راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

10964 0

1-تنگ کردن واژن با لیزر

2- عمل زیبایی واژن با لیزر

3-تفاوت تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های جراحی

4- عمل تنگ کردن واژن با لیزر چگونه انجام میشود؟

5- مراحل تنگ کردن واژن با لیزر

6-مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

7-هزینه عمل تنگ كردن واژن

8- قیمت دستگاه لیزر تنگ کننده واژن

9-ارتباط با ما


عمل زیبایی واژن با لیزر
یکی از جدیدترین متدهای روز دنیا در عملهای زیبایی زنان و بخصوص عمل زیبایی واژن،مخصوصا تنگ کردن واژن با لیزر استفاده از لیزر است. دقت بالای لیزر واژن در برش باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر نتیجه عمل میشود. ضمن اینکه عوارض احتمالی عمل بسیار کمتر شده و فرد میتوانید بعد از نیم ساعت استراحت در مطب بدون هیچ مشکلی به خانه برگردد.

بهبودی پس از انجام عمل زیبایی واژن با لیزر نسبتا سریع میباشد. به طور تیتروار نکاتی را که باید پس از عمل، رعایت کنید در ادامه بیان خواهیم کرد:

• در سه روز اول بعد از جراحی، احساس درد و تورم طبیعی میباشد که با مسکن های خوراکی مثل قرص پروفن به راحتی قابل کنترل میباشد.

• روز اول پس از عمل، استفاده از کمپرس یخ و تمیز نگه داشتن ناحیه تناسلی توسط پزشک توصیه میشود.

• از پوشیدن لباس های تنگ خودداری فرمایید.

• بیشتر بیماران در کمتر از یک هفته (۳ تا ۵ روز) به سر کار و فعالیت های عادی خود بر میگردند.

• می توانید ۲۴ ساعت پس از جراحی دوش بگیرید اما باید از مالش ناحیه جراحی خودداری فرمایید.

• حمام طولانی، نشستن در وان و یا رفتن به استخر تا بهبودی کامل ممنوع میباشد.

• تورم و درد تا سه روز بیشترین میزان را دارد و ورم تا دو یا سه هفته بعد از جراحی کم کم کاهش می یابد.

• از تمرینات ورزشی که به طور مستقیم موجب وارد آمدن فشار و سایش به ناحیه عمل می شوند (دوچرخه سواری، اسب سواری و غیره) تا خوب شدن کامل خودداری فرمایید.

• فعالیت جنسی را می توان ۳ تا ۴ هفته پس از عمل جراحی از سر گرفت اما بیشتر زنان برای جلوگیری از باز شدن زخم ترجیح میدهند که ۶ تا ۸ هفته صبر کنند. (بهتر است اجازه دهید زخمتان به طور کامل بهبود یابد وگرنه احتمالا مجبور به طی کردن دوره بهبودی جدیدی میشوید.)

توجه کنید که تمام توصیه ها و روند های بهبودی از بیماری تا بیمار دیگر متفاوت میباشند. بنابراین، این توصیه های عمومی ممکن میباشد برای تمام بیماران قابل اجرا نباشد. حتما با پزشک خود در تماس باشید و بر اساس صلاح دید او فعالیت های مختلف را انجام دهید.

عمل زیبایی واژن، یکی از عملهای سبک و سرپایی و بدون عارضه زیبایی محسوب میشود و قشر زیادی از خانم ها به انجام آن مبادرت میورزند. این عمل میتواند برای دختران بالای ۲۰ سال تا خانمهای ۵۰ ساله بدون هیچ مشکلی انجام شود. در سنین بالای ۵۰ سال، بدن در ترمیم خود و بهبود بخیه ها معمولا با مشکل مواجه میشود و به همین دلیل در این سن انجام عمل زیبایی واژن پیشنهاد نمیشود.

در مورد سنین زیر ۲۰ سال هم هنوز، احتمال تکمیل نشدن رشد جنسی خانم و به بلوغ جنسی کامل نرسیدن دختر وجود دارد. این نکته حائز اهمیت است که بلوغ جنسی با رشد لابیاها همراه میباشد. به همین دلیل به دختران زیر این سن پیشنهاد میشود تا رسیدن به سن ۲۰ سالگی از انجام لابیوپلاستی خودداری فرمایند.

