عکس واژن بعد از لابیاپلاستی و زیبایی واژن

عکس واژن بعد از لابیاپلاستی و زیبایی واژن

119546 0

با پیشرفت علم و تکنولوژی انجام اعمال زیبای در قسمت واژن و ناحیه ی تناسلی پیشرفت چشم گیری داشته است.
درمان مشکلات ناحیه ی تناسلی بانوان به کمک عمل و لیزر با کمترین عوارض و دوران نقاهت به کمک عمل و لیزر امکان پذیر شده است.و می توان عکس واژن بعد از لابیاپلاستی را شبیه سازی نمود.

عکس های عمل لابیاپلاسی

چنان که شما بخواهید قبل از انجام عمل عکس واژن بعد از لابیاپلاستی را مشاهده فرماید این مورد فقط در داخل مطب امکان پدیر می باشد این امکان وجود ندارد که عکس های عمل لابیا پلاستی دیگر بیماران در دایرکت اینستا گرام یا دیگر پیام رسان ها برای شما ارسال شود.برای دیدن عکس ها ونتایج عمل دیگر بیماران و مشاوره قبل از عمل حتما به مطب مراجمه فرماید دکتر ویدا یوسفیان در مورد تمامی مراحل عمل جراحی زیبای لبابیا پلاسی چگونگی انجام عمل و نوع عمل ودوران نقاهت بعد ازعمل ورعایت اصول بهداشتی بعد از عمل لابیاپلاسی شما را مورد مشاوره قرارمی دهند .

عکس قبل و بعد لابیاپلاستی

پنچ مورد که شما باید درمورد لابیاپلاسی بدونید :

1.لابیای بزرگ یا لکه دار کاملا طبیعی است!
2.حتی اگر ازدواج نکرده اید ( باکره هستید ) میتوانید عمل لابیاپلاسی انجام دهید !
3.لابیاپلاسی و واژینوپلاستی دوعمل کاملا جدا و کاملا متفاوت هستند!
4.لبیاپلاستی و ختنه ی زنان دو موضوع کاملا متفاوت وکاملا مجزا است!
5. هیچ کس نمی تواند بگوید شما قبلا عمل لبیاپلاسی انجام داده اید!

دکترویدا یوسفیان جراح و متخصص زنان می گوید :

لبیاپلاستی هیچ تاثیری روی محله ارگاسم بانوان ندارد وبه هیچ عنوان در حین عمل لبیا پلاستی کلیتوریس تغییری نمی کند وباعث ازبین رفتن ارگاسم در بانوان نمی شود وبرخلاف تصورات عموم میل جنسی بانوان کم نمی شود بلکه بالعکس اوج رسیدن میل جنسی یا ارگاسم را بهبود می بخشد خیلی از اوقات میبینم بیمارانم به علت تریق در ناحیه ی لابیاها ( بزرگ بودن لبیاها موجب عرق سوز شدن در ناحیه میشود ) دچار التهاب در قسمت لبیا ها می شوند که معمولا با پماد ها و دارو های ضد قارچ به راحتی درمان نمی شوند با انجام عمل لبیا پلاسی و مشاهده عکس واژن بعد از لابیاپلاستی مشکلات مربوط بخش واژن و ناحیه تناسلی بانوان به صورت چشم گیری بر طرف می شود در ضمن پس از عمل لبیا پلاسی ظاهر واژن بسیار بهتر می شود و در نتیجه اعتماد بنوس خانوم هنگام رابطه جنسی بالا تر می رود .

