هزینه سفید کردن واژن | روشن کردن واژن با لیزر

941 0

تیرگی واژن

یکی از مهمترین دغدغه های بانوان ، تیرگی پوست ناحیه تناسلی آنها می باشد که موجب کاهش اعتماد بنفس آنها در برقراری رابطه جنسی می گردد.از این جهت یکی از موارد مراجعه بانوان به مطب ها ، سفید کردن واژن و هزینه سفید کردن واژن است.مسئله ای که این روزها با پیشرفت تکنولوژی به راحتی قابل درمان می باشد.

دلایل تیرگی واژن

عوامل مختلفی باعث تیرگی ناحیه تناسلی میشوند اما یکی از مهمترین دلایل آن ژنتیک است.در نژاد ما ایرانی ها هم تیرگی ناحیه تناسلی به دلیل افزایش ملانین در پوست، بیشتر می شود.باید توجه داشت که تیرگی ناحیه تناسلی در همه نژاد ها وجود دارد اما میزان آن در پوست های سفیدتر کمتر و در پوست های تیره تر بیشتر است.

غیر از ژنتیک عوامل محیطی نیز بر تشدید تیرگی ناحیه تناسلی اثر می گذارند.این عوامل عبارتند از:

-افزایش سن:

با بالا رفتن سن تغییراتی در سطح هورمون های بدن فرد ایجاد می شود که منجر به تیره شدن آلت تناسلی بانوان می گردد.

-تغییرات و اختلالات هورمونی:

در اثر مصرف برخی از داروها ممکن است سطح هورمون های فرد جابجا شده و منجر به تیرگی واژن گردد.

-رطوبت و تعریق در ناحیه تناسلی:

از آنجایی که این ناحیه همیشه پوشیده است.هوای تازه به ناحیه تناسلی نرسیده و باعث تعریق و تجمع رطوبت در این ناحیه می گردد که نتیجه ی آن تیرگی ناحیه تناسلی است.

مقاله برای مطالعه بیشتر:

مراقبت های جراحی ترمیمی واژن| تنگ کردن واژن| روشهای رفع شلی واژن

-استفاده از لباس زیر با الیاف مصنوعی و لباس های تنگ:

استفاده از لباس زیر های پلاستیکی مانع از تهویه مناسب هوا شده و منجر به سیاهی ناحیه تناسلی می گردند.همچنین این الیاف باعث بروز حساسیت در برخی از خانم ها شده که خود نیز یکی دیگر از دلایل تیرگی واژن است.

-اصطکاک زیاد بر روی پوست ناحیه تناسلی:

فعالیت هایی نظیر پیاده رویکه موجب سایش پوست به یکدیگر می شوند، باعث تغییر رنگ در پوست می شوند.

-استفاده مکرر از ژیلت و یا استفاده از تیغ کهنه:

اصلا کردن مو های زائد با استفاده از ژیلت به مرور زمان باعث تیرگی پوست می شود.

 

مشاوره رایگان

 

-کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن

-اختلال در غدد فوق کلیوی

-چاقی:

در افراد چاق، تیرگی ناحیه تناسلی محسوس تر است.

بارداری:

در دوران بارداری ممکن است پوست ناحیه تناسلی تیره تر شود که گاها این فرایند برگشت ناپذیر است.

– استفاده از برخی محصولات بهداشتی نظیر برخی صابون ها، کرم ها و شامپوهای بدن

-قارچ های ناحیه واژن و عفونت های پوستی

-بعضی بیماری ها

روشهای سفید کردن واژن

روشهای سفید کردن واژن 

همانگونه که گفته شد، تیرگی واژن تا حدودی امری طبیعی است که در برخی نژاد ها بیشتر و در برخی کمتر است.با این همه ارادی به دنبال روش هایی برای سفید کردن ناحیه تناسلی خود می گردند.هزینه سفید کردن واژن را در ادامه خواهید خواند.

