بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

امروزه مراجعه به بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران به منظور انجام جراحی لابیاپلاستی، برای خانم هایی که از مشکل لابیای بزرگ رنج می برند بسیار مهم است. چراکه لابیاپلاستی یک جراحی حساس برای خانم ها می باشد.

دکتر ویدا یوسفیان

عمل لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها می باشد که می تواند بزرگی بیش از حد نرمال لابیا مینور، هم اندازه نبودن لابیا و تیرگی آن را از بین ببرد و این امر می تواند امری خوشایند برای بانوان باشد زیرا بزرگی یا تیرگی لابیا نه تنها در برقراری رابطه جنسی اعتماد به نفس افراد را پایین می آورد بلکه حین ورزش و فعالیت های روزمره و یا بر روی یائسگی نیز می تواند تاثیر به سزایی بگذارد.

برای اینکه بتوانید نتیجه ایده آل و مطلوبی را از عمل خود به دست آورید بایستی به بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران مراجعه نمایید. دکتر ویدا یوسفیان در حال حاضر یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می‌باشند.

جراح لابیاپلاستی در تهران

جراح لابیاپلاستی در تهران

علاوه بر زیبایی و جذابیت اندام، زیبایی اندام جنسی یکی از مواردی است که بسیار به آن توجه می شود. یکی از عمل های زیبایی اندام جنسی در بین خانم‌ها جراحی لابیاپلاستی است که در آن برای کاهش لابیا مینور و یا همان کاهش چین‌های پوستی که مجرای ادرار و دستگاه تناسلی را احاطه کرده است تلاش می‌شود.
به دلایل مختلفی ممکن است این نواحی در برخی از خانم ها بسیار بزرگ، بدرنگ و یا بدفرم شده باشد که در این صورت می‌توانند به راحتی و با کمک جراحی لابیاپلاستی در تهران برای زیباسازی این ناحیه اقدام نمایند. علاوه بر این در برخی از مواقع ممکن است این عارضه باعث ایجاد درد و ناراحتی در زمان انجام ورزش و یا مقاربت گردد.

 در نتیجه می‌توان گفت که عمل لابیاپلاستی که توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران صورت می‌گیرد می‌تواند با هدف درمان یا زیبایی و یا حتی هر دو انجام شود.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران کیست؟

دکتر لابیاپلاستی در تهران

در جواب سوال بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران کیست؟ باید بگوییم مهارت و تکنیکی که جراح از آن برای لابیاپلاستی استفاده می کند یکی از عوامل مهم در نتیجه بخش بودن عمل های جراحی است. در واقع داشتن علم و دانش به تنهایی کافی نیست به خصوص در جراحی های زیبایی که افراد به دنبال بهتر شدن ظاهر اندام خود هستند. بنابراین بی شک پزشکی که شما برای عمل لابیاپلاستی خود انتخاب می کنید نقش بسیار مهمی دارد.

چگونه می‌توان پزشک خوب را از بین جراحان بسیاری که در این زمینه فعالیت دارند پیدا کرد؟ برای پاسخ به این سوال در ابتدا بایستی با ویژگی‌های بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران بیشتر آشنا شوید که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

 • دارای تخصص و مدرک لازم باشد.
 • از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد.
 • سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار بدهد.
 • رضایت مراجعین قبلی را به دست آورده باشد.
 • از تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده کند.
 • علاوه بر منطق ریاضی از علم هنر آگاهی داشته باشد.

دکتر ویدا یوسفیان یکی از شناخته شده ترین و بهترین متخصصین زنان و زایمان در تهران است که می توان گفت بهترین د کتر لابیاپلاستی در تهران نیز می باشد. او درکلینیک خصوصی خود در تهران ، جراحی ها و درمان های زیبایی اندام تناسلی و بهترین جراحی زیبایی زنان را انجام می دهد.

لابیاپلاستی توسط بهترین دکتر تهران

لابیاپلاستی تهران

دکتر ویدا یوسفیان یکی از پزشکان لابیاپلاستی در تهران است که تا به حال سابقه انجام بیش از 1500 جراحی موفق را داشته است.

