لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران

1413 0

لابیاپلاستی درتهران

لابیاپلاستی در تهران (labiaplasty) نوعی عمل جراحی زیبایی مختص زنان است که در آن جراح شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را تغییر داده و ظاهرآن را بهبود می بخشند. بر اساس آمار بیشتر خانم هایی که متقاضی عمل لابیاپلاستی هستند، مایل هستن اندازه و یا طول لبه داخلی واژن خود را کاهش دهند. اگرچه تا کنون از نظر تئوری، اندازه مشخصی برای لبه واژن تعریف نشده است، اما بهترین حالت برای اکثر زنان، حالتی است که لبه داخلی واژن از لبه بیرونی آن بیرون نزند. ضمنا در این جراحی، مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس نیز می تواند برداشته شود.

جهت اخذ مشاوره و دریافت نوبت برای جراحی لابیاپلاستی از خانم دکتر میتونید با شماره 02122074065 تماس بگیرید.

انواع لابیا

لابیا ماژور: لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی است که از تپه ونوس روی استخوان ناحیه شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد. که وظیفه پوشش دهی و محافظت از ساختارهای حساس و داخلی مانند دهانه واژن، لابیا مینورا و کلیتوریس را بر عهده دارد.
لابیا مینور یا لابیا داخلی: دو لایه پوست در هر سمت دهانه واژن است که بین لابیا ماژور قرار دارد. لابیا مینور از نظر رنگ و اندازه در بین خانم ها متفاوت است. لابیا مینور از کلیتوریس به سمت پایین در هر دو طرف دهانه واژن کشیده شده است.

تعریف روشهای لابیاپلاستی

انجام لابیاپلاستی در تهران به دو صورت جراحی و لیزر امکان پذیر می باشد . نوع انتخاب ترمیم لابیاپلاستی بسته به شرایط بیمار و تشخیص جراح زیبایی زنان متفاوت می باشد. جالب است بدانید که عمل لابیاپلاستی در هر دو روش با درصد موفقیت بالایی همراه است.

این روش ها عبارت اند از:

تکنیک تریم Trim

این اصلی ترین و طبیعی ترین روش لابیاپلاستی در تهران ، روش اصلاح است و از آن به عنوان پرکاربردترین تکنیک مورد استفاده جراحان یاد می شود. این روش پس از جراحی نیز با حفظ لبه های چروکیده ، جلوه ای طبیعی به واژن می دهد. چندین روش دیگر نیز برای کاهش لابیای مینور وجود دارد و همه این تکنیک ها دارای مزایا و معایب خاصی هستند.

لابیاپلاستی در تهران

تکنیک Wedge

در این روش جراحی بخش میانی لابیا مینور برداشته شده و آن قسمت بالا و پایین باقی مانده به یکدیگر بخیه زده می شود. این روش جراحی سلیقه ای است ولی لبه ها تیره و چروک باقی می ماند. در درصد کمی از موارد به دلیل آنکه شریان اصلی خونرسانی در قسمت میانی لابیاها قرار گرفته است و ممکن است با تکنیک Wedge برداشته شود و همین امر سبب می شود تا جراحی ترمیمی با نقص خونرسانی همراه باشد و بخیه ها باز شود.

در نهایت روش ارجح جراحی لابیاپلاستی در تهران Trim است که ظاهر زیبای به لابیاها می دهد و همچنین با عوارض کمتری همراه است.

لابیاپلاستی با لیزر

تکنیک لیزر واژن برای لابیاپلاستی هایی که به مقدار کمی بافت لب نیاز دارند بسیار مناسب است. قبل از این پیشرفت ، جراحی ها فقط بافت اضافی لابیا را از بین می برند. در محل برش از بخیه استفاده میشد. این می تواند منجر به ناراحتی و سختی کلی شود. این روش که روش اصلاح (Trim) نامیده می شود ، امروزه نیز انجام می شود. بهتر است همراه با روش کاهش هود کلیتورال برای بیمارانی که به دلیل مشکلات تغییر رنگ می خواهند لبه بیرونی واژن برش داده شود ، استفاده شود. این کار باعث می شود هر دو روش با حداقل برش انجام شود. این میزان زمان مورد نیاز برای انجام روش را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. این روش دقیق تر است و خطر سفتی، ناراحتی و مدت زمان بهبودی را کاهش می دهد. هنگامی که هدف از لابیاپلاستی خاص شما کاهش ناراحتی است.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت بعد از عمل بسیار حساس است و باید به مناسب ترین وجه ممکن صورت گیرد. بنابراین ، هنگام انجام روشی مانند لابیاپلاستی در تهران ، برخی از دستورالعمل های بعد از عمل وجود دارد که باید قبل از انجام این عمل از آنها آگاه باشید. باید از دوش طولانی پرهیز کنید و هر بار پس از شستن ، زخم را خشک کنید. آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط جراح متخصص باید برای کاهش درد و التهاب مصرف شود، که می تواند بعد از عمل وجود داشته باشد ، تا زمانی که توسط جراح پلاستیک آزاد نشوید باید از انجام فعالیت های بدنی مانند دوچرخه سواری و سایر فعالیت های جسمی خودداری کنید. بازگشت زودرس به فعالیت ها می تواند به زخم فشار وارد کند و بی مورد روند بهبود را به تأخیر می اندازد. شما نباید لباس تنگ و زیرپوش بپوشید زیرا باعث اصطکاک بر روی زخم می شود. همچنین ، شما نمی توانید حداقل تا چهار هفته رابطه جنسی برقرار کنید.

