درمان قطعی واژینیسموس ، بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس

درمان قطعی واژینیسموس ، بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس

10141 0

1- واژینیسموس چیست؟
2- علائم بیماری واژینیسموس
3- علت بروز بیماری واژینیسموس
4- باورهای نادرست در خصوص بیماری واژینیسموس
5- روشهای درمان قطعی واژینیسموس
6- کدام یک از روش‌های درمان بیماری واژینیسموس موثر است؟
7- آشنایی با جدیدترین روش درمان بیماری واژینیسموس
8- چگونگی پی بردن به بیماری واژینیسموس

 واژینیسموس چیست؟

یکی از بیماری‌های نگران کننده در زنان که برخی از خانم‌ها با آن درگیر هستند، بیماری واژینیسموس است که در این مطلب به طور کامل در مورد آن صحبت می‌شود و علائم و راه‌های درمان آن را برای شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید آشنایی لازم را با این بیماری زنان پیدا کنید، بنابراین اگر با این بیماری آشنایی کاملی ندارید پیشنهاد می‌شود خواندن این مقاله را از دست ندهید.
بیماری واژینیسموس که آن را با نام واژینیسم هم می‌شناسند اصطلاحی است که به انقباض غیرارادی عضلات واژن اطلاق می‌شود و این وضعیت می‌تواند به صورت موقتی و یا دائمی باشد و اگر مورد درمان قرار نگیرد می‌تواند علاوه بر تاثیرگذاری در روحیه فرد، در روابط بین زوجین نیز تاثیر منفی گذارد. این بیماری به گونه‌ای است که در برخی از مواقع حتی می‌تواند معاینات رحم و لگن را با مشکل روبرو کرده و یکی از مشکلات اصلی آن می‌توان به ناباروری و ناتانوانی در فرزند دار شدن اشاره کرد.

بیماری واژینیسموس ممکن است در تمامی سنین رخ دهد اما نگران نباشید این بیماری کاملا قابل درمان بوده و در این زمینه جای نگرانی نیست زیرا می‌توانید با مشاوره دکتر زنان شهرک غرب به خوبی در جهت برطرف کردن این مشکل اقدام کنید. اگر این علائم را در خود مشاهده کردید و دچار این مشکل شدید به راحتی با مراجعه به جراح و متخصص زنان و زایمان تهران و تمامی مناطق این شهر می‌توانید با انجام مشاوره و آزمایشات لازم از صحت بیماری مطلع شده و تحت درمان‌های لازم قرار گیرد.

علائم بیماری واژینیسموس

اصلی‌ترین علائم این بیماری زمان نزدیکی مشاهده می‌شود که فرد به دلیل درد بیش از حد در زمان برقراری رابطه جنسی آن را احساس می‌کند به گونه‌ای که از انجام آن واهمه خواهد داشت. البته از نظر زنانی که به دکتر زنان شهرک غرب مراجعه کردند این درد می‌تواند علائم متفاوتی همچون خارش، سوزش و غیره را داشته باشد که در نهایت این عمل از مقاربت جنسی جلوگیری خواهد کرد.
برخی از بانوان می‌توانند این مشکل را در همان اولین بار در داشتن رابطه جنسی احساس کنند که در این صورت به آن واژینیسم اولیه گفته می‌شود و برخی دیگر از زنان ممکن است بعد از زایمان دچار این بیماری شوند که در این صورت به آن واژینیسم ثانویه گفته می‌شود که در این صورت ممکن است این بیماری در زمان گذشته نیز وجود داشته باشد اما از آنجایی که بدون درد بوده به همین دلیل بانوان متوجه آن نشده‌اند.
از دیگر علائم این بیماری می‌توان به غیرممکن شدن قرار دادن هیچ گونه شی همچون تامپون و یا دیافراگم اشاره کرد و در برخی مواقع حتی نمی‌توان از اسپکولوم که به جهت معاینات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده کرد. در این صورت فرد به هر دلیل همچون ترس، اضطراب، عصبانیت و موارد دیگر از فعالیت جنسی واهمه داشته و آن را به دلیل دردی که احساس می‌کند انجام نمی‌دهد. دکتر زنان خوب در شهرک غرب می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات جنسی همچون بیماری واژینیسم را در بانوان حل کرده و راه حل‌های درمانی این مشکل را برایشان توضیح دهند.

