هزینه لیزر واژن برای جوانسازی و روشن کردن واژن

هزینه لیزر واژن برای جوانسازی و روشن کردن واژن

23666 0

فهرست مطالب هزینه لیزر واژن

1- تیرگی بیش از حد واژن
2- سفید کردن واژن با لیزر
3- لیزر واژن/واژینال
4- روش های سفید کردن واژن
5- قیمت لیزر روشن کننده واژن

تیرگی بیش از حد واژن

ازدیربازسیاهی وتیرگی ناحیه تناسلی و هزینه لیزر واژن برای رفع این مشکلات مورد توجه بانوان بوده است.

حتی در یونان باستان ایت کارمورد توجه وعلاقه بوده است دکتر ویدا یوسفیان متخصص وجراح زنان خوب شهرک غرب دراین رابطه می گوید عوامل بسیاری در این زمینه دخیل هستند؛ازجمله چروکیدگی و کاهش حجم به علت لاغرشدن این ناحیه وهمچنین عواملی چون گذرزمان وسن ،زنتیک افراد که باهم متفاوت است ومسائل هورمونال که بیمار حائز اهمیت می باشد.
سفید کردن واژن که تحت عناوین مختلف چون روشن سازی واژن یا بیکینی مورد توجه است نه تنها کار عبث و بیهوده ای نیست بلکه بسیار هم در افزایش میل جنسی و اعتناد بنفس فرد موثر بوده و به این دلیل بانوان زیادی خواهان این عمل هستند. لذا در بیماری موارد می بینیم که خانم ها جویای راهکار می باشند. ما در این مقاله می خواهیم به طور کامل اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

قبل از مراجعه به پزشک دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زیبایی زنان به کرات مشاهده می کنند که خانم ها از گیاهان دارویی دراین باب استفاده می کنند واز دکتر می پرسند که آیا این روش های خانگی می تواند کار ساز باشد؟
باید بدانیم که در گذشته های دور راهکار اساس بردی این معضل وجود نداشت و همان طریق خانگی تنها کارهای موجود به حساب می آمد ولی امروزه با کمک لیزر روشن کننده می توان تاحد زیادی بر این  مشکل فائق آمد.

باید بدانیم تیرگی بیش از حد واژن وقتی موحب آزار و اذیت در فرد می شود زمانیست که به پزشک مراجعه می کند.علل مختلف آن شمل سن بالا،ژنتیک پوست تیره، بیماری های همراه از جمله p cod (سندروم تخمدان پلی کیستیک ) مشکلات کبدی ، مشکلات اینولوژیک و بارداری های مکررکه خود می تواند ریشه در تغییرات هورمونی داشته باشد و مسائل هورمونی مثل افزایش میزان تستوسترون یا هورمون مردانه در خانوم ها باشد.

 

لذا به بررسی علل می پردازیم:

۱. سن بالا:گذرزمان همان گونه که موجب تیرگی و عدم شفافیت در پوست در نواحی صورت وگردن می شود وهمان طور که باعث چروکیدگی و از بین رفتن کلاژن بافت می شود به همان نسبت می تواند موجب سیاهی و تیرگی در ناحیه تناسلی نیز شود.
۲.ژنتیک فرد: افراد با ژن های مختلف مسلما رنگ پوست متفاوتی دارند .
بعضی ژن ها پوست سفید و شفاف تر و روشن تری داشته که خوب مسلما در تیرگی اندام تناسلی شان هم همین گونه است.
۳.بیماری های همراه از جمله PCOD:سندروم تخمدان پلی کیستیک که همان گونه که باعث چاقی ،افسردگی،دیابت وافزایش فشار خون می شود باعث کدری و تیرگی پوست ناحیه واژن نیز می شود لذا حتما باید در صدر درمان باشیم.
از رژیم غذایی سبزیجات و میوه جات به وفور استفاده کنیم. واز خوردن چربی ها و کربو هیدرات ها پرهیز نمایم.ورزش راحتما در امورات روزانه بگنجایم واز داروها برای تنظیم پریود استفاده کنیم .
امروزه در سراسر جهان توجه ویژه ای به درمان این بیماری شده است ک گاهی نیز از جراحی (…کردن سطح تخمدان) برای درمان تخمدان پلی کیستیک استفاده می شود.


