تزریق بوتاکس در واژن

روشهای جوانسازی واژن:

تزریق بوتاکس در واژن جوانسازی واژن ،شامل تمامی اقدامات ترمیمی است که با هدف اصلاح مشکلات واژن مانند شل شدگی، افتادگی و خشکی ، توسط متخصص زنان و زایمان انجام می شود.
واژن یکی از اعضای بدن است که خاصیت کشسانی داشته و به دلیل افزایش سن و شروع یائسگی ، زایمان های مکرر و دوقلوزایی حالت افتادگی و شلی پیدا می کند و لبه های داخلی و خارجی واژن حالت قبلی خود را از دست میدهند.

با افزایش سن و کاهش هورمون استروژن قدرت عضله و بافت های همبند اطراف کاهش یافته و در نتیجه واژن قابلیت ارتجاعی خود را از دست میدهد. در این شرایط اعتماد به نفس برای برقراری رابطه زناشویی کاهش یافته، زنان احساس قبلی که هنگام برقراری رابطه جنسی داشته اند را ندارند و با مشکلات دیگر از قبیل بی اختیاری ادرار رو به رو می شوند. در نتیجه جوانسازی واژن یک عمل زیبایی درمانی است که هم با هدف درمان و هم هدف زیباسازی توسط پزشک زنان و زایمان انجام می‌شود.توجه داشته باشید که سلامت و زیبایی واژن در کیفیت روابط جنسی و احساس رضایت از زندگی زناشویی تاثیر زیادی دارد.

یکی دیگر از راه های جوانسازی واژن، تزریق چربی به واژن می باشد که می توانید با کلیک روی لینک از جزئیات بیشتر اطلاع پیدا کنید.

اینستاگرام

روشهای جوانسازی واژن:

جوانسازی واژن از طریق دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود.

روش جراحی:

لابیاپلاستی،واژینوپلاستی

روش غیر جراحی:

•روشRF ، کربوکسی تراپی،تزریق چربی به واژن ،تزریق بوتاکس در واژن

•تزریق بوتاکس در واژن: این روش، نوعی روش جوانسازی است که به منظور کاهش افتادگی ، رفع چین و چروک و حجم دهی به لبهای ناحیه تناسلی توسط پزشک متخصص زنان و زایمان انجام می‌شود. لبهای بزرگ واژن در هنگام برانگیختگی جنسی در اثر افزایش جریان خون به آن ناحیه ،متورم می شود. با این حال با افزایش سن زنان و زایمان، این اثر به مرور زمان از بین می‌رود و سبب ایجاد ظاهری پیر و غیرجذاب در واژن می شود .حجم دهی به لبهای واژن با تزریق بوتاکس در واژن ،به آن ظاهری جوانتر بخشیده و اعتماد بنفس فرد را افزایش میدهد.

RF
افراد مناسب برای تزریق بوتاکس در واژن:

۱-افرادی که به دلیل افزایش سن، ناحیه تناسلی آنها دچار افتادگی ، پیری و چین و چروک شده است
۲-افراد جوانی که لابیا ی آنها لاغر است و می‌خواهند لابیای پر ترو سفت تری داشته باشد.
۳-افرادی که لابیای نامتقارن و نامتناسب دارد.
تزریق بوتاکس در واژن سبب حجم دهی و برجسته شدن لبهای واژن و همچنین سبب کاهش و برطرف شدن چین و چروک آن می شود در نتیجه سبب جوانتر شدن واژن می گردد.

کلینیک دکتر ویدا یوسفیان متخصص جراحی زنان شهرک غرب مفتخر است که کلیه خدمات را ارائه دهد
02122074065

واژینیسموس:

واژینیسموس یک اختلال جنسی است که با گرفتگی و انقباض شدید و غیر ارادی بدن همراه است.در این حالت فرد هنگام نزدیکی درد بیش از حد زیادی را تجربه میکند و به همین دلیل از برقراری رابطه جنسی ترس دارد.
واژینیسموس انواع مختلفی دارد:

واژینیسموس اولیه : معمولا خانم ها موقع اولین رابطه جنسی آنرا تجربه می کنند و دخول به واژن هرگز انجام نمی شود.
واژینیسموس ثانویه: پس از یک دوره رابطه جنسی موفق رخ میدهد ،یعنی زن قبلاً رابطه ی جنسی بدون درد را تجربه کرده و

بعدها بر اثر عواملی مانند: عفونت ، زایمان سخت، یائسگی و ضربه و… دچار این اختلال شده.
واژینیسموس عمومی: این عارضه همیشه وجود دارد و در هیچ موقعیتی، اجازه دخول هیچگونه وسیله ای داده نمی شود.
واژینیسموس موقعیتی: تنها در برخی از موقعیت ها به وجود می‌آید .مثلاً فقط هنگام برقراری رابطه جنسی رخ می‌دهد اما در زمان انجام معاینات زنان و زایمان و استفاده از تامپون ،فرد مشکلی ندارد.

