تزریق چربی به واژن در کرج

تزریق چربی به واژن در کرج

یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها، تزریق چربی به واژن در کرج است. این تزریق در واقع به ناحیه لابیا ماژور انجام می شود و به نام تزریق چربی به لابیا نیز شناخته شده است.

پوست ناحیه تناسلی هم مانند پوست صورت و بدن که به کمک انواع ژل و بوتاکس و مرطوب کننده ها جوانسازی می شود؛ نیاز به رسیدگی و جوانسازی دارد.

تزریق چربی به لابیا نه تنها در جهت بازگرداندن جذابیت و زیباسازی ناحبه تناسلی عمل می کند، بلکه مشکلات عملکردی مانند ساییدگی، رابطه جنسی دردناک، افتادگی و شل شدن واژن و سایر شرایطی که زنان به دلیل این وضعیت با آن مواجه هستند را کاهش می دهد.

تزریق چربی به واژن در کرج چیست؟

بدن تمایل به ذخیره چربی در نقاطی مانند ران، شکم و غیره دارد که هیچ فایده ای برای فرد ندارد. در حین پیوند چربی واژن، چربی از این مکان ها برداشت، پردازش و تصفیه می شود و به ناحیه مورد نظر تزریق می شود که نیاز به پر کردن دارد.

برداشت چربی معمولاً در یک روش جراحی کم تهاجمی انجام می شود. هنگامی که چربی استخراج شده خالص شد، می توان آن را به واژن منتقل کرد. این روش دائمی تر از دریافت فیلرها است که فقط برای مدت کوتاهی دوام می آورند.

تزریق چربی به واژن در کرج چیست؟

مزایای تزریق چربی واژن در کرج

مزایای تزریق چربی به واژن، هم باعث زیبایی و هم کاربردی است و جنبه درمانی دارد. در این جا نحوه بهره مندی زنان از درمان به طور معمول آمده است.

 1. به لابیا استحکام می بخشد که درد را در حین مقاربت کاهش می دهد.
 2. به ناحیه واژن ظاهری صاف و جوان می بخشد و کانال واژن را نیز سفت می کند.
 3. فاکتورهای رشد را از سلول های بنیادی در چربی فراهم می کند و به بازسازی واژن و لابیا کمک می کند.
 4. ناراحتی احساس شده هنگام نشستن روی سطوح سخت یا پوشیدن لباس های تنگ را کاهش می دهد.
 5. اعتماد به نفس بالاتر را در هنگام رابطه جنسی ارتقا می دهد.
 6. رنگ ناحیه را به صورتی روشن تغییر می دهد.
 7. کمک به درمان خشکی و آتروفی واژن
 8. کمک به حفظ سلامت جسم و روان زنان یائسه
 9. روش دائمی تری نسبت به فیلر و کربوکسی است.

بنابراین اصلاً بعید نیست که امروزه طرفداران زیادی دارد. البته که مراجعه به پزشک متخصص برای رسیدن به نتیجه دلخواه بسیار تأثیرگذار است.

مراحل تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن برای چه کسانی مناسب است؟

از آنجایی که تزریق چربی به واژن یا لابیا یکی از عمل های کم ریسک و کم تهاجمی به شمار می آید؛ بیشتر افراد مجاز به انجام آن می باشند. در ادامه به چند گروه از خانم ها که تزریق چربی به واژن به آن ها توصیه می شود، اشاره شده است. خانوم هایی که:

 • تمایل به تغییر در اندازه و حجم بافت واژن دارند.
 • هنگام نشستن روی سطوح سخت یا هنگام راه رفتن احساس درد دارند.
 • هنگام رابطه جنسی از عزت نفس پایین رنج می برند.
 • در طول مقاربت جنسی درد شدیدی را تجربه می کنند.

این افراد کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل هستند. اما قبل از تصمیم گیری، حتماً با یک پزشک متخصص صحبت کنید و بعد از معاینه و مشاوره، اقدامات لازم را انجام دهید.

تزریق چربی به واژن برای چه کسانی مناسب است؟

فرآیند تزریق چربی به واژن در کرج

بعد از این که بیمار توسط پزشک متخصص زنان و زایمان معاینه شد و به تشخیص وی، این عمل برای بیمار تجویز شد؛ مراحل زیر طی می شود.

 • مشاوره اولیه
 • روش پیوند چربی ولوواژینال
 • دوره ریکاوری
 • بعد از مراقبت و چک آپ

در طول مشاوره اولیه بیمار، پزشک در جهت درک اهداف درمانی، به توضیح مراحل مختلف این روش خواهد پرداخت تا بیمار تصمیم بگیرد که آیا روند درمان را ادامه خواهد داد یا خیر.

