لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

14391 0

 

۱- لابیاپلاستی با لیزر چگونه و به چه منظور انجام می شود؟

۲- هدف کلی در لابیاپلاستی با لیزر چیست؟
۳- کدام لیزر جهت لابیاپلاستی مناسب است؟
۴- آیا می توان همزمان لابیاپلاستی با لیزر را انجام داد و سفید کردن واژن نیز با لیزر انجام شود؟
۵- لابیاپلاستی با این روش چه مدت دوران نقاهت دارد و آیا می توان زمانی را جهت شروع سکس بعد از این عمل تعیین کرد؟
۶- راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان.


 

لابیا پلاستی با لیزر چگونه وبه چه منظور انجام می شود؟

اصولاً لابیاپلاستی در ناحیه لابیا مینور تحقق می یابد(لابیاهای کوچک) و معمولاً خانم ها از ظاهر این عضو در عذابند و یا به علت گیر کردن این عضو در لباس زیر که (در بعضی موارد بسیار بزرگ و ناهنجار است) مشکل دارند. در روش لابیاپلاستی بالیزر هر سه تکنیک (خطی- روش wedge – و روش Deepitheliazation) را که دکتر ویدا یوسفیان، جراح زیبایی زنان، در مقالات قبلی توضیح داده اند را می توان انجام داد به خصوص روش Deepitheliazation که در آن لنف و اعصاب آسیب کمتری می بینند با لیزر بسیار راحت قابل انجام است.

لبیاپلاستی

در لابیاپلاستی با لیزر برش بسیار هماهنگ، یکدست و متقارن و زیبا خواهد بود و معمولاً بجز مواردی که به ناچار عروق سر باز کنند(که معمولاً اینطور نمی شود) نیاز به زدن بخیه نمی باشد.
علاوه بر اینکه خانم ها از اینکه بخیه ندارند خشنودترند ظاهر لابیامینور نیز خیلی شکیل تر می شود. رضایتمندی خانمی که با لیزر لابیاپلاستی شده است بسیار زیاد بوده و فرد خون کمتری نیز در حین عمل از دست می دهد.
سر عروق ریز در لابیاپلاستی با لیزر کو آگوله شده و خیلی راحت تر فرد می تواند بعد از لابیاپلاستی به امور روزمره اش بپردازد.

 

هدف کلی در لابیاپلاستی با لیزر چیست؟
دکتر ویدا یوسفیان، جراح و متخصص زیبایی زنان،اذعان دارند در این روش خشنودی، رضایت در خانم و همچنین عوارض و دردو مشکلات (مثل کم خونی) کمتر خواهد بود.
وقتی فرد در اثر لابیاپلاستی با لیزر کمتر دچار کم خونی فقر آهن شود احساس سبکی سر و سردرد و مشکلات ناشی از کم خونی دردی کمتر خواهد داشت.
زیرا بافت لابیامینور بسیار پرخون است و در اثر لیزر سر عروق به خوبی کو آگوله شده(گرفته می شود) و جراح فرصت کافی دارد تا برش لیزری را با هماهنگی و دقت بیشتری انجام دهد.

فیلم عمل لابیاپلاپلاستی:

 

دکتر ویدا یوسفیان کدام لیزر را جهت لابیاپلاستی توصیه می کند؟
ایشان می گوید انواع لیزر ها با برندهای مختلف در بازار کشور عزیزمان ایران موجود است ولی بنا به تجربه سن، لیزر مونالیزا تاچ که (FDA approve) می باشد و در جامعه جهانی شناخته شده است بسیار هماهنگ عمل جراحی را انجام می دهد و در گرفتن سر عروق خونریزی دهنده در حین جراحی بسیار هوشمندانه عمل می کند. البته تبحر جراح زنان را هم نمی توان در این زمینه نادیده گرفت. یکی از خوبی ها و محسنات لیزر مونالیزا تاچ برای لابیاپلاستی در این است که همزمان می توان از لیزر جهت تنگ کردن واژن، جراحی ترمیمی واژن و سفید کردن واژن نیز بهره جست؟

 

آیا می توان همزمان با لابیاپلاستی  سفید کردن واژن نیز انجام داد؟
پس پاسخ این سوال که بیماران از دکتر ویدا یوسفیان مکرراً می کنند نیز داده شده که بله می توان همزمان با لابیاپلاستی با لیزر می توان از سفید کردن واژن با لیزر هم استفاده کرد البته دکتر ویدا یوسفیان قبل از آن حتماً ۱۵ دقیقه فرصت می دهد که کرم زایلوپی تاثیرش را روی لابیاماژور جهت سفید کردن بگذارد.

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

 

دوران نقاهت بعد از لابیا پلاستی با لیزر و زمان شروع سکس پس از این عمل چه زمانی می تواند باشد؟
دوران نقاهت در جراحی با لیزر نسبت به این عمل بدون لیزر و با تیغ جراحی به علت اینکه بخیه نمی خورد(سوچور زده نمی شود) و یا اگه زده شود بخیه های مخصوص لیزری خواهد بود و بسیار کمتر است و خانم زودتر می تواند به سرکار خود برود.
اگر به نوزاد خود شیر می دهد سریع تر می تواند این عمل را انجام دهد و حتی سریع تر می تواند مقاربت جنسی خود را آغاز کند.(حدودا ۲ هفته با لیزر و ۴ هفته در روش لابیاپلاستی با تیغ جراحی).
درمواردیکه کلیتورومگالی داریم و این بافت کلیتوریس قابل نعوظ و ارتجاعی بزرگ و دفورمه است نیز می توان با لیزر کلیتوروریداکشن انجام داد و بافت اضافی را با لیزر برداشت و به کلیتوریس بدون اینکه میل جنسی فرد کاهش یابد و دچار اختلالات جنسی و اختلالات ارگاسم شود فرم مناسب را داد.

 

 

 


راه های ارتباطی با ما:
شماره تماس ها
09370786637
021-22074065

تهیه شده توسط:خانم دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان شهرک غرب

کپی با ذکر منبع مانعی ندارد.

لابیاپلاستی با لیزر

۱- لابیاپلاستی با لیزر چگونه و به چه منظور انجام می شود؟۲- هدف کلی در لابیاپلاستی با لیزر چیست؟۳- کدام لیزر جهت لابیاپلاستی مناسب است؟

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065