روش های خانگی سفید کردن واژن

روش های مختلفی برای سفید کردن واژن وجود دارد از روش های خانگی گرفته تا استفاده از صابون های مخصوص ، کرم های موضعی شیمیایی یا گیاهی و در نهایت استفاده از لیزر واژن.هریک از این روش های مذکور مزایا و معایب خاص خود را دارند اما در بین این روش ها، استفاده از لیزر بخاطر اثربخشی بالا،نتیجه بسیار خوب و مدت زمان کوتاه درمان،طرفداران بیشتری دارد.به همین جهت در ادامه به بررسی روش روشن کردن واژن با لیزر می پردازیم.

اینستاگرام روشن کردن واژن

روشن کردن واژن با لیزر

تیره بودن پوست در ناحیه واژن به دلیل تجمع بالای ملانین در زیر قسمت تیره شده ی پوست می باشد.در روش درمان با لیزر هم همین مسئله مورد هدف قرار می گیرد و با تایاندن اشعه لیزر ملانین تجمع یافته زیر پوست این ناحیه از بین می رود و منجر به روشن شدن پوست می گردد.روش کار به این صورت است که ابتدا موضع توسط متخصص زنان به کرم بی حس کننده آغشته شده تا بیمار درچار درد نشود، سپس اشعه لیزر که کاملا بی خطر است به موضع تابیده شده و رنگدانه های پوستی ملانین را از بین می برد و منجر به رفع تیرگی واژن می گردد.تنها نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که تا 3 روز قبل از درمان آفتاب گرفتن، اصلاح پوست و اپیلاسیون ممنوع است.
این فرایند در زمانی کوتاه(نهایتا 30 دقیقه) انجام می شود و میزان اثربخشی آن حداقل 80 درصد می باشد.

 

مزایای روشن کردن واژن با لیزر

از مزایای روشن کرن واژن به لیزر هزینه سفید کردن واژن می توان به مدت زمان بسیار کوتاه آن و اثربخشی سریع آن اشاره کرد.این روش، روشی غیر تهاجمی، بدون درد و خونریزی است که بعد از درمان نیازی به بستری نیست و فرد بلافاصله بعد از درمان می تواند به انجام کارهای روزمره خود بپردازد.همچنین اثر درمان با لیزر طولانی مدت است و باعث شادابی و جوانسازی پوست واژن هم می شود.

عوارض روشن کردن واژن با لیزر

در مسائلی که مستقیما با سلامت شما در ارتباط است همیشه توصیه ما بر مراجعه به مراکز معتبر و درمان تحت نظر پزشک حاذق است.در این صورت استفاده از این روش هیچ عارضه خاصی نداشته و فقط ممکن است فرد پس از درمان چند روزی کمی درد و سوزش را احساس کند که امری طبیعی است و می تواند با مشاوره پزشک خود از پماد های مخصوص استفاده کند.برای مشاوره و درمان می توانید با مطب خانم دکتر ویدا یوسفیان دکتر زنان خوب غرب تهران تماس بگیرید.

مراقبت های پس از روشن کردن واژن با لیزر

-در 2 الی 4 روز اولیه بعد از درمان ناحیه تناسلی تمیز و خشک نگه داشته شود.در این دوره می توانید از کرم موضعی و یا آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک خود استفاده کنید.
-انجام هرگونه فعالیت های ورزشی و فیزیکی بعد از 10 روز از گذشت درمان امکان پذیر می باشد.
-تا حد امکان نسبت به تمیز بودن ناحیه تناسلی اطمینان حاصل پیدا کنید.
این روش بسیار اثربخش بوده و نتایج آن معمولا پس از گذشت دو هفته از زمان درمان قابل روئیت خواهد بود.

کلینیک دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان با 20 سال سابقه اماده مشاوره و تعیین نوع پروسیجر برای شما بانوی زیبا و مشکل پسند است

هزینه سفید کردن واژن

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید با مطب خانم دکتر ویدا یوسفیان متخصص زنان سعادت آباد تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان جراحی لابیاپلاستی
02122074065 – 09370786637

لابیاپلاستی

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065