چرا لیزر واژینال

Avatarنوشته شده برای at
194 0

همه چیز در مورد لیزر واژینال

چرا لیزر واژینال : لیزر واژینال یکی از درمان‌های مربوط به برطرف سازی عیوب و ایرادات دستگاه تناسلی زنان است و برای اهداف مشخصی ممکن است در این جهت انجام گیرد. اگر شما هم تصمیم به انجام این کار گرفته‌اید این مقاله را از دست ندهید.

چرا لیزر واژینال؟

چه می‌شود که نیاز به لیزر واژینال و یا درمان‌های مشابه دارویی و غیر دارویی تجویز می‌گردد. یکی از دلایل آن می‌تواند زایمان‌های مکرر و شل شدن بافت دستگاه تناسلی باشد. از دیگر دلایل آن می‌توان یائسگی را نام برد. در واقع با شروع سن یائسگی و توقف تولید هورمون‌های زنانه محیط دستگاه تناسلی کارایی قبل را نداشته و خشک و آزار دهنده می‌شود. اینجاست که پزشک معالج زنان بنا به شرح حالی که از بیمار می‌گیرد درمان‌هایی را تجویز می‌کند. یکی از درمان‌ها، داروهای هورمونی است که ممکن است بدن بعضی از افراد نسبت به مصرف آن‌ها واکنش نشان دهند. برای همین لیزرهای واژینال اینجا به کمک می‌آید.

در طول لیزر واژینال چه اتفاقی می‌افتد؟

در واقع در طی این نوع درمان پزشک با استفاده از یک پروب استوانه‌ای اقدام به درمان بیماری‌ها و عیوب دستگاه تناسلی زنان می‌کند.

خواص دستگاه لیزر برمی‌گردد به تأثیری که در بافت‌های عمیق می‌گذارد و باعث می‌گردد که تولید کلاژن از سر گرفته شود و باعث سفتی و استحکام دوباره بافت گردد.

فواید لیزر واژینال – چرا لیزر واژینال

چرا لیزر واژینال به خاطر ماهیت آن کمترین میزان آسیب را برای بدن دارد. حتی به سلول‌های پوست نیز آسیب وارد نمی‌کند. شاید بیمار اندکی احساس گرما نماید ولی خیلی آزاردهنده نیست. نکته قابل‌توجه دیگر عدم برش و بخیه در حین درمان است که همین شاید دلیل محبوبیت آن باشد. از فواید دیگر آن بهبودی سریع و دوره نقاهت کوتاه است که بیمار به سرعت می‌تواند به فعالیت‌های روزمره خود بازگردد. نکته قابل توجه در این خصوص این است شاید لازم باشد برای نتیجه گیری بهتر لیزر در چندین جلسه انجام گیرد.

نوشته مرتبط

لیومیوم (فیبروم) رحمی

منتشر شده توسط - 0
فیبروم شایع ترین تومورهای لگن در رشته زنان است. ۲۰-۳۰% زنان بالای ۳۵ سال خصوصاً در ایران میوم دارند. فیبروم…
تنگ کردن واژن یا نخ

تنگ کردن واژن با نخ

منتشر شده توسط - 0
۱-تنگ کردن واژن با نخ در چه کسانی کاربرد دارد؟ ۲-منافع انجام تنگ کردن واژن بانخ چیست؟ ۳-چه مواردی هستند…

معرفی خانم دکتر ویدا یوسفیان

منتشر شده توسط - 0
جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی جراحی های ترمیمی، زیبایی و درمانی زنان – مشاوره قبل و بعد از بارداری…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2

تماس مستقیم 02122074065