۴.مشکلات کبدی:پوست انسان آینه ی تمام نمای امراض درونی است و مشکلات کبدی سردسته ی بیماری هایی است که به دنبال ایجاد خارش باعث تیرگی پوست می شود.
خارش در بیماری های کبدی به دنبال انسداد مجاری صفراوی است ولذا ترشحات صفراوی نمی توانند دفع شوند و باعث خارش و خاکستری شدن رنگ پوست می شوند پس باید ابتدا بیماری زمینه ای درمان شده وسپس به فکر تیرگی بود.
زیرا در بسیاری موارد به دنبال درمان مشکل زمینه ای تیرگی پوست هم درمان می شود.
۵.بیماری های ایمنولوژیک و کلاژن و اسکولر:این بیماری ها هم از زمره مواردی است که موجب تیره شدن رنگ پوست پی شوند از جمله …،لوپوس و خارش های مکرر در اثر بیماری های آلرژیک و ایمنولوژیک.
۶.بارداری های مکرر و اختلالات هورمونی: این مورد نیز باعث تیرگی های نیمه قابل برگشت در ناحیه تناسلی می شود و موجب می شود که ما از لیزر روشن کننده واژن استفاده کنیم.

تیرگی لبه های داخل واژن:

لابیاهای ماژور(لابیاهای بزرگ) نواحی هستند که بانوان محترم طبق تجربیات دکتر ویدا یوسفیان جراح زیبایی زنان مایلند که روشن تر شود.
در اکثر موارد شلی و افتادگی این ناحیه که در اثر لاغر شدن های مکرر به وقوع می پیوندد علت این مشکل است.

لیزر RF

اگر چه امروزه می توان استفاده از لیزر یا RF  در این ناحیه از تزریق چربی ها استفاده کرد ولی به هر حال لیزر روشن کننده واژن می توان راهکار بهتری باشد.و هزینه لیزر واژن نسبت به جلسات خیلی مناسبتر میباشد.

تزریق چربی یا fat Transplant روشی است که از چربی های بدن خود فرد (چربی اتو لوگ) که از پشت رانها یا ساق پا یا شکم فرد بر می داریم پس از تسویه به بدن خود فرد در ناحیه لابیا ها تزریق می کنیم. (یعنی از خود به خود)

تزریق چربی

دکتر ویدا یوسفیان متخصص لیزر زنان در این زمینه خاطرنشان می کنند که حتما باید از پروب….(whitening) برای روشن سازی واژن استفاده کنیم.اگر در حین کار بخواهیم در ناحیه لابیا چربی یا ژل هم تزریق کنیم بهتر است که ابتدا از لیزر روشن سازی واژن استفاده کرده وسپس اقدام به تزریق چربی یا ژل در ناحیه نماییم. اگر در روی ناحیه تناسلی خانم ضایعات گل کلمی ببینیم
به زگیل تناسلی در خانم ها شک کرده واز پروب لیزر جهت برداشتن زگیل استفاده نموده وسپس با پروب دیگر اقدام به روشن سازی لابیا می کنیم. باید بدانیم دستگاه لیزر دونا لیزاتاچ تنها دستگاهی است که از طرف امریکا مورد تایید بوده (FDA approve) و لذا با خیال راحت می توان از آن استفاده نمود. پروب ThighTening (تنگ کننده) لیزر واژن استحکام و قوام بافت واژن و کلاژن سازی در ناحیه کاربرد دارد و پروب (whitening) برای سفید کردن و روشن سازی واژن به کار برده می شود. پس باید بدانیم وقتی میخواهیم اقدامات یا پروسیجر های مختلفی روی خانم انجام دهیم چه بهتر که همزمان چند کار رابا هم مد نظر قرار دهیم.
از جمله لابیاپلاسی ، روشن سازی واژن ولیزر روشن کننده واژن، زیرا عوارض بیهوشی کمتر بوده و هزینه لیزر واژن کم از نیاز به جراحی های مکرر و بی هوشی های پیاپی جلو گیری می شود.

سفید کردن با لیزر :