همچنین عمل لابیاپلاستی توسط ایشان با تکنیک لیزر هم انجام می شود.

یکی از جراحی های پلاستیک در ناحیه تناسلی بانوان لابیاپلاستی است که می تواند کیفیت کلی زندگی را بهبود بخشد. طی این عمل شکل لابیا مینور( لب های داخلی در دو طرف دهانه واژن) تغییر می کند.

تغییر فرم و افتادگی لب داخلی واژن مشکلاتی را برای خانم ها ایجاد می کند که این مشکلات هم بر زندگی روزمره و هم بر زندگی جنسی تاثیر منفی می گذارد و در نتیجه باعث کاهش اعتماد به نفس این افراد می شود.

خانم ها با کمک جراحی لابیاپلاستی اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابی می کنند.

جراحی زیبایی زنان عموماً به دلایل زیبایی ترجیح داده می‌شود، اما گاهی اوقات این روش برای افرادی که لبه ‌های واژن بسیار بزرگ دارند یا هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی یا در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی می کنند، توصیه می‌شود.

لابیاپلاستی به زنان کمک می کند تا فعالیت های روزمره خود را راحت تر انجام دهند.علاوه بر این، زیبایی زنان کیفیت رابطه جنسی و اعتماد به نفس افراد را نیز افزایش می دهد. این جراحی بهتر است توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود تا عوارض نداشته باشد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

شایع ترین دلیل لابیاپلاستی افتادگی لابیا مینور است. لابیا مینور به طور معمول باید در داخل لب های خارجی باقی بماند. اما به دلیل برخی عوامل، افتادگی خارجی ممکن است رخ دهد. همچنین این جراحی به دلیل مشکلات تقارن بین دو لب قابل انجام است.

این عمل باید توسط بهترین جراح لابیاپلاستی و در یک محیط استریل انجام شود. در اولین مرحله، تصمیم گیری می شود که آیا شما کاندیدای مناسبی هستید یا خیر. اگر پزشک در نتیجه ارزیابی تشخیص دهد که شما کاندید مناسبی هستید، ابتدا شما را در مورد جزئیات عمل، کارهایی که بعد از عمل باید انجام شود و تصویری که تقریباً به دست می آورید، اطلاع می دهد.

جراحی لابیاپلاستی را می توان تحت بی حسی موضعی یا بی هوشی انجام داد. مدت زمان عمل ممکن است بین 30 تا 60 دقیقه باشد. در حین عمل بیهوشی امکان احساس درد وجود ندارد.

این جراحی معمولا در کمتر از یک ساعت انجام می شود. شما می توانید بلافاصله پس از پایان عمل لابیاپلاستی به خانه بروید.

لابیاپلاستی یک روش جراحی است، این عمل باید توسط بهترین پزشکان متخصص و در محیط های استریل مانند بیمارستان ها یا کلینیک های تخصصی انجام شود.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

قیمت جراحی بهترین دکتر لابیاپلاستی

مهم ترین عامل موثر بر قیمت عمل بهترین جراح لابیاپلاستی، میزان بزرگی و افتادگی لابیا مینور است. هر چه میزان افتادگی بیشتر باشد، قیمت جراحی نیز بالاتر است. در برخی از بیماران تنها درمان افتادگی کافی است، در حالی که در سایر بیماران ممکن است علاوه بر زیبایی زنان، پوست اضافی کلیتوریس برداشته شود. یا ممکن است عمل واینوپلاستی همراه با لادیوپلاستی درخواست شود.

اینستاگرام دکتر ویدا یوسفیان

آیا می توان لابیاپلاستی را برای افراد باکره انجام داد؟

به دلیل این که پرده بکارت 3-4 سانتی متر در داخل ناحیه عمل قرار دارد و لب های داخلی بیرون از پرده بکارت قرار دارند، امکان آسیب رساندن به پرده بکارت وجود ندارد. بنابراین بیماران باکره می توانند به راحتی تحت عمل جراحی لابیاپلاستی قرار گیرند. پس لابیاپلاستی دختران باکره مشکلی ندارد.

چه کسانی می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

همان طور گفته شد لابیاپلاستی برای خانم هایی که از اندازه و رنگ لابیای خود رضایت ندارند انجام می شود و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و میل جنسی در آن ها و رضایت از روابط جنسی می شود.