مقاله برای مطالعه بیشتر: درمان تنگی واژن و عدم دخول

علت بروز بیماری واژینیسموس

از آنجایی که این بیماری به صورت غیر ارادی بوده به همین دلیل ممکن است عوامل مختلفی داشته باشد اما از اصلی‌ترین عوامل آن می‌توان به داشتن روابط جنسی نامناسب در گذشته و یا تصورات اشتباه در خصوص رابطه جنسی در ذهن اشاره کرد.

در زیر عوامل مهمی که می‌تواند در بروز این بیماری تاثیرگذار باشد را جهت آشنایی بیشتر برای شما نام می‌بریم:

• حساس نبودن همسر در انجام رابطه جنسی
• خستگی یا افسردگی ناشی از دلایل مختلف
• اعمال جنسی مقدماتی به صورت ناکافی و بدون مهارت
• ناآگاهی و پیش زمینه‌ای غلط در ذهن از رابطه جنسی
• وجود مشکل در زوجین
• آسیب در اختلالات فیزیکی همچون عفونت‌ها، واکنش‌های آلرژیک و یا مشکل در پرده بکارت و غیره که منجر به ناکافی بودن میزان نرم کردن مهبل می‌شود.(این اتفاق ممکن است نادر باشد اما جزوی از عوامل بروز این بیماری به شمار می‌رود)
• داشتن تجربه جنسی دردناک در گذشته و یا معاینه پزشکی زنانه در سنین کم
عفونت‌های مجاری ادرار
• ترس از بارداری و زایمان
• آسیب دیدن واژن هنگام زایمان
• استرس و نگرانی پیش از برقراری رابطه جنسی همچون کوچک بودن اندازه واژن و غیره

بیماری واژینیسموس یک مشکل رایج جنسی است بنابراین نباید در صورت وجود این بیماری در خود احساس شرمساری، اضطراب و یا ناراحتی کنید، همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد این بیماری به صورت غیرارادی بوده و دلایل زیادی برای بروز آن وجود دارد بنابراین در هنگام مشاهده این علائم در هر سنی باید به دکتر زنان خوب در شهرک غرب و یا به طور کلی به جراح و متخصص زنان و زایمان تهران مراجعه کرده و مشکل خود را با آنها در میان گذارید.

واژینیسموس

باورهای نادرست در خصوص بیماری واژینیسموس

درست است که این بیماری رایج است اما از آنجایی که بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند این مشکل تنها مشکل آنهاست و به یک پزشک متخصص مراجعه نکرده و مشورتی نمی‌گیرند به همین دلیل آمار دقیقی از تعداد افرادی که به این بیماری دچار می‌شوند وجود ندارد و برخی‌ها با باورهای غلطی که در مورد این بیماری در ذهن دارند و یا از افراد دیگری شنیده‌اند در تلاش برای درمان به صورت خودسر بوده و روش‌های غلط را برای رفع این بیماری در پیش می‌گیرند.

برخی از باورهای نادرستی که افراد از این بیماری دارند و فکر می‌کنند که می‌توانند آنها را به سادگی و به صورت خود درمانی انجام دهند شامل موارد زیر است:

• سرد بودن در فعالیت‌های جنسی:

برخی از زنان فکر می‌کنند کلا در داشتن روابط جنسی سرد هستند و نمی‌توانند یک رابطه لذت بخش داشته باشند به همین دلیل سرد شدن در روابط جنسی خود را یک امر طبیعی می‌دانند در حالی که این مشکل می‌تواند ریشه در مشکلات جنسی همچون بیماری واژینیسموس داشته باشد که با کمک متخصص زنان سعادت آباد به سادگی رفع می‌شود.

• از بین رفتن مشکل بدون درمان:

برخی‌ها باور دارند بیماری واژینیسموس پس از گذشت مدت زمانی بدون درمان شدن و به صورت خود به خود از بین می‌رود در حالی که این باور به شدت غلط است و در بسیاری از مواقع می‌تواند منجر به ناباروی و در نهایت جدایی زوجین شود که در این صورت بهترین راه مراجعه به متخصص زنان و زایمان شهرک غرب و سایر مناطق شهر است.