امروزه دغدغه ی خیلی از خانوم ها تیرگی و سیاه بودن ناحیه تناسلی است. در پاره ای موارد پوست ناحیه تناسلی بسیار تیره تر از صورت ، دست ها وسایر قسمت های بدن فرد است که باعث دغدغه و نگرانی در خانوم ها می شود.شاید علتش تیرگی ژنتیکی این ناحیه بیشتر از سایر قسمت های بدن است و شاید چاق بودن و یا عرق کردن های مکرر در این ناحیه است. امروزه با تکنولوژی لیزر و تابش امواج لیزر می توان این مشکل را بطور کامل حل کرد. البته نمی توان ضمانتی در این مورد داد. با معاینه دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان تاکید دارد که تاحد ۶۰٪ می توان پیش بینی پاسخگویی بافت به لیزر را انجام داد. البته امروزه علاوه برلیزر از کرم های توامان هم استفاده می شود که اثر لیزر را دو چندان می کند. با پروب whitening لیزر مونالیزا می توانیم لایه های سطحی و تیره را با امواج لیزر واژن برداریم و خانم مشاهده می کند که ظرف ۲_۳ رور لایه های سطحی پوست ناحیه تناسلی که چهت روشن سازی واژن و بیکینی بکار برده می شود ریزش کرده و رنگ پوست این نواحی روشن تر و شفاف تر می شود. علاوه بر این ما ضمن استفاده از لیزر روشن کننده واژن شاهد اصلاح افتادگی و چین و چروک ناحیه تاحد محدودی خواهیم بود و در کل این ناحیه زیباتر ،شفاف تر، و شاداب تر خواهد شد.

مشاوره رایگان
دوستان باید بدانیم ملانین در لایه های ابتدایی وسطی پوست توسط دستگاه لیزر برداشته شده و این پدیده موجب شفاف شدن ناحیه می شود. یک مشکل عمده خانم ها این است که به متخصص زیبایی فشار می اورند که به ما بگوید که چند جلسه لیزر برای روشن سازی واژن نیاز هست .پزشک هیچ ضمانتی در این زمینه نمی تواند بکند زیرا پاسخ دهی بافت به مرور و طی جلسات مشخص خواهد شد ولی دکتر متخصص زیبایی تا حد زیادی می تواند حدس بزند که بافت تا چه حد پاسخ خواهد داد. به طور معمول اگر خصوصا از کرم روشن کننده استفاده شود.هزینه لیزر واژن

مقاله برای مطالعه بیشتر: جوانسازی واژن با لیزر

 

۳_۲ جلسه کافی خواهد بود.خیلی از خانم ها تصور می کن که با یک جلسه تاثیر شکل چشم گیری خواهد افتاد (و هزینه لیزرو واژن خیلی کمتر می شد)در حالیکه یک جلسه معمولا کافی نخواهد بود. مخصوصا در موارد ی که فرد دچار بیماری های زمینه ای چون سندروم تخمدان پلی کیستیک است. لازم به ذکر است پوست ناحیه تناسلی این افراد از ضخامت بیشتری برخوردار است ملانین های مقاوم در این ناحیه به راحتی به اشعه لیزر پاسخ نمی دهد ولی نباید نا امید بود طبق تجربه ی ویدا یوسفیان متخصص زنان خوب شهرک غرب این کار میسر است اگر خانم جلسات مرکر لیزر را انجام دهد در بسیارز از موارد خانم ها در جلسه ای که جهت سفید کردن واژن مراجعه کرده اند تقاضای تنگ کردن واژن را هم دارند که همزمان هردو کار با دو پروب جدا انجام می شود.

لیزر واژن / لیزر واژینال:

دستگاه لیزر از طریق تابش انواج لیزر

که در طول کانال واژن 360 درجه می چرخاند و تمام قسمت های واژن را تنگ می کند. در اصل این دستگاه با تغییر در بافت و ساختار واژن کار انجام می دهد. بافت کلاژن دوباره سازی و ترمیم می شود وهمین بافت است که موجب استحکام و جوان سازی می شود. لیزر واژن در اصل با تحریک و وا داشتن فیبروپلاست ها سبب می شود که الیاف و بافت های الاستین کلاژن افزایش یافته و افتادگی و چروکیدگی بافت برطرف شده و سبب می شود تا تنگی واژن(ThighTening) رخ دهد.
افرادی ازاین لیزر سود می برند که بیماری های زمینه ای دارند به گونه ای که امکان عمل حراحی را ندارند و جزو افراد (High risk) با ریسک بالا از نظر جراحی هستند.

از طرفی از افتادگی و شلی بافت واژن شاکی هستند و حتی دچار بی اختیاری ادرار می باشند.

افرادی که چاق هستند (BMI>40) و افراد دیابتی یا بیماری زمینه ای قلبی جزو این افراد هستند پس در این ها بهترین گزینه انجام لیزر واژن است.
هیچ آمادگی قبل از انجام لیزر واژینال نیاز نیست اما در عمل های جراحی بایستی قبل از عمل حتما فرد آزمایش خون بدهد و پاکسازی روده قبل از بسیاری از جراحی های رشته زنانه نیاز است . بایستی ۱۲ساعت قبل عمل بیمار باید ناشتا باشد ولی قبل از لیزر این آمادگی ها نیاز نیست. بایستی دقت شود قبل از لیزر واژن هم نبایستی عفونت های فعال و شدید واژینال وجود داشته باشد.