مراقبت های بعد ازعمل زیبای واژن

چه مراقبت های پس از انجام دادن عمل زیبای واژن انجام داد؟

پس ازانجام عمل زیبای واژن یک سری نکات بهداشتی وجود دارد که بعضی از آن ها می پردازیم . بلافاصله پس از عمل استفاده از کمپرس یخ به منظور کم کردن تورم ناحیه عمل و تمیز نگه داشتن محل عمل توسط پزشک توصیه می شود و هم چنین توصیه میشود که فرد مایعات فراوان مصرف کند . آبمیوه های طبیعی مانند آب آناناس و مایعاتی مانند آب کرفس به رشد سریع بخیه ها کمک می کند . پس از انجام این جراحی از خوردن نوشیدنی های کافین دار مانند الکل و قهوه و…. خودداری شود این نوشیدنی ها می تواند روند بهبود بخیه ها را کند تر کند.عکس واژن بعد از لابیاپلاستی

مشاوره رایگان

ناحیه ی واژن به علت حساس بودن و داشتن عصب های حسی فراوان بسیار التهاب پذیر می باشد بنابراین متورم بودن محل عمل زیبایی واژن و داشتن احساس درد کاملا طبیعی میباشد . که با مصرف مسکن های خوراکی مانند ایبو بروفن کاملا قابل کنترل می باشد. این التهاب و متورم بودن جای عمل احتمالا ( در افراد مختلف متفاوت می باشد ) تا بیست الی سی روز ادامه دارد که اصلا جای نگرانی نیست و به مرور تورم کمتر می شود. در این مدت فرد باید از پوشیدن لباس های زیر تنگ خود داری کند و برای چند هفته از حوله های بهداشتی به جای تامپون استفاده کند .

یک روز پس از انجام عمل فرد میتواند استحمام کند اما نباید قسمت جراحی شده را مالش دهد و مدت زمان حمام نباید طولانی باشد همچنین از نشستن در تشت یا وان حمام اجتناب کند و تا قبل از بهبودی کامل استخر نرود . استفاده از یک رژیم غذایی مناسب باعث میشود که فرد در طول مدت درمان خود دچار یبوست نشود. یبوست ممکن است درد عمل را افزایش دهد.

یک هفته پس از گذشت عمل زیبای واژن برای باز بینی و بررسی بخیه ها بیماربه مطب مراجعه می کند و در این مدت نیز باید پماد های که پزشک معالج تجویز نموده است را استفاده کند و با تعویض روزانه لباس زیر از مرطوب شدن و در نهاید عفونت محل عمل جلوگیری نماید.

هم چنین از انجام کار های سنگین در منزل و انجام حرکات ورزشی سنگین که باعث وارد شدن فشار یا سایش محدوده عمل میشود تا سلامت کامل خود داری نماید .انجام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری و یا اسب سواری و… برای فرد عمل شده اصلا خوب نمی باشد و توصیه میشود فرد پس ازگذشت یک ماه از بهبودی کامل به ان ها بپردازد

یک ماه پس از عمل زیبای واژن :

پس از گذشت این زمان بیمار باید دوباره باید به مطب مراجعه فرماید تا دوباره جای عمل بررسی شود و نتیجه نهایی واین که فرد برای برقراری رابطه ی جنسی آماده است یانه توسط پزشک مشخص می شود کا البته اکثریت زنان برای پیشگیری از بازشدن بخیه ها مدت زمان بیشتری را صبر میکنند بخیه های که در این نوع عمل استفاده می کنند جذبی می باشند وپس از مدتی که زخم ها ترمیم می شوند بخیه ها نیز جذب بدن می شوند این نوع بخیه ها طوری ساخته شده اند که با بافت بدن سازگاری دارند و توسط آنریم های طبیعی بدن حل می شوند . ترکیبات استفاده شده در این نخ ها استریل می باشد . این نوع بخیه ها بعد ازگذشت یک هفته استحکام کامل خود را ازدست می دهند واز هفته دوم شروع به جذب شدن می کند واضافه ی بخیه ها می افتد.عکس واژن بعد از لابیاپلاستی
بهتربرای شروع رابطه ی جنسی که زخم های شما به صورت کامل بهبود پیدا کند البته باید توجه داشت که روند بهبودی از یک بیمار تا بیمار دیگر متفاوت می باشد. در رابطه با این مسله حتما با پزشک معالج خود در ارتباط باشید وطبق نظر و تشخیص پززشکی او فعالیت های خود را از سر بگیرید.احتمال دارد هنگام اولین رابطه پس از عمل زیبای واژن سوزش وخارش وجود داشته باشد که طبییعی است وباید هنگام رابطه ی جنسی از ژل ها و روان کننده های بهداشتی مورد تجویز پزشک استفاده شود.
این درد رابطه ای جنسی به مرور زمان کمتر می شود و طبعات ومزایای عمل وتاثیر مثبت آن در روابط جنسی کاملا مشهود خواهد بود.