• انجام رابطه جنسی مکرر تا زمان از بین رفتن مشکل:

بسیاری از افراد هستند که فکر می‌کنند بعد از بروز این مشکل ممکن است پس از گذشت مدت زمانی با داشتن رابطه جنسی به صورت مکرر این مشکل به خودی خود از بین برود، به همین دلیل برای انجام چندین باره رابطه جنسی تلاش می‌کنند تا شاید به زودی این مشکل از بین برود در حالی که این باور نیز به مانند سایر باورها کاملا غلط است و نمی‌توان بدون مراجعه به دکتر زنان شهرک غرب این مشکل را از بین برد.

• مصرف ویتامین‌های خاص به صورت خودسر:

افراد برای آنکه به دکتر مراجعه نکنند و مشکلات خود را با آنها در میان نگذارند تا منجر به خجالت زدگی و یا هر دلیل دیگر در آنها شود سعی در درمان‌های خانگی کرده و در منزل به صورت خودسر شروع به معالجه و تقویت خود با ویتامین‌های خاص می‌کنند تا شاید مشکلاشان رفع شود در حالی که این موضوع نیز تاثیری در درمان این بیماری ندارد.

• راهنمایی گرفتن از افراد ناآگاه:

زمانی که یک فرد تخصص کافی در یک زمینه نداشته باشد و شما در زمینه یک مسئله تخصصی همچون زنان با وی مشورت می‌کنید به طبع وی یا از تجربیات خود صحبت می‌کند و یا شنیده‌های دیگران را برای شما بازگو خواهد کرد که در نهایت منجر به توجه به حرف‌های این افراد شده و نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید.

• تماشای فیلم‌های غیراخلاقی:

برخی از افراد فکر می‌کنند با دیدن فیلم‌های غیراخلاقی می‌توانند مشکلات واژینیسموس خود را رفع کرده و دیگر نیازی به دکتر ندارند در حالی که تنها راه درمان کمک گرفتن و مشورت با یک دکتر متخصص همچون دکتر زنان خوب در شهرک غرب است.

روشهای درمان قطعی واژینیسموس

بسیاری از افرادی که به دکتر زنان شهرک غرب مراجعه می‌کنند در جهت آشنایی با راه‌های درمان بیماری واژینیسموس هستند و در این بین سوالات بسیاری را با پزشکان مطرح می‌کنند اما اصلی‌ترین سوالی که پرسیده می‌شود این است که

آیا درمان قطعی برای این مشکل وجود دارد؟

پاسخ به این پرسش “بله” است زیرا با توجه به پیشرفته شدن علم و تکنولوژی در زمینه پزشکی این مشکل نیز راه‌های درمان مخصوص به خود را دارد که در این بخش هر یک را برای شما نام برده و توضیحات لازم را خدمت شما ارائه می‌دهیم:

مشاوره رایگان

مشاوره گرفتن از جراح و متخصص زنان و زایمان تهران

اولین راهی که می‌توان برای این درمان نام برد مشاوره گرفتن از دکترهای متخصصی است که بتوانند راه حل‌های ممکن را برای افراد مطرح کنند. به جهت درمان این بیماری زوج‌ها باید به همراه یکدیگر به پزشک مراجعه کرده و در نظر اول ریشه اصلی مشکل خود را پیدا کنند و پس از آن در جهت درمان این بیماری عمل کنند.
در بسیاری از موارد پزشک تشخیص می‌دهد که اختلال به وجود آمده در خانم‌ها ممکن است به دلیل مشکلات روحی و روانی باشد که در این صورت واژن عملکرد غیرارادی از خود بروز خواهد داد. اگر مشکل در رابطه جنسی نباشد و این اختلالات به صورت غیرارادی باشد پزشک از روش‌های دیگر برای حل این مشکل کمک می‌گیرد اما اگر مشکل به صورت روانی باشد فرد به روانپزشک مراجعه کرده و پس از مشورت با وی می‌تواند ذهن خود را آرام ساخته و آرامش بیشتری را کسب کند.

