چرا لیزر واژینال

همه چیز در مورد لیزر واژینال

چرا لیزر واژینال : لیزر واژینال یکی از درمان‌های مربوط به برطرف سازی عیوب و ایرادات دستگاه تناسلی زنان است و برای اهداف مشخصی ممکن است در این جهت انجام گیرد. اگر شما هم تصمیم به انجام این کار گرفته‌اید این مقاله را از دست ندهید.

چرا لیزر واژینال؟

چه می‌شود که نیاز به لیزر واژینال و یا درمان‌های مشابه دارویی و غیر دارویی تجویز می‌گردد. یکی از دلایل آن می‌تواند زایمان‌های مکرر و شل شدن بافت دستگاه تناسلی باشد. از دیگر دلایل آن می‌توان یائسگی را نام برد. در واقع با شروع سن یائسگی و توقف تولید هورمون‌های زنانه محیط دستگاه تناسلی کارایی قبل را نداشته و خشک و آزار دهنده می‌شود. اینجاست که پزشک معالج زنان بنا به شرح حالی که از بیمار می‌گیرد درمان‌هایی را تجویز می‌کند. یکی از درمان‌ها، داروهای هورمونی است که ممکن است بدن بعضی از افراد نسبت به مصرف آن‌ها واکنش نشان دهند. برای همین لیزرهای واژینال اینجا به کمک می‌آید.

در طول لیزر واژینال چه اتفاقی می‌افتد؟

در واقع در طی این نوع درمان پزشک با استفاده از یک پروب استوانه‌ای اقدام به درمان بیماری‌ها و عیوب دستگاه تناسلی زنان می‌کند.

خواص دستگاه لیزر برمی‌گردد به تأثیری که در بافت‌های عمیق می‌گذارد و باعث می‌گردد که تولید کلاژن از سر گرفته شود و باعث سفتی و استحکام دوباره بافت گردد.

فواید لیزر واژینال – چرا لیزر واژینال

چرا لیزر واژینال به خاطر ماهیت آن کمترین میزان آسیب را برای بدن دارد. حتی به سلول‌های پوست نیز آسیب وارد نمی‌کند. شاید بیمار اندکی احساس گرما نماید ولی خیلی آزاردهنده نیست. نکته قابل‌توجه دیگر عدم برش و بخیه در حین درمان است که همین شاید دلیل محبوبیت آن باشد. از فواید دیگر آن بهبودی سریع و دوره نقاهت کوتاه است که بیمار به سرعت می‌تواند به فعالیت‌های روزمره خود بازگردد. نکته قابل توجه در این خصوص این است شاید لازم باشد برای نتیجه گیری بهتر لیزر در چندین جلسه انجام گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.