 • در صورتی که متقاضی دارای لابیا های بزرگ و غیر متقارن باشد کاندید مناسبی برای این عمل است.
 • خانم هایی که لابیا مینور تیره و چروک شده دارند.
 • کسانی که در هنگام ادرار یا ورزش های سنگین دچار سوزش و درد در ناحیه تناسلی می شوند.
 • در صورتی که با پوشیدن شلوار های تنگ در ناحیه واژن خود احساس درد کنید کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید.
 • بعضی از افراد به دلیل کدر بودن و تیره بودن لابیاها به این عمل رو می آورند که می توانند کاندید مناسبی برای این جراحی باشند
 • در صورتی که در جهت خروج ادرار مشکل داشته باشید کانددی مناسبی برای این عمل هستید.

بهترین دکتر لابیا پاتستی در تهران

مزایای جراحی لابیا در تهران چیست؟

جراحی لابیا پلاستی در تهران چه با هدف درمان و چه با هدف زیبایی انجام گیرد می‌تواند مزایای بسیاری به همراه داشته باشد، که از جمله آن‌ها به موارد زیر اشاره شده است:

 • زیبایی اندام جنسی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • عدم ایجاد درد و ناراحتی
 • ایجاد تقان در اندام جنسی
 • افزایش کیفیت ارتباط جنسی
 • عدم نمایان بودن لابیا در لباس تنگ
 • راحتی در انجام فعالیت‌های ورزشی

روش های لابیاپلاستی

بسیاری از افراد از ظاهر ناحیه تناسلی خود رضایت کافی ندارند و این امر موجب می شود که جراحی لابیاپلاستی انجام دهند لابیا پلاستی از انواع روش های بسیاری برخوردار است و می تواند اعتماد به نفس خانم ها را در حین رابطه جنسی افزایش دهد خانم برای انجام لابیا پلاستی باید بهترین دکتر لابیاپلا ستی را انتخاب کنند تا دچار مشکلات و عوارض جانبی پس از عمل نشوند.

تکنیک تریم:

در این روش لب های مینور کلامپ می شود و برش داده می شود یعنی بافت بیرون زده و نامتقارن با لستفاده از چاقوی جراحی، قیچی یا لیزر بریده شده و سپس بخیه زده می شود.

حدود یک سانتی متر از لابیا باقی گذاشته می شود تا به عنوان یک پوشش برای ورودی واژن عمل کند

تکنیک وج:

لبه طبیعی لابیا حفظ می شود وتنها بخشV شکل از قسمت بیرون زده بافت جدا می شود.در این تکنیک بافت زیر مخاطی دست نخورده باقی گذاشته می شودتا زمانی که لابیاها بخیه می شوند، لبه چین خورده آن ها بدون تغییر باقی بماند. همین امر ظاهر طبیعی این ناحیه را حفظ می نماید.

استفاده از لیزر واژینال:

در این روش با استفاده از لیزر بافت لابیا برش داده می شود و همزمان انعقاد خون انجام می شود. چون انجام برش و انعقاد یا کواگولیشن همزمان توسط لیزر انجام می گیرد بدون خونریزی است در نتیجه دوره نقاهت و بهبودی در روش لیزر سریع تر انجام می گیرد.

بهترین دکتر لابیا پاتستی در تهران

روش لیزری لابیاپلاستی با بیحسی موضعی و بدون بخیه یا با حداقل بخیه انجام می شودبه صورت سرپایی انجام می شود و فرد روز بعد از عمل می تواند فعالیت های روزانه خود را از سربگیرد.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

جراحی لابیاپلاستی

برای انجام لابیاپلاستی از دو روش جراحی با تیغ و لیزر مونالیزا استفاده می شود. انجام این دو روش تفاوت هایی باهم دارند.

روش جراحی با تیغ در بیمارستان و اتاق عمل تحت بیهوشی انجام می شود. در این روش برای برش بافت اضافی از تیغ جراحی استفاده می شود و نیاز به بخیه دارد. دوره نقاهت در روش جراحی طولانی تر و خونریزی هم بیشتر است.

