دکتر ویدا یوسفیان متخصص و پزشک زنان و زایمان در تهران

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی، جراحی های ترمیمی، زیبایی و درمانی زنان ،مشاوره قبل و بعد از بارداری و تنظیم خانواده،جراحی شلی، افتادگی کف لگن و جوانسازی با لیزر،کلیه جراحی های ترمیمی دستگاه تناسلی/ ادراری زنان،لابیاپلاستی ،درمان نازایی، IUI، IVF، تعیین جنسیت جنین،سفید کردن واژن با لیزر

جراحی زیبایی زنان

جراحی ترمیمی زنان, جراحی زیبایی واژن, جوانسازی واژن

آیا تاکنون به عنوان یک زن از خودتان پرسیده‌اید: «آیا واژن من طبیعی است؟» شاید شما نپرسیده‌اید اما بسیاری از زنان این سوال را از خود پرسیده‌اند. وقتی درباره واژن صحبت می‌شود به طور معمول آن بخش از بدن مورد اشاره است که در واقع به آن «لابیا» گفته می‌شود. لبه‌ها و چین‌های پوستی که در دو طرف دهانه واژن قرار دارند، لابیا نام دارد. لابیا در افراد مختلف اندازه و شکل‌های بسیار متنوعی دارد. در این بخش به انواع روشهای جوانسازی واژن میپردازیم

لابیاپلاستی

 اکثر خانم ها این عمل را برای کاهش طول و سایز لبه های واژن انجام می دهند. عمل لبیاپلاستی برای اکثر افراد به خودی خود یک ضرورت محسوب نمی شود و جزو جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود. اما برای برخی خانم ها به دلیل شرایط و فرم واژن انجام آن ضروری است.

سفید کردن واژن(روشن سازی واژن)

اگرچه تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش‌های بدن طبیعی ست، با این حال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند تا جذابیت و زیبایی جنسی بیشتری داشته باشند.

تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از رایج ترین روش هایی است که افراد زیادی مشتاق انجام دادن آن هستند. از این روش اصولا برای تنگ نمودن و از بین بردن حالت افتادگی واژن در اطراف عضلات کف لگن و اطراف ناحیه واژن استفاده می شود.

لیزر واژن

یکی از جدیدترین متدهای روز دنیا در عملهای زیبایی زنان و بخصوص عمل زیبایی واژن، استفاده از لیزر است. دقت بالای لیزر واژن در برش باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر نتیجه عمل میشود.

برای بهره گیری از خدمات با 30% تخفیف، اطلاعات خود را ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

تماس با کلینیک زنان دکتر یوسفیان در تهران

آدرس تهران:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، 18 متری مطهری، پلاک 168، بالای داروخانه دکتر مشرف، طبقه اول

تلفن تماس:

02122074065

دکتر زنان تهران