لابیاپلاستی در تهرانپارس

لابیاپلاستی در تهرانپارس

لابیاپلاستی یکی از عمل های زیبایی واژن برای خانم هایی می باشد که از ظاهر واژن خود به دلیل بزرگ شدن لابیا مینور و یا تیرگی آن رنج می برند.

خیلی از خانم ها از صحبت در مورد ظاهر واژن خود و بزرگ شدن لابیا مینور شرم دارند. اما این مشکل با مراجعه به متخصص زنان به راحتی قابل درمان است.

لابیاپلاستی راه درمان این مشکله و با چند روش انجام می شود. لابیاپلاستی علاوه براینکه باعث بهبود ظاهر لابیا و ناحیه تناسلی می شه باعث کم شدن مشکلات فیزیکی به هنگام فعالیت های روزانه می شود.

دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس

برای اینکه از عمل لابیاپلاستی خود بهترین نتیجه را به دست آورید بایستی به بهترین دکتر لابیاپلاستی در محدوده ی محل زندگی خود مراجعه کنید.

اگر از ظاهر واژن خود به دلیل بزرگ شدن اندازه لابیا راضی نیستید و تا امروز اقدام نکردید، توصیه ی ما به شما این است که بدون نگرانی هر چه زودتر اقدام کنید.

شاید بخواهید ببینید: بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

با انجام این عمل نزد متخصص ماهر مشکلات ناشی از بزرگ شدن لابیا از بین می رود و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در زندگی جنسی شما می شود.

لابیاپلاستی در تهرانپارس

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

هزینه عمل لابیاپلاستی سوالیه که برای خانم هایی که قصد انجام این عمل را دارند مطرح می شود عوامل مختلفی بر روی عمل های زیبایی از جمله عمل لابیاپلاستی تاثیر گذار است.

بعضی از خانم ها تمایل دارند که همزمان با عمل لابیاپلاستی عمل های دیگری مثل واژینوپلاستی، هودکتومی، تزریق ژل و یا چربی و تنگ کردن واژن را بسته به نیاز خود انجام دهند.

عواملی مثل: تکنیک های جراحی، میزان برش و شکل و فرم لابیا مینور و…… هم بر روی هزینه ی عمل لابیاپلاستی موثر است.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت لابیاپلاستی این است که شما در کدام منطقه باشید و کجا این عمل برای شما انجام شود. هزینه جراح هم بی تاثیر نیست.

به طور کلی هزینه جراحی لابیاپلاستی از 5 میلیون تومان شروع می شود.

لابیاپلاستی در تهرانپارس

لابیاپلاستی چیست؟

آناتومی دستگاه تناسلی زنان به این صورت است که در داخل لابیای بزرگ لابیاهای کوچک قرار می گیرند. در بالا لابیای کوچک شامل کلیتوریس است و در پایین فورشت را ایجاد می کند. ناحیه لابیای مینور توسط پودندال داخلی که شاخه ای از ایلیاک داخلی است مشروب می شود.

عمل لابیاپلاستی در زنانی که شکل لابیاهای مینور آن ها بدفرم، نامتقارن و بزرگ شده است، انجام می شود. لابیاهای مینور به دلایل مختلفی بزرگ می شوند. از جمله : دلایل ژنیتیکی، برخی هورمون های زنانه، بارداری، عفونت و یا ضربه.

گاهی لابیا آن قدر بزرگ می شود که حتی از روی لباس هم مشخص می شود و باعث آزار و عدم اعتماد به نفس در خانم ها می شود. با انجام عمل لابیاپلاستی این مشکل به راحتی برطرف خواهد شد.

این عمل یکی از عمل های مربوط به زیبایی ناحیه ی واژن است که توسط دکتر متخصص زنان انجام می شود. جراحی لابیاپلاستی در مطب دکتر و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی صورت می گیرد.

روش های مختلفی برای انجام این عمل انجام می شود که دکتر متخصص زنان بنا به مورد و تشخیص ،یکی از موارد را انتخاب می کند.

لابیاپلاستی در تهرانپارس

روش های عمل دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس

لابیاپلاستی به دو روش جراحی و لیزر انجام می شود. روش جراحی با بی هوشی و با تیغ جراحی همراه با بخیه زدن انجام می شود. همچنین دوره نقاهت به روش جراحی طولانی تر خواهد بود.

لابیاپلاستی با لیزر دوره نقاهت کمتری دارد و با بی حسی موضعی انجام می شود. در این روش از بخیه استفاده نمی شود.

تکنیک های لابیاپلاستی شامل موارد زیر است:

لابیاپلاستی در تهرانپارس

تکنیک وج (Wedge) :

در این روش برشی V شکل در قسمت بیرون زده ی بافت ایجاد می شود و لبه ی لابیا شکل طبیعی خود را حفظ می کند و چین خوردگی لبه بدون تغییر باقی می ماند.

سپس قسمت های برش خورده به یکدیگر متصل شده و بخیه زده می شود. برش ایجاد شده در این روش، می تواند هم به وسیله ی تیغ جراحی و هم به روش لیزر انجام شود. مزیت این روش در این است که در این حالت به دلیل برش قسمت داخلی لابیا، جای بخیه ها کمتر قابل مشاهده است.

تکنیک تریم (Trim) :

ساده ترین و متداول ترین روش لابیاپلاستی روش تریم است. در این روش برشی به شکل عمودی و خطی روی لابیا زده می شود و قسمت اضافی و تیره ی لابیا از بافت جدا می شود .

در این روش می توان از لیزر و یا تیغ جراحی برای برش استفاده کرد. سپس در محل برش بخیه زده می شود. در صورت استفاده از لیزر نیازی به بخیه نمی باشد.

لابیاپلاستی در تهرانپارس

بهترین دکتر لابیاپلاستی در غرب تهران

دکتر ویدا یوسفیان یکی از شناخته شده ترین و بهترین متخصصین زنان و زایمان در تهران است که می توان گفت بهترین د کتر لابیاپلاستی در تهران نیز می باشد. او درکلینیک خصوصی خود در تهران ، جراحی ها و درمان های زیبایی اندام تناسلی و بهترین جراحی زیبایی زنان را انجام می دهد.

مهارت و تکنیکی که جراح از آن برای لابیاپلاستی استفاده می کند یکی از عوامل مهم در نتیجه بخش بودن عمل های جراحی است. در واقع داشتن علم و دانش به تنهایی کافی نیست به خصوص در جراحی های زیبایی که افراد به دنبال بهتر شدن ظاهر اندام خود هستند. بنابراین بی شک پزشکی که شما برای عمل لابیاپلاستی خود انتخاب می کنید نقش بسیار مهمی دارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.