زمانی که زوج‌ها به متخصصین مراجعه می‌کنند در نظر اول آموزش‌های لازم در خصوص برقراری رابطه جنسی به صورت درست تشریح می‌شود و مواردی را به جهت راه حل این مشکل بیان می‌کنند تا زوج ها بتوانند روابطی درست برقرار کرده و این مشکل را با کمک یکدیگر حل کنند.

پروتز درمانی

با کمک این روش متخصص زنان و زایمان شهرک غرب از پروتزهای مخصوصی استفاده می‌کنند که به صورت پلاستیکی بوده و منجر به گشادی در ناحیه تناسلی می‌شود. این روش باید درون مطب و به وسیله پزشک متخصص انجام شود زیرا این کار نیاز به تجربه و مهارت متخصص زنان دارد که باید آموزش‌های لازم را در این راستا دیده باشد. در صورت درمان بدین روش می‌توان از دکتر زنان خوب غرب تهران بهره گرفت و مشکل خود را با روش‌های اصولی حل کرد.

ریلکس کردن با آب گرم

یکی از شیوه‌های دیگر به جهت درمان این مشکل می‌تواند عمل ریلکس کردن در وان آب گرم باشد. با کمک این روش می‌توان عضلات لگن و ناحیه تناسلی را شل کرده و در این صورت واژن وضعیت آرام‌تری به خود می‌گیرد بنابراین پیش از برقراری رابطه جنسی می‌توان به مدت زمان 15 الی 20 دقیقه در وان آب گرم نشسته زیرا این کار به شل سازی عضلات بسیار کمک می‌کند و در نتیجه آرامش بیشتری در حین برقراری رابطه جنسی حاصل خواهد شد.

مقاله برای مطالعه بیشتر: راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

استفاده از ژل‌های بهداشتی مناسب

یکی دیگر از روش‌هایی که متخصص زنان و زایمان شهرک غرب برای افرادی که به این مشکل دچار می‌شوند تجویز می‌کنند، استفاده از ژل‌های بهداشتی و مرطوب کننده‌هایی همچون لوبریکانت است. این ژل‌ها متناسب برای افرادی طراحی شده است که خشکی واژن دارند و عموما برای افرادی که اولین رابطه جنسی را تجربه می‌کنند و یا خانم‌هایی که به تازگی زایمان کرده‌اند و یا بانوان یائسه هستند توصیه می‌شود. این ژل بهداشتی می‌تواند در جهت برقراری رابطه جنسی بهتر موثر واقع شده و از خشکی واژن به میزان بالایی جلوگیری کند چون یکی از دلایلی که منجر به بیماری واژینیسموس می‌شود خشکی واژن است. به همین دلیل با تجویز دکتر زنان خوب غرب تهران می‌توانید در صورت لزوم و تشخیص خشکی واژن از ژل لوبریکانت استفاده کرده تا در جهت جلوگیری از این مشکل برآیید.

انجام ورزش و تمرینات لگن

انجام تمرینات لگنی شامل حرکاتی است که مربوط به کف لگن است. در این نوع تمرین‌ها ماهیچه‌های کف لگن فشرده و آزادسازی می‌شود و در این صورت فرد می‌تواند در هنگام برقراری رابطه جنسی علاوه بر ماهیچه‌های لگن، ماهیچه‌های ناحیه تناسلی را نیز کنترل سازد که در این صورت از بسته شدن و تو رفتگی غیرارادی ماهیچه‌های واژن نیز به میزان بسیار بالایی جلوگیری می‌شود. برای اینکه بتوانید نتایج مثبتی از این نوع تمرینات را مشاهده کنید باید به مدت زمان حدودی 3 الی 4 ماه این تمرینات و حرکات را انجام داده تا کم کم نتایج مثبت را مشاهده کنید.