چه کسانی باید لابیاپلاستی انجام دهند؟

برخی افراد از شكل ظاهری لابياها و وولو خودشان ناراضي اند. لابياهای اين افراد بر اثر ژنتيكشان يا با افزايش سن و یا به دنبال زايمانهای متعدد، شل و چروكيده و آويزان شده ،عمل لابياپلاستی شكل افتاده و چروكيده لابياها را اصلاح ميكند.در دختران ،عوامل ژنتيكی ميتواند ظاهر لابياها را نامطلوب كند.

• زنان و حتی دختران باكره ممكن است به علت داشتن لابياهای آويزان و بزرگ،نتوانند به راحتي ورزش كنند و تحرك بدنی داشته باشند
• گاها لابیاهای شل و آویزان موقع لباس پوشیدن آزاردهنده می شوند
• لابیاهای شل و آویزان می توانند رابطه جنسی را برای خانم ،آزاردهنده نمایند.
زیباسازی ظاهر دستگاه تناسلی برای عده ای دارای اهمیت است و باعث افزایش اعتماد بنفسشان می شود
• لابیاهای بزرگ و شل و‌چروکیده و آویزان میتوانند ریسک ابتلا به عفونتهای تناسلی و یا ادراری را افزایش دهند.
• لابیای بزرگ و اویزان،باعث پخش شدن جریان ادرار موقع ادرار کردن می شود
• لابیاهای چروکیده و بزرگی که روی هم چین خورده اند محلی برای عفونت و ایجاد بوی نامطلوب می گردند.

لابیا

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

انجام جراحی لابیاپلاستی به دلیل اینکه جراحی تحت بی حسی موضعی و بیهوشی عمومی یا بی دردی نخاعی انجام می شود درد ندارد و به هر حال، این ناحیه بی حس بوده و بیمار دردی را حس نمی کند..
برخلاف تصور عمومی بعد از انجام جراحی دردی زیادی در بیمار دیده نمی شود و آن هم به دلیل وضعیت خونرسانی این ناحیه است که چون خونرسانی بالایی دارد، ترمیم در این ناحیه سریع انجام شود و سبب می شود تا حس درد در ناحیه خیلی کمتر و قابل تحمل باشد.

در جراحی لابیاپلاستی قسمت اضافی برش داده شده و بخیه زده می شود و بافت اضافه برداشته می شود. ولی حداکثر درد در چند ساعت اول بعد از عمل است که آن هم با یک مسکن خیلی معمولی می توان درد بیمار را کنترل کرد و خیلی برای بیمار اذیت کننده نخواهد بود.
حال اینکه جراحی را به کدام روش انجام دهیم خیلی تفاوتی در میزان درد بیمارتاثیر ندارد , جراحی را می توان با کمک لیزر یا جراحی سنتی انجام داد که به هر حال این بستگی به مهارت جراح دارد که این کار را به چه صورت انجام می دهد. این جراحی باید با ظرافت انجام شود و بخیه های که پزشک می زند با دقت و حوصله انجام شود زمانی که به درستی جراحی صورت گیرد درد پس از عمل بسیار کمتر خواهد بود .

اینستا دکتر یوسفیان

مقاله برای مطالعه بیشتر:

جراحی ترمیمی واژن

رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی

خیلی از مراجعین ما در مورد تاثیر عمل لابیاپلاستی بر کیفیت رابطه جنسی سوال می کنند در زنانی که لابیاهای ماژور بزرگ و آویزانی دارند ،کلیتوریس که حساسترین جز است در زیر این لابیاهای حجیم پنهان مانده و حین رابطه جنسی تمام کلیتوریس در معرض تحریک نیست لذا با عمل لابیاپلاستی و‌کوچک کردن لابیاها،بخش بیشتری از کلیتوریس در معرض تحریک قرار می گیرد و در نتیجه با بهبود زیادی در کیفیت تحریک جنسی همراه است..
بعلاوه بهبود ظاهر دستگاه تناسلی رضایت بیشتری را در طی مقاربت جنسی ایجاد می کند و دیگر لابیاهای شل آویزان باعث ایجاد درد و ناراحتی در موقع دخول آلت نمی شوند.

لازم به ذکر است: از آن جایی که عمل لابیاپلاستی یکی از عمل های زیبایی محسوب می شود، شرکت های طرف قرار داد این عمل را تحت پوشش قرار نمی دهند. و هزینه این عمل بصورت آزاد احتساب می شود.
توجه داشته باشید با انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان به بهترین نتیجه ممکن دست یابید این گونه با انتخابی هوشمندانه می توانید ضامنی برای سلامتی و زیبای تان باشید زیرا ناحیه تناسلی منطقه حساس و مهمی برای هر شخصی بوده و هست.
اگر شما هم از لابیا های بزرگ و عوارض آن رنج می برید و تمایل به انجام عمل لابیاپلاستی دارید.در حال حاضر خانم دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص بیماری های زنان و زایمان عمل لابیاپلاستی با روش های جراحی و با لیزر را برای شما انجام می دهند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سپاس از همراهیتان ، امیدواریم مطالعه این مطلب برایتان سودمند بوده باشد.

راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان:

02122074065 – 09370786637

 

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065