عمل زیبایی واژن با لیزر

عمل زیبایی واژن با لیزر

2643 0

امروزه عمل زیبایی واژن با لیزر و بکار گیری لیزر جهت زیبا سازی وتنگ کردن واژن یک روش جهت بهبود اعتماد بنفس و شاد زندگی کردن خانمهاست.
این تکنولوژی نسبتا جدید که در سایه تلاش پیگیر دنیا به وقوع پیوسته جهانی را به روی جراحی زیبایی زنان گشوده است.

لیزر Co2

جهت عمل های زیبایی واژن و لابیاپلاستی بهترین و کارایی ترین روش است که پس از سالها تحقیقات بین المللی رشته ی زنان را متحول کرده است . در این روش بدون برش جراحی و بدون ریسک بیهوشی خانمهایی که در سنین یائستگی بسر میبرند و همچین بانوانی که زایمانهای متعددی داشته اند را به زندگی پر امید و شاد باز می گردانند . این لیزر جهت رفع خشکی و سوزش و خارش واژن بهبود بی اختیاری های استرسی ادرار و رفع گشادی و شلی واژن بسیار کاربرد دارد.
منافع استفاده از این لیزر علاوه بر اینکه از نظر روحی و روانی استرس عمل جراحی را به فرد تحمیل نمیکند شامل موارد زیر است.

لابیاپلاستی
1- هزینه این عمل بسیار کمتر از جراحی است زیرا درجراحی پرسنل بسیاری درگیرند و اتاق عمل هزینه ی بسیاری را بر جامعه و خانوم درگیر این مشکلات تحمیل میکند.
2- استفاده از بیهوشی در این روش (لیزر واژن) لازم نیست و خانم در حال صحبت کردن و بدور از استرس درحالیکه با جراح زنان درحال مشاوره و حرف زدن است این عمل را انجام میدهد.
3- مصرف آنتی بیوتیکهای وسیع الطیف که عوارض بسیاری را بر کلیه و کبد وارد میکند در این روش منتفی است.
4- فرد میتواند 5 روز بعد ازین عمل و انجام لیزر واژن نزدیکی داشته باشد ، درحالیکه عمل های جراحی 1 الی 5/1 ماه از انجام فعالیتهای جنسی محروم است.
درضمن بازگشت به فعالیتهای روزانه نیز در لیزر واژن به سرعت انجام میشود.

لیزر واژن

لازم به ذکر است یکسری اقدامات قبل از انجام لیزر بهتر است انجام شود از جمله:

الف-در زمان لیزر واژن جهت تنگ کردن واژن بایستی فرد پریود نباشد و حتما در زمانی جهت انجام جوانسازی واژن با لیزر اقدام شود که چند روز
حدود 5 روز از روز پریود گذشته باشد ولی در کل در زمان پاکی خانم میتوان این عمل را انجام داد.
2 – حتما پاپ اسمیر را ظرف 6 ماه فرد تهیه کرده باشد
3- اگر فرد عفونت فعال واژن دارد بهتر است ابتدا مشکلات عفونی واژن برطرف شده و سپس اقدام به انجام لیزر نمود. برخلاف تصورات عده ای از دوستان طبق نظر دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زیبایی زنان که لیزر واژن باعث نازایی و ناباروری میشود یا باید بگوییم که خیر این تصور حقیقت ندارد و حتی کمک به باروری به وسیله بهبود روابط جنسی و برطرف کردن یکسری عفونتهای مقاوم به درمان میکند.

اینستاگرام لیزر واژن
و از طرفی این لیزر برای افرادی که هیسترکتومی (رحم دراوردن) انجام داده اند هم مفید فایده بوده و کاربرد دارد.

مقاله برای مطالعه بیشتر:  بیماری اندومتریوز و درمان آن 

درمورد سن هم خاطر نشان میکنیم که هر فردی که باکره نباشد و دچار مشکلاتی چون کاهش میل جنسی و خشکی واژن است میتواند از عمل زیبایی واژن با لیزر بهره برده و هیچ محدودیت سنی ندارد.
درمورد فواصل و تعداد جلسات این تکنیک باید بگویم که بهتر است این مهم را به عهده ی پزشک متخض زنان سپرده زیرا بر اساس تجربه و آگاهی که ایشان دارند میتوانند به خانم نهایت کمک را برسانند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065