لیزر واژینال (لیزر مونالیزا تاچ)

لیزر مونالیزا تاچ یا لیزر واژینال چیست؟

1388 0

لیزر واژن یا لیزر واژینال یکی از برترین و مناسب شیوه ها برای زیبایی واژن است که امروزه توجه اشخاص زیادی را به خود جلب کرده است. این روش با دستگاهی به اسم لیزر مونالیزا تاچ صورت میگیرد. این دستگاه با تکنولوژی و شیوه تابش امواج لیزر به طور 360درجه امتداد کانال واژن موجب تغییر در ساختار و بافت واژن میشود که این عمل باعث زیبایی، شکل گیری و جوانسازی این ناحیه میباشد.

لیزر واژینال یا همان لیزر مونالیزا تاچ به منظورسفید کردن، تنگ کردن، لابیاپلاستی و درمان عفونت های مقاوم نیز استفاده میشود.

کاربرد و عملکرد دستگاه لیزر واژینال:

لیزر واژینال سبب تحریک بافت سلول های فیبروپلاست میشود که این امر موجب افزایش الیاف کلاژن والاستین میشود و خاصیت ارتجاعی واژن افزایش میابد. درواقع این روش میتواند شلی و افتادگی واژن را اصلاح و سبب زیبایی و تنگی این
ناحیه شود.

شرایط اشخاص برای لیزر مونالیزا تاچ:

  1. همه ی بانوانی که تمایل به عمل جراحی به منظور درمان شلی و افتادگی واژن را ندارند و یا بیماری دارند که باعث ممنوع شدن از عمل جراحی شده اند لیزر مونالیزا تاج (لیزر واژینال) برایشان بهترین انتخاب است.
  2. کسانی که زایمان طبیعی ذاشته اند و پارگی واژن شدیدی نداشته اند.دچار بی اختیاری ادرار و لذت نبرد از رابطه جنسی و خروج توده یا هوا از واژن یا یبوست های مکرر خروج ترشحات از واژن شده اند و از آن رنج میبرند.
  3. خانم های یائسته که دچار خشکی واژن و آتروفی شده اند و در انجام نزدیکی دچار مشکل شده اند و از خارش و سوزش رنج میبرند.
  4. خانم هایی که زایمان نداشته اند و بخاطر رابطه جنسی، چاقی و لاغری مکرر و شدید باعث شل و افتادگی واژن شده است.
  5. خانوم هایی که بدلیل کوچک بودن آلت تناسلی همسر خود عدم رضایت را از رابطه جنسی دارند و به دلیل میکرو پنیس بودن همسر دچار عدم ارگاسم هستند.
  6. خانوم هایی که می پسندند از مشکل های ذکر شده در بالا پیشگیری کنند و همواره جوان بمانند.

کاربرد های اساسی لیزرمونالیزا تاچ برای واژن:

لیزر مونالیزا تاچ یا لیزر واژینال چیست؟

  • تنگ کردن واژن: واژن گشاد یکی از شکایات شایع در بین بانوان است. گشاد شدگی واژن از 35-30 رخ میدهد هر چند بانوان از گشادی واژن بیزار هستند اما امروزه لیزر ها و روش های مناسب برای رهایی از این مشکل به رو آمده است که از برترین روش ها میتوان به لیزر مونالیزا (لیزر واژینال) تاچ اشاره کرد.
  • سفید کردن واژن: برای رفع تیرگی واژن راه های بسیاری از طرف متخصصین ارائه شده است که یکی از بهترین ها لیزر مونالیزا تاچ است. این لیزر که سیستم غیر جراحی واژن است باعث روشن شدن واژن نه به طور موقت بلکه به طور دائم میشود.
  • لابیاپلاستی: یکی از موارد جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی است که به منظور تغییر شکل ظاهری لبه داخلی و لبه بیرونی واژن درجهت اصلاح شکل و فرم و اندازه واژن صورت میگیرد.
  • درمان عفونت های مقاوم: یکی از مهم ترین و منزجر ترین مشکلاتی که بانوان با آن روبرو هستند عفونت های واژن است. تمام خانم ها در دوران باروری یعی از دوران بلوغ تا یائستگی حداقل یکبار به عفونت واژن دچار میشوند علت این باکتری ها به دلیل برهم خوردن تعادل بین باکتری های مضر و مفید است.یکی از راه های بسیارموثربرای جلوگیری از عفونت واژن روش لیزر مونالیزا تاچ است.

اقدامات نخست قبل از لیزر مونالیزا تاچ:

یکی از ویژگی های منحصر به فرد لیزر مونالیزا تاچ این است که نیازی به امادگی مقدماتی همانند عمل جراحی (پاکسازی روده و…) را ندارد اما باید بدانیم که نباید عفونت فعال درناحیه واژن وجود داشته باشد.

مراقبت های لازم پس از لیزر واژن:

مراقبت خاصی ندارد ولی در صورت سوزش توصیه میشود از کرم میکوزین استفاده شود و نیز برای سفید کردن واژن که از لیزر مونالیزا تاچ یا همان لیزر واژینال استفاده شود از کرم زینک اکسید استفاده شود.

بهتر است پس از لیزر واژینال چه به منظور تنگ کردن، سفید کردن و یا لابیاپلاستی واژن تا 1 هفته برای نزدیکی فاصله در نظر بگیریم.

تعداد جلسات:

در طول 3-2 هفته جلسه بهبود لازم و مطلوب را مشاهده خواهید کرد. فواصل بین جلسات باید 3 هفته تا حداکثر 1 ماه باشد.

 

زیبایی شما هدف ماست!

لیزر مونالیزا تاچ یا لیزر واژینال چیست؟
جراح و متخصص زیبایی زنان در شهرک غرب: 22074065 – 09370786637

ما را در اینستاگرام ببینید

لابیاپلاستی

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065