لیزر ناحیه تناسلی به منظور سفید کردن واژن

لیزر ناحیه تناسلی به منظور سفید کردن واژن

6145 0

لیزر ناحیه تناسلی به منظور روشن کردن(سفید کردن) واژن

علت تیرگی ناحیه لیباماژور و ناحیه تناسلی چیست؟
دکتر ویدا یوسفیان:  خانمها به مرور زمان و در اثر گذر سن دچار چروکیدگی و لاغری در ناحیه ی لبیاها می شوند که به دنبال این موضوع می بینیم که درجات زیادی از تیرگی ایجاد می شود. البته علاوه بر سن، مسائل هورمونال و همچنین ژنتیک نیز در این مورد بی تاثیر نیست.

خیلی از اوقات بیماران از دکتر ویدا یوسفیان می خواهند که راهکار نشان دهد.  تا چند وقت پیش هیچ راهکاری بجز استفاده از کرم های موضعی که تاثیر چندانی هم نداشت و موجب آلرژی پوستی در این ناحیه می شد و یا استفاده از محلول های حاوی Retin_A که موجب ایجاد پوسته ریزی و خارش در این ناحیه حساس بدن (لبیاها) می شد؛ کار دیگری نمی تواتستیم برای سفید کردن واژن انجام دهیم.
اگر چه امروزه می توان در ناحیه لبیاها برای جبران چروکیدگی و تیرگی از تزریق چربی استفاده کرد اما با روش لیزر واژینال جهت « whitening» و سفید کردن، می توان این تیرگی و بدفرم شدن را به نحو بارزی بهبود بخشید.

لیزر ناحیه تناسلی به منظور سفید کردن واژن
دگرچه با روش «Fat Transplant» یا تزریق چربی اتولوگ (یعنی از خودش به خودش) می توان چربی تحلیل رفته را جایگزین نمود و چربی نواحی دیگر بدن را ساکشن و پس از سانتریفیوژ و آماده سازی آن و تزریق در ناحیه لبیاها این مشکل را حل کرد اما در این راستا توصیه ی دکتر ویدا یوسفیان این است که لیزر تراپی یا لیزر واژن در ناحیه تناسلی کم عارضه تر و بهتر عمل می کند.
دکتر ویدا یوسفیان: در ناحیه ی لبیاها تزریق ژل هم انجام می شود که بدلیل جابجایی و عفونت یا ایجاد حساسیت کمتر توصیه می شود.

من در تجربه ی کاری خودم بسیار دیده ام که خانم ها به علت گذر سن و تغییرات هورمونی و همچنین به علت چاقی و بیماری(Pcod) کم کاری تخمدان و همچنین ژنتیکی دچار تیرگی و سیاهی ناحیه ولو و لبیا می شوند که با استفادا از لیزر با پروپ« whitening» لایه برداری خفیف و ملایم ایجاد شده و سلول های سطحی که تیره و سیاه هستند ریزش پیدا کرده، و اصلاح رنگ پوست لبیاها ایجاد می شود و علاوه بر این اثر با پروپ« whitening» بازسازی اپیدرم اتفاق افتاده و حالت چروکیدگی و افتادگی و شل شدگی این ناحیه تصحیح می شود و این ناحیه ظاهر شاداب تری و جوانتری پیدا می کند.در اصل ملانین لایه ی سطحی اپیدرم به واسطه لیزر کردن این ناحیه از بین می رود.

لیزر ناحیه تناسلی به منظور سفید کردن واژنبرای انجام لیزر روشن کننده نیاز به چند جلسه لیزر تراپی دارند؟

به آنها تذکر می دهیم که گاهی نیاز به۲ یا ۳ جلسه برای درمان با لیزر داریم و با یک جلسه در بسیاری از موارد تاثیر آنچنانی مخصوصا اگر علت تیرگی (Pcos) کم کاری تخمدان باشد، دیده نمی شود. باید بدانیم طبق گفته ی دکتر ویدا یوسفیان ملانیها و رنگدانه های قهوه ای و سیاه در بیماری (Pcos) تنبلی تخمدان در این ناحیه بسیار مقاومند و از بین بردن آن ها به زمان و انرژی بیشتری نیاز دارد. در ضمن علاوه بر استفاده از لیزر واژن برای عمل ترمیم واژن برای سفید کردن واژن  و جوانسازی واژن نیز می توان از لیزر واژن استفاده کرد.
هزینه ی عمل های زیبایی واژن براساس نوع عمل متنوع است برای سفید کردن واژن هم استفاده از لیزر واژن را می توان با توجه به قیمت مناسب آن گزینه ی مناسبی در نظر گرفت.

مشاهده ویدئو لیزر مونالیزا تاچ

مقاله تهیه شده توسط :

خانم دکتر ویدا یوسفیان

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065