طبعا این معقوله قبل از عمل جراحی نیز بایستی مراعات شود. سوزش و خارش مختصر منعی جهت انجام لیزر نیست و معمولا می توان از کرم واژینال کلوترمازول ویا مایکوزین استفاده نمود. دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زنان تا کید دارد که بعد از لیزر واژن هم بایستی از کرم کلوتریمازول ویا مایکورین بهره جست.اگر بخواهیم بعد از سفید کردن واژن با لیزر دارویی را تجویز کنیم . باید بگویم از زینک اکساید می توان برای رفع سوزش ناحیه بهره مند شویم. البته قبل از لیزر روشن سازی واژن توصیه به مصرف کرم های بی حس کننده مثل لیدوکائین و یا زیلوپی میکنیم زیرا کمی احساس سوزش در طی لیزر طبیعی است و‌ برای برطرف کردن آن این کرم ها بسیار مفید فایده هستند. بهتر است بعد از لیزر سفید کردن واژن از رژیم های غذایی حاوی فلفل ، سیر یا غذاهایی که با تحریک بالا هستند پرهیز نموده و از میوه هایی چون اناناس ، خیار و لیموترش بهره برد.

مدت کار بسیار کوتاه است و‌ در طی زمان کوتاه می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد. کل طول لیزر واژن و‌سفید کردن واژن اگر به صور حرفه ای استفاده شود شاید در حد ده دقیقه باشد. و هزینه لیزر واژنن خیلی کمتر می شود.و‌ از طرفی ما میتوانیم از لیزر مجددا استفاده کنیم ولی باید بدانیم عمل جراحی کلا یکبار اتفاق می افتد . در طی استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا میتوان علاوه بر سفید کردن و‌تنگ کردن واژن لابیا پلاستی هم انجام داد.

مشاوره رایگان

روش های سفید کردن واژن:

اگر چه در مورد روش های خانگی و‌ماسک های گیاهی برای روشن سازی واژن در ادامه خواهیم گفت ولی باید بدانیم تاثیر توام کرم روشن کننده و‌لیزر بسیار موثرتر است.
باید بدانیم اگر از لیزر موهای زائد استفاده میکنید بهتر است بعد از اتمام جلسات آن اقدام به درمان تیرگی ناحیه تناسلی بالیزر نماییم.هزینه لیزر واژن
به خانم های محترم خاطر نشان میکنیم که سعی کنید علت اصلی ایجاد کننده تبرگی لبیا را بشناسید و‌آن‌ را بر طرف نمایید. مثلا سعی کنید از ژیلت استفاده نکنید ، لباس های تنگی که موجب تعریق میشوند را فراموش کنید، سعی کنید اگر اختلالات هورمونی دارید آن را برطرف کنید و از مصرف دارو هایی که موجب تیرگی پوست بدن(واژن) می شوند خود داری نمایید مثل(هورمون های سنتتیک که در ocp یا قرص های جلوگیری هست). لذا فقط به فکر درمان نباشید بلکه پیشگیری را هم در نظر داشته باشید.
خیلی از اوقات خانم ها تقاضا برای سفید کردن زیر بغل هم دارند که میتوان لیزر مونالیزا تاچ‌ را برای مشکل آن ها پیشنهاد داد، زیرا آزاری که از سیاهی و تیرگی زیر بغل میبرند شاید بتوان گفت به اندازه تیرگی پوست ناحیه تناسلی است. بهبود تغذیه و‌ خودداری از مصرف غذاهای پرچرب و‌پر ادویه و رو کردن به مصرف سبزیجات و میوه جات حاوی ویتامین c و a تاثیر بسیار شگرفی در شادابی پوست دارد و‌خانم های عزیز باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند . زیبایی و شادابی پوست و توجه به آن از قدیم الایام مورد توجه بانوان محترم بوده و باید قدم به قدم به این موضوع توجه شود.

رفع تیرگی واژن:

باز هم تاکید میکنم که علت سیاهی و تیرگی واژن چیزی جز افزایش ملانین در ناحیه اپیدرم نیست . برای از بین بردن این سلول های عامل تیرگی ناحیه واژن است باید سازو کار های توام را مد نظر داشت.