درمان به روش تزریق بوتاکس

زمانی که بیماری فرد به صورت حاد باشد و با انجام تمامی مراحل درمانی که پیش‌تر اشاره شد کماکان با این مشکل دست و پنجه نرم کند باید از روش‌های درمانی دیگر بهره گیرد تا بتواند مشکل خود را حل کند. یکی از این روش‌های درمانی تزریق بوتاکس است، به طور کلی بوتاکس ژل و یا دارویی است که به عضلات تزریق می‌شود حال به جهت درمان این بیماری بوتاکس را به عضلات خاص تزریق می‌کنند تا باعث فلج شدن آنها شود.
برای درمان بیماری واژینیسموس بوتاکس به ناحیه تناسلی تزریق می‌شود و عضلات ناحیه تناسلی را فلج می‌کند که در این صورت این مشکل رفع می‌شود. طریقه درمان با این روش برای هر فرد متفاوت است به عنوان مثال این مشکل در برخی از افراد تنها با یک بار تزریق بوتاکس برطرف می‌شود در حالی که در برخی دیگر از افراد باید این تزریق چند ماه یک بار و یا سالی یک بار انجام شود.
به عنوان مثال برخی از افراد هر 6 ماه یک بار این بوتاکس را تزریق می‌کنند و برخی دیگر سالی یک بار این کار را انجام می‌دهند و این درمان کاملا به بدن هر فرد و میزان انقباض واژن افراد بستگی دارد و به همین دلیل برای هر فردی این میزان متفاوت عنوان شده است. به جهت درمان به روش بوتاکس می‌توانید از راهنمایی‌های متخصص زنان و زایمان شهرک غرب بهره‌مند شوید.

درمان با روش برداشتن اندومتریوز

یکی دیگر از روش‌هایی که متخصص زنان سعادت آباد برای برطرف کردن این مشکل در نظر دارند بهره گیری از روش برداشتن اندومتریوز است. اندومتریوز یکی از جمله عواملی است که منجر به ایجاد بیماری واژینیسموس در بانوان می‌شود.
این مشکل که در واقع یک اختلال به شمار می‌رود به قسمت کوچکی از پوشش داخلی رحم اشاره دارد که به سمت بیرون رشد می‌کند و زمانی که رابطه جنسی برقرار می‌شود فرد در ناحیه لگن و دستگاه تناسلی خود درد شدیدی را احساس می‌کند. این مشکل با کمک عمل جراحی رفع می‌شود و در این شرایط بافت اضافی که از داخل رحم به بیرون رشد کرده است برداشته شده و مشکل بیماری واژینیسموس در فرد برطرف می‌شود.

مقاله برای مطالعه بیشتر:

لاپاروسکوپی چیست؟ | لاپاراسکوپی رحم و تخمدان چیست ؟ | عمل لاپاراسکوپی چگونه انجام می شود ؟ | عمل لاپاراسکوپی چه عوارضی دارد؟

درمان با روش جراحی به جهت بزرگ کردن واژن

برخی اوقات این مشکل در افراد ایجاد می‌شود که فرد پیش‌تر یک عمل جراحی در گذشته داشته و به همین دلیل عمل جراحی انجام شده دچار عوارض در فرد شده که این عارضه با مسدود شدن واژن وی همراه بوده، در این صورت است که یک عمل دیگر به جهت برطرف کردن مشکل فرد انجام می‌شود. عمل بزرگ کردن واژن می‌تواند به واژن کمک کند بزرگ‌تر شود تا در صورت نزدیکی و داشتن رابطه جنسی فرد دچار مشکل نشود. متخصص زنان سعادت آباد می‌توانند در جهت درمان‌های مختلف این بیماری به افراد کمک کرده و با کمک این متخصصین فرد می‌تواند در جهت بزرگ کردن واژن خود اقدام کند.