روش لابیاپلاستی با لیزر در مطب با روش بی حسی موضعی انجام می شود و برای کسانی که ترس از جراحی دارند گزینه ی مناسبی است. در این روش نیازی به بخیه نیست بنابراین جای برش باقی نمی ماند.

در روش لابیاپلاستی با لیزر دوره ی نقاهت کوتاه تر و خونریزی هم کمتر است. مدت زمان انجام با لیزر حدود 10 تا 20 دقیقه است در حالی که مدت زمان جراحی بیش از 40 دقیقه می باشد.

هزینه ی لابیاپلاستی با لیزر کمتر از هزینه ی لابیاپلاستی از طریق جراحی می باشد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران و در کل جراح زیبایی زنان کسی است که سابقه بسیار زیادی در این زمینه  داشته و تعداد قابل توجهی عمل جراحی لابیاپلاستی و زنان انجام داده و بیش از 95 درصد رضایت مراجعین راهمراه داشته است.

در این قسمت به معرفی دو مورد از مهم ترین ویژگی های یک جراح زنان خوب خواهیم پرداخت تا به شما عزیزان در زمینه ی انجام این انتخاب کمک کنیم. پر اهمیت ترین ویژگی هایی که برای انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باید به آن ها توجه داشته باشید، عبارتند از:

تجربه و مهارت

لابیاپلاستی از آن جا که به ناحیه تناسلی بانوان مربوط است و انجام آن نتایج آنی به دنبال دارد، به همین دلیل شما باید جراحی را برای انجام لابیاپلاستی انتخاب کنید که بتواند با دقت و ظرافت کامل و به زیباترین شکل ممکن به افزایش زیبایی ظاهری این بخش از بدنتان کمک کند.

تجربه و مهارت بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران در انجام این عمل، مهم ترین فاکتورها هستند. شما باید برای انجام جراحی زیبایی واژن به جراحی مراجعه کنید که می تواند با به کار گیری تجربه و مهارت خود، تجربه لابیاپلاستی عالی و قابل قبولی را برای شما رقم بزنند.

انجام لابیاپلاستی در شرایط بهداشتی

ناحیه ی واژن از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید عمل زیبایی واژن در شرایطی انجام شود که بهداشت به طور کامل رعایت شده و عفونت های مختلف سلامت فرد را تهدید نکنند.

رضایت بالای مراجعه‌کنندگان دکتر ویدا یوسفیان نشان از مهارت و تجربه بالای ایشان دارد. در حال حاضر دکتر یوسفیان یکی از بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می‌باشند.

مراقبت بعد از لابیاپلاستی

 • مصرف آنتی بیوتیک باید سر ساعت انجام شود.
 • حتما بعد از جراحی نکات بهداشتی رعایت شود.
 • از پوشیدن لباس های تنگ خودداری شود.
 • تا سه روز بعد از عمل استراحت کنید.
 • مصرف ویتامین c برای کاهش تورم

بهترین مرکز لابیاپلاستی در تهران

مرکز لابیاپلاستی تهران

مهم ترین نکته ای که باید در مورد جراحی لابیاپلاستی در نظر داشته باشید، انتخاب بهترین متحصص زنان در زمینه عمل لابیاپلاستی و یک مرکز بهداشتی و امن می باشد.

دکتر ویدا یوسفیان یکی از باتجربه ترین و ماهرترین جراحان زیبایی واژن به خصوص در زمینه لابیاپلاستی می باشد.

او در کلینیک خصوصی خود در شمال تهران، به جراحی و درمان های زیبایی اندام تناسلی می پردازد.

9 پاسخ
 1. سمیه
  سمیه گفته:

  من سال گذشته پیش خانم دکتر یوسفیان لابیاپلاستی انجام دادم واقعا راضی ام.ممنون خانم دکتر عزیز

  پاسخ
 2. مهناز
  مهناز گفته:

  ممنون از اطلاعات كامل تون دوستاني كه سابقه عكل لابياپلاستي با جراحي داشتند لطفا بگن كه بعدش آيا مشكلات خاصي داشتند در مورد زخم و عفونت و … يا خير و اينكه چقدر طول كشيده دوره نقاهت؟؟ كلا راضي هستند؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.