لابياپلاستی با دستگاه rf

لابياپلاستی با دستگاه rf

محبوبیت عمل لابیاپلاستی در چند سال گذشته بسیار افزایش یافته است و بسیاری از بانوان به انجام این عمل رو آورده اند.

اگر از ظاهر لابیای خود راضی نیستید، لابیاپلاستی می تواند پاسخی باشد که به شما کمک می کند.

احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و سلامت جنسی خود را بهبود ببخشید.

اما باید بدانید که لابیاپلاستی سنتی با عوارض بالقوه ای مانند انقباض، هماتوم،  تنگی داخل رحم و … همراه است اما لابیاپلاستی با دستگاه RF دیگر این مضرات را ندارد.  این روش بدون جراحی بوده و تنها فقط با امواج رادیویی با فرکانس بالا به جای مورد نظر اعمال می‌شوند.

لابیاپلاستی با استفاده از روش RF

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید به انجام عمل لابیاپلاستی فکر کنید.

شاید به دنبال تغییر شکل چین‌های پوست در اطراف دهانه واژن خود باشید تا ظاهری هرچند زیباتر داشته باشد  لابیاپلاستی می تواند به شما در دستیابی به این هدف کمک کند.

در روش لابیاپلاستی با دستگاه آر اف به جای استفاده از ابزارهای جراحی مانند چاقوی جراحی، جراح شما از یک دستگاه دستی مجهز به الکترودهای فرکانس رادیویی استفاده می کند.

دستگاه RF چگونه عمل میکند؟

در دستگاه رادیوفرکانسی الکترود هایی وجود دارد که این الکترودها فرم ملایمی از گرما را به ناحیه مورد نظر اعمال می کنند و سلول های فیبروبلاست را در پوست تحریک می کنند.

این فیبروبلاست ها برای توسعه بافت همبند بسیار مهم هستند و عمدتاً مسئول تولید پروتئین های کلاژن هستند. در روش لابیاپلاستی با استفاده از فرکانس رادیویی از انرژی حرارتی برای انقباض لب های بزرگ و کوچک استفاده می شود.

گزینه‌های غیرجراحی برای جوان‌سازی واژینال از جمله دلایلی هستند  که در عمل های زیبایی طرفدار دارند. در سال 1949 برای اولین بار از روش rf برای درمان افتادگی پوست استفاده شده است. آر اف نوعی لیزر حرارتی است که به خوبی می تواند لابیاهای بزرگ را برش داده و کوچک کند.

انجام عمل لابیاپلاستی به صورت سنتی

وقتی صحبت از افزایش اندازه و ظاهر کلی لابیا می شود، اساساً دو راه وجود دارد:

لابیاپلاستی غیر جراحی و لابیاپلاستی جراحی سنتی.

هر دو روش مزایا و ملاحظات خاص خود را دارند و انتخاب شما تا حد زیادی به نیازها و انتظارات خاص شما بستگی دارد.

لابیاپلاستی استاندارد معمولاً به عنوان یک عمل روزانه انجام می شود،  به این معنی که شما مجبور نیستید یک شب در بیمارستان بمانید. در روش جراحی سنتی، جراح شما از یک چاقوی جراحی برای برش‌های دقیق استفاده می‌کند.تا هر گونه بافت اضافی اطراف لابیا را از بین ببرد.  این تکنیک اثبات شده است و تغییرات قابل توجهی را ارائه می دهد،

چرا لابیاپلاستی رادیوفرکانسی را انتخاب کنیم؟

 

لابياپلاستی با دستگاه rf

هدف اصلی این روش غیر جراحی افزایش تولید طبیعی کلاژن و الاستین در پوست است.فناوری فرکانس رادیویی نشان داده است که در تحریک فیبروبلاست‌ها مؤثر است،که به بدن شما اجازه می‌دهد به طور طبیعی بافت ناحیه لابیا را سفت و منقبض کند.

بسیاری از خانمها در عرض چند روز پس از درمان بهبود قابل توجهی را مشاهده می کنند.علاوه بر این، با افزایش تولید کلاژن و الاستین، نتایج می‌تواند در طی چند ماه بسیار بهتر شود.

بسته به نیازهای خاص شما و نتایج نهایی مطلوب، ممکن است شما به چند جلسه لابیاپلاستی با دستگاه آر اف نیاز داشته باشید.

کدام گزینه برای شما بهترین است؟

هم لابیاپلاستی غیرجراحی با استفاده از تکنیک‌های رادیوفرکوئنسی یا لیزری  و هم لابیاپلاستی جراحی سنتی پتانسیل تغییر دائمی ظاهر لابیا شما را خواهد داشت.

بهترین انتخاب برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سطح راحتی شما با روش های جراحی،  نتایج مورد انتظار شما و توانایی های طبیعی درمانی بدن شما.

 

مقاله برای مطالعه بیشتر: لابیاپلاستی با لیزر

مزایای انتخاب لابیاپلاستی با دستگاه RF

لابیاپلاستی آر اف و یا غیرجراحی به عنوان یک جایگزین محبوب برای لابیاپلاستی به روش جراحی سنتی است.

برای کسانی که به دنبال به حداقل رساندن عوارض عمل و بهبودی سریع هستند این روش بهترین انتخاب است.

