوم بارداری قلب جنین هنوز تا پنج هفتگی کامل نشده و لذا نمیتوانیم
شاهد تپش قلب جنین باشیم . اگرچه در ماه دوم بارداری هم روش های صد درصدی برای تشخیص جنسیت جنین وجود ندارد ولی میتوان تا حدودی از برخی موارد زیر بهره جست:

۱-رشد سینه های مادر: رشد بافت پستانی مادر در جنین های دختر بیشتر از قبل است و سرعت زیادی دارد ولی در جنین پسر اینگونه نمیباشد.

۲- رشد موهای پای مادر : رشد موهای پای مادر در جنین پسر بسیار سریع از قبل است ولی در جنین دختر اینگونه نیست و هیچ تفاوتی با قبل از بارداری ندارد.

۳-حالت تهوع در مادر: مادران باردار حالت تهوع خصوصا در اوایل صبح را تجربه میکنند ولی اگر در اوایل بارداری مادر حالت تهوع نداشت احتمال بیشتری هست جنین پسر باشد.

۴-اشتهای مادر: در جنین پسر شاهد هستیم مادر اشتهای زیادی پیدا میکند و از خوردن لذت میبرد و به طور مرتب میخورند و از کاهش اشتها شکایت نمیکنند در حالیکه در جنین دختر میبینیم مادر باردار اشتهای مثل قبل از بارداری و یا کمتر دارد.

۵- دمای پای مادر: دمای پای مادر در اوایل بارداری می تواند تا حدودی جنسیت جنین را حدس مشخص کند، به گونه ای که مادرانی که پاهای سرد و رنگ پریده دارند به احتمال قوی نوزادشان پسر است.[anchor id=”tj6″ ]

۶- سردرد مادر: سردرد در مادر باردار نشانه ی نوزاد پسر است که در راه دارد. ولی مادری که جنین دختر دارد به ندرت دچار سردرد می شود.

۷- رنگ ادرار مادر: با استفاده از رنگ ادرار مادر نیز می توان تا حدودی جنسیت جنین را حدس زد . رنگ ادرار مادر در جنین پسر تغییر چندانی نمی کند ولی رنگ ادرار مادری که جنین دختر در راه دارد به رنگ زرد تیره می شود و بد اخلاق شده و پوست تیره ای نیز دارد.

لابیاپلاستی

7- تعیین جنسیت جنین قبل از ۳ ماهگی:

طبق تجارب دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زنان در غرب تهران پس از اعلام اینکه خانم باردار است و تا قبل اینکه سونوگرافی انجام شود نمیتوان به طور نسبتا قابل اعتمادی از جنسیت جنین مطلع شد. مشکل سونوگرافی اینست معمولا امکان انجامش برای تعیین جنسیت بعد از سه ماهگی است برای اینکه شما بتوانید در سه ماهه اول تا حدودی جنسیت جنینتان را تعیین کنید میتوانید روش های خانگی متعددی را امتحان کنید همانگونه که گفتم بررسی وضعیت ظاهری مادر باردار مانند وجود علائمی مثل سردرد ورم پاها و بررسی چشم ها در مادر میتواند کمک کننده باشد . هریک از این روش ها به تنهایی ارزش چندانی ندارد ولی وقتی چند علامت با هم در مادر باردار وجود داشته باشد تا حدودی می توان جنسیت جنین را حدس زد مثلا اگر مادر باردار دچار ورم پاها و حالت تهوع و رنگ ادرار تیره باشد می توان گفت نوزاد دختر به دنیا خواهد آورد.[anchor id=”tj7″ ]

مشاوره رایگان

8- تعیین جنسیت با استفاده از زمان مقاربت:

به توصیه ی دکتر زنان شهرک غرب قبل از اینکه نطفه جنین تشکیل شود و فرد باردار شود اثر زمانبندی نزدیکی بر اساس زمان تخمک گذاری جهت تعیین جنسیت نوزاد مدد جست. چنانچه نزدیکی زوجین در زمان تخمک گذاری باشد با توجه به سن کوتاه تر کروموزوم های Y که توانایی ماندگاری زمان زیادی در رحم خانم ندارد می توان احتمال داد که Y بیشتری به سمت تخمک ها برای لقاح می روند و جنین احتمالا پسر خواهد بود. اگر نزدیکی چندروز قبل یا چند روز بعد از تخمک گذاری باشد به علت اینکه کروموزوم های X بیشتری از پدر جهت لقاح به سمت تخمک مادر روانه می شوند و به احتمال زیاد جنین دختر خواهد شد.
این هوشیاری در عملکرد زوجین اگر همراه با شستشوی واژن نیم ساعت قبل از نزدیکی توام باشد اثر شگرف خواهد بود.
همانگونه که گفتیم برای پسردار شدن باید شستشوی واژن با قلیا(جوش شیرین) و برای دختر دار شدن بایستی شستشوی واژن با سرکه (اسید) به وقوع بپیوندد.
روش های فوق اگر چه بعضی هایشان صددرصد علمی نیست ولی در طب قدیمی بارها به کار رفته و مورد آزمون قرار گرفته اند. و سربلند از آزمون بیرون آمده اند.[anchor id=”tj8″ ]

صاحب فرزند شدن جزو بهترین لحظات زندگی انسان است و در اصل فرزند دلخواه بهترین و بزرگ ترین سرمایه ی بشر در طول قرن هاست .

راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زنان و زایمان در شهرک غرب
02122074065
09370786637

15 پاسخ
 1. احمدی
  احمدی گفته:

  سلام. لطفا اعلام میفرمایید چند درصد از مراجعین شما بایت تعیین جنسیت فرزندشون به جنسیت دلخواه خود رسیدن؟

  پاسخ
 2. رامی
  رامی گفته:

  لطفا برنامه تغذیه پسر اوری را دقیق برامون شرح و امیل فرمایید بعد ان خواهشن هزینه ivf چنده

  پاسخ
 3. باران
  باران گفته:

  سلام ما ivf انجام دادیم برای تعیین جنسیت پسر که از ۷تا جنین ۶تا دختر و دوتا کیفیت پایین و جنین پسر رشد نکرد حالا به نظرتان iui انجام بدیم

  پاسخ
 4. باران
  باران گفته:

  سلام ما ivf انجام دادیم برای تعیین جنسیت پسر که از ۷تا جنین ۶تا دختر و دوتا کیفیت پایین و جنین پسر رشد نکرد حالا به نظرتان iui انجام بدیم?

  پاسخ
 5. شفیعی
  شفیعی گفته:

  با سلام من میخوام بارداربشم و با هدف پسردار شدن آنهم به اصرار دخترانم آزمایش ذخیره فیلیکول و اسپرم هم دارم گفته شده اسپرم جهت آی یو آف مناسب نیست دارو برا هردومون تجویز شد و درحال مصرف هستیم اما تاکی و چطور به این هدف بارداری با تعیین جنسیت پسر خواهیم رسید نیاز به مشاوره نظر یه پزشک حاذق داریم با توجه به داشتن فرزند کوچک و شاغل بودن و شهرستانی بودن و سن بالای ما لطفا راهنمایی کنید مناسب ترین و موثرترین راه و چاره ما چی هست

  پاسخ
 6. سیده فاطمه میرحیدری
  سیده فاطمه میرحیدری گفته:

  سلام خانم دکتر جان.امروز ۵ ماهم شد.دیروز سونو انومالی اسکن انجام دادم.گفتن بچم پسر.در صورتی که تمام علائمم به دختره.امکان داره اشتباه شده باشه؟

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.