لیزر واژن به همراه استفاده از کرم های واژینال و یا خانگی .

لیزر دستگاه پیشرفته ای است که ملانین ها را مانند بمب متلاشی میکند در قدیم که این دستگاه نبود خانم ها فقط از روش های سنتی و گیاهی استفاده می کردند ولی امروزه به کمک لیزر تحولی عظیم در سفید کردن واژن بوجود آمده است و علم به حد زیادی قدرتش را به رخ می کشد.
در گذشته از مواد شیمیایی استفاده میشد که نه تنها بهبود چندانی نداشت و بسیار موقتی بود بلکه عوارض ، آلرژی و خارش بسیاری نیز ایجاد می کرد . از طرفی چون مهبل (ابتدای واژن) خانم ها در نزدیکی لابیا هاست امکان ورود این مواد شیمیایی به داخل واژن بسیار سهل و ممکن بود و لذا عوارض شدید و‌جبران ناپذیری را درپی داشت . اما امروزه با لیزر توسط یک متخصص مجرب زنان می توان با خیال آسوده یک نتیجه مطلوب و‌ دلخواه را بدست آورد و در عین حال از این عوارض شیمیایی در امان بود.
درست است که دستگاه مونالیزا تاچ در آمریکا ساخته و طراحی شده است ولی به علت رنگدانه های ملانین در پوست خانم های شرقی و‌مدیترانه اب در اصل این دستگاه به داد این نژاد رسیده است.
از طرفی خانم ها به علت تغییرات هورمونی و‌زایمان های متعدد و پیری پیوسته در آسیب تغییر رنگ پوست هستند لذا کاربرد لیزر برای این افراد بسیار بجا‌ و مناسب است.

سفید کردن واژن با روش های خانگی:

سفید کردن و‌رفع تیرگی ناحیه تناسلی خانم ها بسیار مورد توجه است و‌در طول تاریخ همواره خانم هایی در پی راهکاری جهت بهبود ظاهر و سفید کردن ناحیه تناسلی بوده اند. دنبال راهی که تیرگی این ناحیه را کاهش دهد وبه شادابی و ظاهرش کمک نماید. هر چند پوست ناحیه تناسلی در تمام خانم ها از پوست صورت و سایر نقاط بدن تیره تر و‌با موهای خشن تر و حتی بوی بدتری است اما این موضوع بدون حکمت نیست . همانگونه که موی بینی برای جلوگیری از ورود گردو خاک و میکروب ها طراحی شده (از طرف خداوند) موی ناحیه اندام زنانگی هم میکروب ها و‌ باکتری ها را گیر انداخته و از ورود این میکرو ارگانیست ها به مجرای ورودی واژن (مهبل) پیشگیری میکند.
در واژن هم مانند سایر اندام های بدن میکروب های مفید(خوب) و میکروب های مضر(بد) وجود دارند. میکروب های خوب محیط واژن را قلیایی نموده و باعث سلامت اندام تناسلی می شود و بوی خاصی هم دارد. ولی میکروب های مضر زمانی در واژن غالب میشوند که بهداشت فرد ضعیف بوده و‌اغلب موارد بوی بسیار بدی را هم ایجاد میکند. پوست این ناحیه هم به علت اصطکاک در ناحیه رانها و عرق کردن این ناحیه اغلب خشن است و لذا رنگ پوست این ناحیه حتی در بسیاری از خانم ها که پوست صورت روشنی دارند تیره می باشد. بهتر است اگر بین مواد شیمیایی و‌ گیاهی به دنبال راهکار خانگی برای سفید کردن واژن می‌گردیم سعی کنیم گزینه منتخبمان موارد گیاهی و طبیعی باشد .

راهکار های گیاهی و خانگی برای روشن سازی واژن:

۱. گیاه ریواس و‌پوست پرتقال و‌گلاب
پوست پرتقال را خشک کرده و‌ پودر نمایید و با پودر خشک شده گیاه ریواس به نسبت مساوی و‌کمی گلاب مخلوط نموده‌ تا کمی خمیری شود سپس آن را به مدت نیم ساعت روی پوست ناحیه تناسلی بگذارید سپس شست و‌شو دهید
در هفته سه بار این عمل را تکرار نمایید.


۲. ماست + زرد چوبه + آب لیموترش تازه
مخلوط به نسبت مساوی از هر کدام را به مدت ۴۵ دقیقه روی پوست قرار دهید و سپس شست‌و‌شو دهید این عمل را دو بار در هفته تکرار نمایید.