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

تنگ کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر از روش های غیرجراحی، برای تنگ کردن و جوانسازی واژن بصورت غیر تهاجمی میباشد. لذا برای افرادی که ترجیح میدهند از روش های بدون درد و خونریزی برای جذابیت و جوانی ناحیه واژن استفاده کنند انتخابی مناسب میباشد. استفاده از لیزر صرفا برای تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار نمیگیرد و رفع گشادی واژن تنها یکی از مزایای بهره مندی از لیزر جوانسازی میباشد که مشکلات زیادی را برطرف مینماید. با بهره‌گیری از لیزر میتوان بسیاری از مشکلات بانوان را درمان کرد.

همانطور که از نام لیزر جوانسازی واژن مشخص است باعث دوباره جوان شدن واژن از جنبه های مختلف میگردد، مانند :

• درمان و کاهش علائم یائسگی

• درمان افتادگی رحم

• درمان آتروفی یا شل شدن و گشادی واژن

• درمان بی اختیاری فوریتی یا استرسی ادرار

• درمان مقاربت دردناک (دیسپارونی)

• درمان خشکی و سوزش واژن

• درمان بی اختیاری فوریتی یا استرسی ادرار

• درمان عفونت های مکرر دستگاه ادراری

• درمان گشادی واژن

جهت مشاوره در مورد لیزر واژن و انجام جراحی های زیبایی میتونید از طریق این شماره ها 02122074065 – 09370786637 با خانم دکتر ویدا یوسفیان تماس بگیرید سوالات خودتون رو بپرسید.

برای مطالعه بیشتر مقاله زیر را می توانید مطالعه نمایید

تنگ کردن واژن و روشن کردن واژن

تفاوت تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های جراحی

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت
در مقایسه روش جراحی برای تنگ کردن واژن با رفع گشادی واژن با لیزر، به چند نکته که بیشتر حائز اهمیت هستند اشاره میکنیم:

– تفاوت اصلی لیزر با جراحی، در این است که لیزر هیچ نوع برش و خونریزی ایجاد نمیکند و در نتیجه به اعصاب آسیبی نمیزند. –

– درمان بسیار سریع است (حدود بیست دقیقه ) و در این مدت بیمار دردی حس نمیکند و فقط ممکن است سوزش و حرارت مختصری را احساس میکند که با قرار دادن بسته های یخ بعد از عمل میتواند این سوزش را التیام دهید.

– این روش نسبت به روشهای جراحی تنگ کردن واژن، دوره ی نقاهت بسیار کمتری دارد و فرد سریعتر میتواند به زندگی روزانه خود بازگردد.

– اقدام به جراحی برای تنگ کردن واژن ، ممکن است محدودیت هایی برای زایمان طبیعی، در آینده ایجاد کند در حالیکه لیزر چنین مشکلی را ایجاد نمیکند.

– در روش لیزر، ورودی واژن، دست نخورده باقی می ماند و تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام میشود.

– تنگ کردن واژن با جراحی در ابتدا نتیجه بسیار خوبی دارد، اما در واژینوپلاستی قسمتی از بافت واژن برداشته میشود، که این برداشتن و حذف قسمتی از بافت واژن؛ تکرار عمل جراحی برای تنگ کردن واژن را بسیار محدود میکند.

– از نظر میزان هزینه مورد نیاز ، هزینه تنگ کردن واژن با لیزر و  لیزر واژن  به مراتب از روشهای جراحی مانند واژینوپلاستی کمتر است.

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

عمل تنگ کردن واژن با لیزر چگونه انجام میشود؟

عمل تنگ کردن واژن با لیزر شامل استفاده از یک لیزر صاف است که تاثیر آن روی دیواره واژن و بافت های آن میباشد. این لیزر از طریق دهانه واژن وارد میشود و نور لیزر روی بافت مخاطی واژن اعمال میشود. این درمان ساختارهای مهمی که مسئول حفظ انعطاف پذیری واژن هستند را بازسازی مینماید.