محرک های اساسی در به وجود آمدن واژینیسموس:

•اضطراب نسبت به چگونگی عملکرد در حین رابطه
•اطلاعات غلط و ناآگاهی در مورد فعالیت جنسی و یا احساس گناه
•ترس از آسیب و صدمه در طی رابطه
•حوادث ناگوار زندگی از جمله تجاوز جنسی یا سابقه سوء استفاده
•رابطه نامطلوب زناشویی
•زایمان سخت یا جراحی

مشاوره رایگان

روش های درمان واژینیسموس:

•مراجعه به مشاور و متخصص زنان و زایمان:

برای درمان واژینیسموس زوج ها باید همراه هم به پزشک متخصص خوب مراجعه کنند و ریشه مشکل خود را پیدا کند.

•پروتز درمانی:

در پروتز درمانی پزشک متخصص زنان از پروتزهای مخصوص استفاده می کند و ناحیه تناسلی را گشاد میکند.

•استفاده از ژل های لوبریکانت :

اگر خشکی واژن باعث ایجاد واژینیسموس شده باشد ژل های لوبریکانت، که دارای مقدار زیادی مواد روان کننده هستند برای شما تجویز می‌شود تا خشکی واژن را برطرف کند و حالت لغزنده ای در واژن ایجاد کند.

•تزریق بوتاکس درواژن :

اگر فرد واژینیسموس حاد مبتلا باشد برای درمان مشکلات باید تزریق بوتاکس در واژن انجام دهد. بوتاکس دارو یا ژل است که به عضلاتی خاص تزریق می‌شود و باعث فلج شدن آن عضلات میشود .وقتی بوتاکس به ناحیه تناسلی تزریق شود عضلات این ناحیه را فلج می کند . تزریق بوتاکس در واژن در درمان واژینیسموس، باعث کاهش تنش ماهیچه هایی می شود که موقع برقراری رابطه جنسی یا معاینات لگنی توسط دکتر زنان و زایمان دچار انقباضات شدید و غیر ارادی میشود. همچنین تزریق بوتاکس در واژن تنش و استرس شدید خانم ها را موقع برقراری رابطه جنسی برطرف کرده و رابطه زوجین را بهبود می بخشد. با استفاده از این روش می توان از بسیاری از طلاق های ناشی از عدم دخول جلوگیری و زوجین را به زندگی عادی زناشویی برگرداند.
تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان واژینیسموس با تزریق بوتاکس در واژن ،متفاوت است. مشکل بعضی افراد با یک بار تزریق بوتاکس در واژن حل می‌شود اما بعضی دیگر از خانم ها باید هر چند ماه یک بار بوتاکس انجام دهند.

زیباسازی واژن:

بسیاری از بانوان به دلیل تغییراتی که در طول زمان متوجه ناحیه تناسلی آنها می‌شود از برقراری رابطه جنسی بیم دارند چرا که احساس می‌کنند این تغییرات باعث از بین رفتن زیبایی واژن آنها شده است ‌. زایمان های متعدد ،کاهش وزن ناگهانی ، افزایش سن وتغییرات هورمونی از جمله عواملی هستند که می توانند در ظاهر واژن تاثیر گذار باشند. تزریق بوتاکس در واژن میتواند در ظاهر کلی واژن تاثیر گذار باشد وبا برجسته کردن لابیاهای ماژور، چین و چروک های ناشی از افتادگی پوست را برطرف کرده و ظاهری زیبا به واژن دهد . زیباسازی واژن تاثیر مستقیمی بر کیفیت برقراری رابطه جنسی ایجاد می کند.

بالا بردن میل جنسی:

پوست چروکیده و تیره واژن ظاهر ناخوشایندی دارد و باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس زنان در روابط زناشویی شده و به مرور باعث کاهش میل جنسی میشود. جوان سازی و زیباسازی واژن به روش تزریق بوتاکس در واژن می تواند اعتماد به نفس را به زنان برگرداند و باعث بالا رفتن میل جنسی شود.

سپاس از همراهیتان ، امیدواریم مطالعه این مطلب برایتان سودمند بوده باشد.

راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان:

02122074065 – 09370786637

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.