۴. مخلوط آبلیموی تازه و گلاب :

این روش جزو محبوب ترین روش های روشن سازی پوست هر ناحیه خصوصا ناحیه تناسلی است، با نسبت مساوی آبلیمو و گلاب را ترکیب نموده و سپس روی بافت تناسلی گذاشته و به مدت بیست دقیقه صبر کرده و‌سپس اقدام به شستن ناحیه نمایید . مسلما اگر این کار را سه بار در هفته انجام دهید شاهد درخشانی و‌جلای پوست ناحیه خواهید بود.هزینه لیزر واژن

۵. سفیده تخم مرغ:

سفیده تخم مرغ به تنهایی به علت پرتئین بالایی که دارد سبب روشن کردن پوست میشود . اگرچه این راهکار ها طبیعی و خانگی بوده و بسیار هم‌ مورد استقبال است بهتر این است که این روش ها در کنار لیزر واژن جهت موثر بودن این راهکار ها باشد.

لیزر واژینال

ماندگاری سفید کردن واژن:

استفاده از لیزر مونالیزا روشی بسیار غیر تهاجمی و کاملا مورد قبول FDA است .
در این روش ها هیچ هورمونی مورد استفاده قرار نمیگیرد . در اصل لیزر واژینال می تواند بسیار مفید باشد و‌ در درمان نشانه های بسیاری چون سندرم ادراری بانوان بدون استفاده از هورمون (زیرا عوارض بسیار دارد) کاربرد دارد.
در لیزر کلاژن سازی و‌تولید بافت الاستین کمک کننده است. علاوه بر اینها لیزر با بهبود بخشیدن به جریان خون در ناحیه واژن باعث تنظیم رطوبت و‌ لغزندگی در بافت تناسلی می شود. این روش سلامت جنسی فرد را تضمین می کند. این لیزر خصوصا برای خانم ها با کاهش استروژن در سنین یائسگی مفید و‌ موثر است . در افراد با سرطان سینه و‌کسانی که زایمان های طبیعی فراوانی داشته اند و‌ از اختلال و‌ کاهش میل جنسی شاکی هستند هم بسیار مورد استقبال است.
لیزر مونالیزا امروز بیست دقیقه بیشتر طول نمی کشد . بیهوشی لازم ندارد و فرد حین انجام آن هیچ احساس درد و ناراحتی نمیکند. لازم به ذکر است برای تعیین مقدار جلسات باید حتما پزشک متخصص زنان بر اساس بافت نظر دهد
در ضمن انجام لیزر در بسیاری موارد سوزش و‌خارشهای مقاوم به درمان و بوی بد واژن را بهبود می بخشد. ماندگاری این روش حدود پنج سال است که در صورت تجدید آن بعد از سه سال قطعا تاثیر طولانی تر و‌حتی در مواردی دائمی خواهد بود . البته هنوز اطلاعات دقیقی در این موارد در دسترس نیست و بایستی بررسی ها و‌ پیگیری های بیشتری صورت پذیرد . بایستی دقت کنیم که قبل از انجام لیزر روشن کننده حتما مشاوره با متخصص زنان صورت پذیرد و پزشک به خانم اطمینان خاطر بدهد که تا چند درصد می توان امیدوار بود که روشن سازی اتفاق خواهد افتاد. در این صورت خیال فرد راحت است که هم توسط فرد متخصص و با تجربه این عمل صورت میگیرد و هم اینکه توسط دستگاه معتبری لیزر اتفاق می افتد.

هزینه لیزر واژن به عنوان روشن کننده:

هزینه لیزر واژن  مختلفی توسط افراد حتی غیر متخصص به خانم ها داده میشود باید بدانیم وقتی اینکار توسط فرد غیر متخصص و ‌ناوارد انجام شود نه تنها درمان کننده و بهبود بخش نخواهد بود بلکه آسیب رسان خواهد بود.
بنابراین هزینه لیزر واژن بسته به اینکه توسط چه کسی انجام شود (تا چه حد دانش در استفاده از این دستگاه به کار برده شود) با چه درجه ای این کار انجام شود چند دفعه در همان یک جلسه از دستگاه استفاده شود فرد متخصص زنان چقدر وقت بگذارد و‌حتی نوع پوست و سن فرد چقدر است متغیر خواهد بود.

راه های ارتباطی باما :
۰۲۱-۲۲۰۷۴۰۶۵
۰۹۳۷۷۸۶۶۳۷

ما را در اینستاگرام ببینید

لابیاپلاستی

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065