ویدئو تنگ کردن واژن بوسیله لیزر

 

مراحل تنگ کردن واژن با لیزر
برای شروع کار، یک بررسی واژینال  جهت لیزر واژن انجام میشود تا این ناحیه را بررسی کرده و اطمینان حاصل شود که انجام این کار برای بیمار ضرر ندارد. سپس، سه مرحله ضدعفونی ابزار، کارتریج التراسوند و خود واژن انجام می‌شود.
ابتدا یک کارتریج 4.5 میلیمیتری که روی میله قرار گرفته به اندازه 10 سانتی متر درون واژن وارد میشود. این کارتریج امواج اولتراسوند را به عمیق ترین لایه واژن میفرستد و با چرخش ۳۶۰ درجه ای خود، تمام دیواره واژن را پوشش میدهد.

این مرحله از درمان حدود سه دقیقه طول میکشد. همچنان که امواج به بافت عمیق نفوذ میکند، بیمار کمی احساس سوزش خواهد داشت. سپس دسته دستگاه حدود سه سانت به بیرون کشیده میشود و چرخش سه دقیقه ای آن در این ناحیه اعمال میشود.
سرانجام دسته سه سانت دیگر به سمت بیرون کشیده شده و سه دقیقه دیگر با چرخش التراسوند درمان ادامه میابد. این مراحل دوباره با یک کارتریج ۳ میلیمتری تکرار میشود تا پوست داخل واژن را درمان کند.

سرانجام سرم جوانسازی را وارد واژن کرده تا مواد مغذی حیاتی به آن داده شود و بافت‌های کلاژن جدید تغذیه شوند. همچنین خوب است بدانید که برای انجام تنگ کردن واژن با لیزر، از پروب های اختصاصی استفاده میشود.

در نتیجه از نظر بهداشتی بسیار قابل اعتماد و اطمینان است و در کل زمان درمان حدود 20 دقیقه طول خواهد کشید.

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمتمزایای تنگ کردن واژن با لیزر
پس از چند روز بعد از انجام لیزر شما شاهد آغاز تغییرات در بدن خود خواهید بود. خاصیت کشسانی عضلات واژن و بافت های آن بهبود میابد و با افزایش جریان خون در دیواره های واژن ، جوانی و شادابی به بافت های آسیب دیده بازمیگردد، لیزر با اثر گذاشتن روی بافت مخاطی واژن، تولید کلاژن را تحریک میکند و باعث عملکرد بهتر لایه مخاطی میشود که منجر به تنگ شدن کانال واژن و بهبود کیفیت بافت ها میگردد که باعث میشود خشکی واژن برطرف و لغزندگی واژن افزایش پیدا کند، در لیزر هیچ برشی ایجاد نمیشود و همچنین بدون درد و خون ریزی است لذا صدمه ای به بافت های زیرین و اعصاب وارد نمیکند.

بهبود خاصیت ارتجاعی بافت واژن از دیگر اثرات مثبت درمان رفع گشادی واژن با لیزر است. لیزر، بافت‌های سالم را تجدید میکند که مانند یک بافت جوانتر عمل کنند و پس از آن واژن شما قابلیت انعطاف و مرطوب کنندگی بیشتری خواهد داشت.اگر درگذشته بطور مکرر دچار عفونت میشدید، این مشکل از بین میرود چرا که واژن شما به حالت طبیعی برمی‌گردد.

راهنمای کامل جراحی تنگ کردن و عمل زیبایی واژن با لیزر، مراحل، مزایا، عوارض و قیمت

هزینه عمل تنگ كردن واژن
هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند بسیاری از خدمات زیبایی دیگر اینکه چه کسی و در کجا این خدمت را برای شما انجام دهد و همچنین تعداد جلسات درمان مورد نیاز برای اثربخشی موردنظر، در هزینه تاثیر گذار میباشد.
هزینه برای بسیاری از افراد مسله مهمی است . با این حال نباید اجازه دهید که بحث هزینه عمل تنگ کردن واژن و انتخاب جراح بر روی شما تاثیر بگذارد. بسیاری از جراح زنان مشاوره رایگان برای عمل تنگ کردن واژن دارند. زمان و هزینه ای برای مشاوره با یک جراح زنان صرف کنید در مقایسه با سرمایه گذاری برای درمان مورد نظرتان اصلا حساب نمیاید .
مشاوره برای اینکه متخصص مناسب را برای عمل تنگ کردن واژن مورد نظرتان بیابید و انتخاب کنید بسیار حیاتی است.