مقاله برای مطالعه بیشتر: تزریق چربی به لابیا و واژن

کدام یک از روش‌های درمان بیماری واژینیسموس موثر است؟

در بخش قبل به طور کامل در مورد راه‌های درمان این بیماری توضیحات کافی را خدمت شما ارائه دادیم و متوجه شدید که تمامی این راه‌ها با کمک جراح و متخصص زنان و زایمان تهران به راحتی قابل حل است به همین دلیل در صورت بروز این بیماری در خود نباید نگران راه‌های درمان آن باشید چون در صورتی که بتوانید این بیماری را با کمک پزشک تشخیص دهید راه‌های درمان آن به راحتی در دسترس خواهد بود و مشکلی نیست که نتوان آن را حل کرد.
برخی از افراد که ساکن شهر تهران هستند و در پی پیدا کردن دکتر زنان خوب غرب تهران برای واژینیسموس و یا متخصص زنان سعادت آباد هستند می‌توانند با خیال راحت در این مناطق دکتر و متخصص زنان مورد نظر خود را پیدا کرده و در جهت برطرف کردن این مشکل برآیند.

در خصوص موثرترین روش درمان برای بیماری واژینیسموس فرد باید در اولین اقدامی که انجام می‌دهد به یک دکتر زنان خوب در شهرک غرب و یا منطقه مورد نظر مراجعه کرده و پس از انجام آزمایشات از میزان خفیف و یا حاد بودن مشکل خود مطلع شود. پس از مشخص شدن درصد بیماری فرد در صورتی که مشکل فرد به صورت خفیف بود بیمار می‌تواند آن را با روش‌های نام برده شده همچون استفاده از ژل بهداشتی، انجام ورزش و غیره رفع کند و در صورتی که بیماری در مرحله حاد باشد می‌تواند عمل جراحی را متناسب با مشکل خود انجام دهد.

درمان قطعی واژینیسموس ، بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس

همان‌طور که اشاره شد تمامی روش‌های درمانی نامبرده شده به صورت موثر هستند و برای هر فرد انجام هر روش متفاوت از دیگری بوده و نمی‌توان یکی از آنها را برتر از دیگری دانست. ممکن است برخی از افراد به دلیل پیشینه نادرستی که از رابطه جنسی در ذهن دارند با این بیماری مواجه شوند که در این صورت در برخی اوقات این مشکل تنها با مراجعه به مشاوره و روانپزشک در همان ابتدای راه حل خواهد شد، در مقابل برخی دیگر نیز به دلیل حاد بودن باید عمل‌های جراحی مناسب را انجام دهند تا مشکل جنسی فرد حل شود که این مشکل با کمک دکتر زنان خوب در شهرک غرب به سادگی رفع خواهد شد.

آشنایی با جدیدترین روش درمان بیماری واژینیسموس

در کنار تمامی روش‌های نامبرده شده روش دیگری که دکتر برای بیماری واژینیسموس در پیش می‌گیرند استفاده از دستگاه‌های پیشرفته همچون RF در جهت رفع این بیماری است. این دستگاه با کمک امواج الکترومغناطیس کار می‌کند و به دلیل انرژی و فرکانس بالایی که دارد به عضلات واژن تابیده می‌شود و می‌تواند بافت‌ها و مولکول‌های عضلات واژن را تغییر دهد که در این صورت منجر به از بین رفتن بیماری واژینیسموس می‌شود. در واقع دستگاه آر اف می‌تواند در جهت رهاسازی عضلات واژن مورد استفاده قرار گرفته و در این صورت دهانه واژن از حالت انقباض خارج می‌شود.
در خصوص درمان بیماری واژینیسموس با روش آر اف می‌توان مزایای بسیاری را عنوان کرد که باعث می‌شود این روش به عنوان بهترین روش درمانی برای این بیماری شناخته شود. در مورد مزایای درمان با دستگاه RF می‌توان موارد زیر را عنوان کرد:

• موثر در درمان بیماران قدیمی:

برخی از افراد ممکن است پس از گذشت مدت زمان طولانی و یا به دلیل نبود هیچ گونه علائم از این بیماری همچون درد، در جهت درمان این مشکل برآیند و برخی از افراد نیز ممکن است مشکل‌شان به صورت حاد باشد به همین دلیل با کمک درمان از طریق دستگاه RF می‌توانند بیماری خود را درمان کنند. این دستگاه به دلیل درمان بیماران قدیمی و افرادی که در مرحله حادی از این بیماری قرار دارند بسیار موثر واقع شده و می‌تواند با سرعت بالا این بیماری را در افراد از بین ببرد.