ترشحات بعد از عمل زیبای واژن

از جمله عوارض واژن وجود ترشحات پس از عمل واژن می باشد که از رحم خارج می شود علت اصلی ترشحات هورمون های جنسی فرد می باشد که شکل خاصی دارند و کاملا طبیعی می باشد

از جمله ویژگی های که این نوع ترشحات بعد از عمل واژن دارد عبارت اند از:

بدون رنگ وشفاف می باشد
باعث تحریک واژن نمی شود
بوی خاصی ندارد
منجرب التهاب و سوزش واژن نمی باشد

مقاله برای مطالعه بیشتر: لابیاپلاستی با لیزر

البته باید توجه داشت که این ترشحات در افراد مختلف متفاوت می باشد ومقدار و مدت زمان این ترشحات در همه ی افراد یک سان نمی باشد وجود این ترشحات صرفا به معنای عفونی شدن جای عمل نیست اما هنگامی که عمل زیبایی واژن انجام می شود وجود این ترشحات می تواند مقدمه شروع یک  عفونت باشد به همین دلیل اگر مقدار ترشحات بیشتر شد ورنگ و بوی آن تغییر کرد حتما به پزشگ معالج شود تا اقدامات لازم برای برظرف شدن علایم صورت گیرد .

در بعضی افراد ترشحات به صورت مکرر ومداوم می باشد که در این صورت باید از حوله های بهداشتی استفاده نمود مهم ترین مشکلی که این ترشحات به وجود می آورند این است که باعث مرطوب شدن ناحیه ای جراحی شده می شود و چون واژن به گونه ای است که نوری به آن نمی رسد به همین دلیل تاریکی و رطوبت دو عامل اصلی برای رشد باکتری و در نهایت عفونت محل بخیه می شود به همین دلیل توصیه می شود لباس زیر نازک ونخی وکلا لباس های آزاد و راحت استفاده شود ومکررأ تامپون و یا حوله ی بهداشتی تعویض شود و هم چنین بهتر است پس از هر بار استفاده از سرویس بهداشتی محل شستشو شده را به وسیله سوار کاملا خشک شود .

عکس واژن بعد از لابیاپلاستی و زیبایی واژن

خشک نگه داشتن واژن پس از انجام عمل زیبایی واژن می تواند مانع بیشتر شدن ترشحات و در نهایت عفونت شود ترشحات معمولی بعد از عمل با ترشحاتی که در اثر عفونت به وجود می آیند کاملا متفاوت بوده وبه آسانی قابل تشخیص هستند.ترشحات پس از عمل دارای اندازه ی مشخصی است اگر این ترشحات از حد معمول خود بیشتر شوند یا همراه خارش و سوزش وبوی بد باشند در این صورت غیر طبیعی بوده وحتما باید به پزشک مراجعه شود. به طور کلی باید بدانید که ترشحات پس از عمل امری طبیعی بوده ودر همه ی افرادی که این عمل را انجام داده اند مشاهده می شود.
ترشحات مربوط به پس از انجام عمل زیبایی واژن خاصیت چسبندگی ندارد در صورتی که ترشحات خود واژن دارای چسبندگی است وبا دانستن این تفاوت اگر مقدار ترشحات فرد بیشتر شود وبه آن رسیدگی نشود باعث عفونت جدی می شود که درمان آن زمان هزینه ی بسیار زیادی می برد پس حتما با پزشک معالج خود مشورت شود.

لابیاپلاستی

راه‌‌‌‌‌های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان در شهرک غرب:

22074065 – 09370786637

لینک دین مارا دنبال کنید

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065