جهت مشاوره در مورد لیزر واژن و انجام جراحی های زیبایی میتونید از طریق این شماره ها 02122074065 – 09370786637 با خانم دکتر ویدا یوسفیان تماس بگیرید سوالات خودتون رو بپرسید.

مشاوره زمانی است که میتوانید شخصا با جراح زنان وقت بگذارید و مدارک و آموزش و مهارت را در مورد عمل تنگی واژن که میخواهید انجام دهید بررسی کنید. پرسشهای مناسب را شخصا از جراح بپرسید. عکس افرادی را که قبلا همین عمل را انجام داده اند ببینید و تصمیم بگیرید که آیا میتوانید به این جراح برای انجام عمل تنگی واژن با لیزر اعتماد کنید یا خیر.

قیمت دستگاه لیزر تنگ کننده واژن
از معروف ترین دستگاه های لیزر تنگ کننده واژن میتوان به دستگاه لیزر مونالیزا تاچ اشاره کرد. اوایل که دستگاه لیزر واژینال مونالیزا تاچ وارد بازار شد تصور میشد که این دستگاه بیشتر در جهت مارکتینگ و بازاریابی باشد و تأثیر چندانی در تنگ کردن و جوانسازی واژن و همچنین آتروفی دستگاه تناسلی بانوان ندارد.

اما پس از چند سال استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ بسیاری از خانم ها خصوصاً در بالای 40 سال از این دستگاه تأثیر مثبت گرفته اند. برای اینکه طریقه عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا تاچ واژینال را بفهمیم لازم است ابتدا با آناتومی واژن آشنا شدیم.

واژن دارای ساختمانی عضلانی غشایی است که از ولو تا رحم ادامه دارد. پوشش سطحی واژن از اپی تلیوم مطبق سنگفرشی غیر کراتیزه است که در زیر این بافت لایه ای عضلانی متشکل از کلاژن عضله صاف و الاستین است. هیچ غده ای در واژن وجود ندارد. در عوض ترانسودایی که از شبکه مویرگی زیر اپی تلیال واژن منشأ میگیرد باعث لزج شدن واژن میگردد.

لیزر مونالیزا تاچ واژینال پوشش سطحی اپی تلیوم مطبق سنگفرشی غیر کراتیزه را لایه برداری و مجدد بازسازی میکند. همچنین لایه ی عضلانی زیر سن را تقویت نموده و باعث کلاژن سازی و افزایش قوام الاستین زیرین میشود.

لذا عروق مویرگی جدید در قسمت زیرین اپی تلیال ایجاد نموده و این شبکه عروقی جدید و خونرسانی مجدد باعث لزج شدن واژن به مراتب بیشتر از پیش میشود. به همین دلیل افراد خصوصاً در سنین بالای 40 سال که از خشک شدن واژن و کاهش میل جنسی رنج میبرند بسیار از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ واژینال بهره مند میشوند.

برای انجام لیزر مونالیزا تاچ از دستگاه مخصوص این کار استفاده میشود. دستگاه لیزر مونالیزا، توسط شرکت DEKA ایتالیا ساخته شده است. با ساخت دستگاه مونالیزا، انقلابی در زمینه تنگ کردن واژن به وجود آمد.

تمام استاندارد های مهم در ساخت این دستگاه رعایت شده است و عملکرد مفید آن اثبات شده است. دستگاه لیزر مونالیزا گواهی CE اروپا و تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دارد. به علاوه، وزارت بهداشت ایران نیز عملکرد و تاثیر دستگاه لیزر مونالیزا را تایید کرده است. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستگاه تنگ کننده واژن با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان

جراح و متخصص زیبایی زنان در شهرک غرب:

02122074065 – 09370786637

اینستا دکتر یوسفیان


تماس با ما:


    دیدگاه خود را بنویسید

    تماس مستقیم 02122074065