زمان بهبودی بسیار سریع در روش آر اف

یکی از بارزترین مزایای لابیاپلاستی غیرجراحی، زمان بهبودی فوق العاده کوتاه است.با روش‌های مبتنی بر فرکانس رادیویی، اکثر خانم ها می‌توانند روز بعد از عمل بعد به روال عادی و زندگی روزمره خود بازگزدند.در مقابل، لابیاپلاستی جراحی معمولاً به دوره بهبودی طولانی‌تری نیاز دارد و محدودیت‌های سخت‌تری برای فعالیت‌های شما، از جمله آمیزش جنسی، در مرحله بهبودی ایجاد می‌کند.

سریع ترین مدت زمان عمل با دستگاه RF

لابیاپلاستی با دستگاه rf عموماً روند سریع تری نسبت به جراحی سنتی لابیاپلاستی دارد.از آنجایی که هیچ برش یا بخیه‌ای وجود ندارد، بسته به تجهیزات مورد استفاده و نتایج خاصی که از عمل می‌خواهید به دست آورید، یک جلسه ممکن است کمتر از یک ساعت طول بکشد. به این معناست که حتی می‌توانید بلافاصله پس از عمل، بدون نگرانی در مورد بستری شدن در بیمارستان یا هرگونه عوارض احتمالی مانند خونریزی یا ناراحتی شدید، خود را به خانه برسانید و به روال عادی بازگردید.

لابیاپلاستی با کمترین درد

در حالی که روش‌های جراحی اغلب شامل مقداری درد یا ناراحتی در مرحله بهبودی هستند،لابیاپلاستی غیر جراحی معمولاً بسیار راحت‌تر و کاملا  قابل تحمل است.طبق تجربه اغلب خانم ها فقط حساسیت خفیف یا تورم خفیف را تجربه کرده اند، این ها علائمی هستند که به راحتی قابل کنترل هستند و به سرعت برطرف می‌شوند.

 • تورم بسیار کم
 • بدون درد
 • کمترین کبودی
 • بدون زخم و خون‌ریزی

نگران زخم و جای جراحی در روش rf نباشید

برای بسیاری از خانم ها ، ترس از جای زخم در هنگام تصمیم گرفتن به انجام عمل زیبایی مخصوصا عمل زیبایی واژن  و هر نوع عوارض جراحی، نگرانی اصلی است.با این حال، با لابیاپلاستی غیر جراحی، مانند لابیاپلاستی با دستگاه آر اف نگرانی بابت  خطر ایجاد اسکار و زخم های جراحی عملا از بین می رود. این به این دلیل است که دستگاه های فرکانس رادیویی بدون نفوذ به پوست کار می کنند، به این معنی که هیچ برشی وجود ندارد که به طور بالقوه منجر به ایجاد اسکار و زخم جراحی شود.

ظاهر لابیا بسیار زیبا با روش آر اف

از آنجایی که هیچ برش یا بخیه‌ای وجود ندارد، نتیجه نهایی لابیاپلاستی غیرجراحی بسیار طبیعی به نظر می‌رسد و زیبایی بسیار عالی را ارائه می‌دهد که نشان نمی‌دهد شما اصلاً عمل انجام داده‌اید. این روش برای خانم هایی که به دنبال عمل زیبایی لابیا با کمترین درد و بهترین نتیجه هستند بسیار مطمئن است.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی با دستگاه RF

همانطور که گفتیم این روش بسیار دوره نقاهت کوتاهی دارد.

اما باید بعد از انجام این جراحی چند نکته را رعایت کنید.

 • بعد از جراحی با روش آر اف تا دوهفته از رابطه جنسی پرهیز کنید.
 • داروهای تجویزی پزشک را حتماً مصرف کند.
 • از تحریک کردن ناحیه لابیا با خاراندن و یا استفاده از انواع کرم ها بپرهیزید.
 • پس از انجام این عمل تا یک هفته نباید از تامپون استفاده کنید.
 • تا یک هفته از انجام ورزش‌های سنگین پرهیز کنید.
 • تا دوروز بعد از عمل استحما نکنید و آب گرم به ناحیه مورد نظر نزنید.
 • به دلیل ترشحهای بعد از عمل جراحی روزانه از پد بهداشتی استفاده کنید.
 • در صورت بروز قرمزی، تورم و سوزش از کمپرس آب سرد و یا ژل‌های خنک‌کننده استفاده کنید.
 • اگر هر کدام از موارد بالا ادامه دار شد حتما با پزشک خود مشورت کنید.

لابياپلاستي با دستگاه rf در مرکز جراحی دکتر ویدا یوسفیان

ما شریک شما در دستیابی به تحول های زیبایی مورد نظر شما هستیم.با سالها تجربه حرفه ای و تکنیک های پیشرفته ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 ما بر این باوریم که هیچ دو نفری شبیه هم نیستند و درمان آنها نیز اصولا نباید مشابه باشد.در اینجا ما بعد از مشاوره تخصصی با شما طبق نظر و خواسته شما عمل کرده و سعی بر تحقق تمام رویای شما عزیزان داریم.در اینجا با بهترین دستگاه ها و بروزترین روش ها دنیا به هر آنچه از عمل لایباپلاستی انتظار دارید خواهید رسید. با تخصص بی نظیر، فناوری پیشرفته و رویکرد بیمار محور ما شما را برای رسیدن به آرزویتان همراهی میکنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.