هزینه تزریق چربی به واژن در کرج

هزینه تزریق چربی به واژن در کرج، بستگی به میزان چربی مورد نیاز بیمار برای تزریق دارد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. پزشک متخصص، قبل از تزریق چربی به واژن، وضعیت بیمار را ارزیابی و مقدار مناسب و روش مورد نیاز را توصیه می کند.

پس از آن می توان هزینه دقیق عمل را تخمین زد. برای طرح درمان و تخمین هزینه، می توانید با یک معاینه اولیه توسط دکتر زنان، مشاوره های لازم را کسب کنید.

هزینه تزریق چربی به واژن در کرج

روش انجام انتقال چربی به واژن درکرج

مراحل انجام تزریق چربی به واژن معمولاً در همه موارد یکسان است و ممکن است فقط در برخی مسائل جزئی در مورد پزشک های گوناگون، متفاوت باشد.

این روش را می توان با بی حسی موضعی با آرامبخش یا بیهوشی عمومی انجام داد. یک جراح متخصص عمل لیپوساکشن را انجام می دهد و چربی را از ناحیه شکم یا ران خارج می کند.

جراح ناحیه لیپوساکشن را با دقت بخیه می زند تا مطمئن شود که هیچ گونه اسکار جراحی باقی نمی ماند. سپس چربی تحت روش جداسازی خالص قرار می گیرد.

در نهایت جراح متخصص زنان، چربی آماده و جداسازی شده را به ناحیه مشخص شده تزریق می کند.

تزریق چربی به لابیا در کرج

اقدامات قبل از عمل تزریق چربی به واژن در کرج

این عمل هم مانند هر عمل دیگری نیاز به اقدامات قبل از عمل دارد. در واقع مواردی که باید قبل از انجام تزریق توسط بیمار رعایت شود. بدیهی است که پزشک انتخابی بیمار، تمام این موارد را گوشزد خواهد کرد.

 • حداقل 6 ساعت نخورید و ننوشید.
 • حداقل 2 هفته قبل از جراحی مصرف ویتامین ها و مکمل ها را متوقف کنید. (ویتامین E، روغن ماهی، روغن هسته انگور، عصاره جینکو، عصاره جینسنگ)
 • حداقل 2 هفته قبل و بعد از جراحی سیگار نکشید.
 • در صورت خطر نقص ایمنی و وضعیت سلامتی که بر بهبود زخم و عفونت تأثیر می گذارد، برای جلوگیری از خطر، آلرژی پزشکی خود را به پزشک اطلاع دهید.
 • قبل از جراحی دوش بگیرید.
 • انجام عمل در دوران قاعدگی را توصیه نمی شود.
 • لباس زیر گشاد را برای پوشیدن بعد از عمل آماده کنید.

تزریق چربی به واژن

مراقبت های پس از عمل تزریق چربی به واژن

پس از انجام عمل که حدود دو ساعت طول می کشد؛ و بعد از این که بیمار از حالت ریکاوری خارج شد؛ باید توصیه های بعد از عمل را جدی گرفته و جهت رسیدن به نتیجه دلخواه، تمام موارد را رعایت کند.

 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را طبق دستور مصرف کند.
 • در صورت وجود خونریزی غیرطبیعی، باید فوراً به پزشک مراجعه کند.
 • برای تمیز کردن ناحیه جراحی از آب تمیز استفاده کند.
 • ممکن است تورم، کبودی در ناحیه جراحی داشته باشد که در عرض 2 هفته کاهش می یابد.
 • حداقل 3 هفته پس از جراحی از مصرف الکل و سیگار خودداری کند.
 • حداقل 1 هفته پس از عمل، هیچ گونه فعالیت مقاربتی وجود نداشته باشد.
 • با رعایت تمام موارد قبل و بعد از عمل، نتیجه دلخواه پس از سه ماه کاملاً قابل مشاهده خواهد بود.

دکتر ویدا یوسفیان

بهترین دکتر تزریق چربی به واژن در تهران

درصد افرادی که به دلایل مختلف از پایتخت به استان البرز کوچ کرده اند، کم نیستند. با این حال خیلی از این افراد برای کارهای خود ترجیح می دهند که به تهران بروند. کارهایی از قبیل خرید لباس، کارهای مربوط به زیبایی و آرایشگاه البته کارهای پزشکی.

نزدیکی کرج به تهران باعث شده که افراد این مسیر را نادیده بگیرند و همچنان پایبند به عادت های گذشته باشند.

چنانچه ساکن کرج هستید و تصمیم به انجام عمل تزریق چربی به واژن دارید؛ پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی با مطب دکتر ویدا یوسفیان، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی تماس بگیرید و جهت دریافت مشاوره اقدام کنید.

شاد و تندرست باشید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.