• درمان در مدت زمان کم:

درمان با کمک دستگاه RF بسیار سریع بوده و نسبت به برخی از روش‌های درمانی دیگر تنها با چند جلسه کم می‌توان این مشکل را با سرعت بالاتر رفع کرد. این شیوه برای افرادی که می‌خواهند نتیجه درمان خود را به سرعت مشاهده کنند بسیار موثر است.

• درمان بدون خونریزی:

برخی از افراد با انجام جراحی و یا خونریزی‌هایی که پس از برخی جراحی‌ها ایجاد می‌شود مشکل دارند به همین دلیل می‌توان این نکته را برای افرادی که با این موضوع مشکل دارند مطرح کرد که شیوه درمان با دستگاه RF بدین صورت است که این دستگاه یک روش بدون تهاجمی شناخته می‌شود و آسیبی به بخش تناسلی وارد نکرده و در حین انجام این روش دچار خونریزی نخواهید شد.

مشاهده ویدئو کامل در مورد Rf 

• بدون نیاز به مراقبت خاص:

همان‌طور که می‌دانید بیشتر درمان‌ها و انجام عمل‌ها نیازمند طی کردن دوره نقاهت بوده و پس از انجام عمل برخی از افراد دچار عوارض می‌شوند و باید حتما مراقبت‌های خاصی را انجام دهند تا مشکل‌شان به سرعت رفع شود. خبر خوب برای افرادی که قصد انجام درمان با روش RF را دارند این است که این روش بدون هیچ گونه عوارض بوده و لازم نیست پس از طی کردن هر جلسه مراقبت خاصی صورت گیرد.

• مشاهده سریع نتیجه:

برخی از روش‌های درمانی نیازمند طی کردن مدت زمانی به جهت درمان و بهبود وضعیت بیمار است اما استفاده از دستگاه RF به جهت از بین بردن بیماری واژینیسموس پس از گذشت همان جلسه اول بسیار موثر بوده و می‌توان به خوبی تغییرات ایجاد شده را درون خود احساس کرد.

• بدون نیاز به انجام تمرین:

در یکی از روش‌های درمانی به انجام ورزش و تمرینات لگنی اشاره شد اما با بهره گیری از روش درمانی RF دیگر نیازی به طی کردن 3 الی 4 ماه جهت انجام تمرینات ورزشی نخواهد بود و می‌توان با سرعت هر چه تمام با کمک روش RF با این بیماری مقابله کرد.

مشاوره رایگان
چگونگی پی بردن به بیماری واژینیسموس

در طول این مطلب به طور کامل در خصوص بیماری واژینیسموس توضیحات لازم را خدمت شما ارائه دادیم به همین دلیل می‌توانید با مطالعه این مطلب به طور کامل این بیماری را بشناسید و در صورتی که هر یک از علائم این بیماری همچون احساس سوزش، خارش و یا درد در هنگام نزدیکی را داشتید با مراجعه به جراح و متخصص زنان و زایمان تهران و گرفتن مشاوره‌های لازم در خصوص برطرف کردن مشکل خود تلاش کنید.
دکتر زنان شهرک غرب جزو بهترین دکترهای تهران به شمار می‌روند که با دانش و مهارت بالا می‌توانند در خصوص حل مشکلات شما برآیند. شما می‌توانید با متخصص زنان و زایمان شهرک غرب به جهت رفع مشکل خود صحبت کرده و با انجام مشاوره‌های لازم در خصوص پیشرفت بیماری خود آگاهی پیدا کرده و متناسب با شرایطتان درمان لازم را در پیش گیرید.
بانوان در جهت پیدا کردن دکتر زنان خوب غرب تهران همیشه حساسیت‌هایی را به خرج می‌دهند و نگران این موضوع هستند که شاید نتوانند دکتر مناسبی را در این زمینه پیدا کنند در حالی که شهرک غرب تهران دارای بهترین دکترهای زن در پایتخت بوده که می‌توانند با آگاهی کامل از این بیماری مشکل شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و با موثرترین روش‌های درمانی حل کنند.

لابیاپلاستی

راه‌‌‌‌‌های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان در شهرک غرب:

22074065 – 09370786637

لینک دین مارا دنبال کنید

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065