تنگ کردن واژن و روشن کردن واژن

۱- روش های تنگ کردن واژن چیست؟
۲– روش های روشن کردن واژن چگونه انجام می شود؟
۳– دوام روش های تنگ کردن و روشن کردن واژن چگونه دسته بندی می شود؟
۴– هزینه های تنگ کردن و روشن کردن واژن چگونه است؟
۵– راههای ارتباطی با ما؟


1- روش های تنگ کردن واژن چیست؟
یکی از مؤثرترین راه های تنگ کردن واژن، انجام عمل واژینوپلاستی است که برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه، کافیست روی کلمه واژینوپلاستی بزنید.

دکتر ویدا یوسفیان، جراح و متخصص زیبایی زنان، در این خصوص می گوید امروزه راه های بسیاری برای این منظور و جوانسازی واژن به افراد توسط افراد غیر متخصص پیشنهاد می شود که نه تنها صرف هزینه های هنگفت و بی مورد را در پی دارد بلکه باعث نارضایتی در دراز مدت ازین پیشنهادهای غیر علمی می شود. از جمله استفاده از آب انار و یا زاج و حتی برندهای مختلف ژل های تنگ کننده واژن که توسط داروخانه ها در اختیار افراد به راحتی قرار می گیرد.
اگرچه نمی توان منکر این شد که آب انار سبب جوانسازی و انقباض در بافت های مختلف بدن می شود از جمله واژن. ولی باید بدانیم که این تاثیر بیشتر از یک روز دوام نخواهد آورد و بسیار موقتی است این موضوع درمکرد زاج یا ژل های تنگ کننده ی داروخانه ای هم صادق است. پس بهتر است به دنبال روش های بادوام تر-علمی تر تنگ کردن واژن باشیم.
تنگ کردن واژن از دید دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زنان از این سه حالت خارج نیست:[anchor id=”l1″ ]


۱- استفاده از لیزر و یا RF
(Radio frequency )
که بسته به برند آن می تواند تاثیر بسیار شگرفتی بر بافت واژن فرد داشته باشد. اگرچه تاثیر اصلی لیزر را حدود ۳ ماه بعد از انجام آن خواهیم دید اما در بسیاری از موارد بعد از جلسه دوم که حدود ۱ ماه بعد از جلسه اول انجام می شود خانم ها از تاثیر لیزر واژن و یاRF واژن خبر می دهند.
لیزر واژن با مونالیزا و یا RF واژن خصوصاً در خانم هایی که علاوه بر تنگ کردن واژن بدنبال درمان بی اختیاری های استرسی ادرار(به دنبال عطسه- سرفه- خنده) هستند و از طرفی نمی خواهند و یا به علت مشکلات عمومی(از جمله قلب و ریه) نمی توانند تحت عمل جراحی تنگ کردن واژن قرار گیرند می تواند تاثیرهای عالی بر بهبود وضعیت زندگی و بهبود روابط جنسی فرد داشته باشد. معمولاً برای اینکه تاثیر شگرف لیزر واژن را ببینیم نیاز به حداقل ۳ جلسه انجام این پروسوجه را داریم.
از مزایای لیزر واژن، سرپایی بودن، عدم نیاز به بیهوشی و عدم مراقبت خاص پس از لیزر می باشد و دوام آن حدود ۵-۴ سال است.

اینستاگرام

می توانید این مقاله را مهم بخوانید:

میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چه مدت است ؟

۲تنگ کردن واژن با نخ: نخ های خاردار با برند های مختلف وجود دارند که جهت انجام پروسه ی تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرند. سرپایی است، فقط با یک بی حسی ساده قابل انجام است و دوامش حدود ۵ سال می باشد. تنها مراقبت بعد از تنگ کردن واژن با نخ این است که تا ۱ هفته بعد از انجام این عمل نباید مقاربتی صورت پذیرد. البته این ۱ هفته عدم نزدیکی درمورد لیزر واژن هم صدق می کند.

۳- تنگ کردن واژن با جراحی: این روش بسته به تکنیک های پزشک جراح زنان و بسته به حوصله و وقتی که برای عمل جراحی صرف می شود و بسته به تبحر جراح فرق می کند. دکتر ویدا یوسفیان تنگ کردن واژن را با تکنیک لیفت واژن و جراحی رکتوسل و پرینورافی بسته به میزان گشادی واژن و تعداد زایمان ها و سن بیمار در کلینیک و یا در بیمارستان های نیمه دولتی با هزینه ی بسیار کم انجام می دهد. بدیهی است که این عمل تنگ کردن واژن با جراحی را می توان در مطب به صورت سرپایی هم انجام داد اما باید بدانیم همه کاندید این روش(به صورت سرپایی) در مطب نیستند.
دوام عمل تنگ کردن واژن با جراحی مادام العمر است ولی تا ۱ ماه بعد از جراحی از مقاربت باید پرهیز نمود. دکتر ویدا یوسفیان، متخصص و جراح زیبایی زنان، ۲ ساعت بعد از عمل در صورتی که عمل جراحی سیستوسل را بیمار نخواهد و لازم نداشته باشد(عمل جراحی افتادگی مثانه) بیمار را مرخص می کند.
فردای روز عمل خانم می تواند به سر کار خود برود.[anchor id=”l3″ ]
شاید می توان گفت با توجه به دوام بیشتر این روش نسبت به چند جلسه ای لیزر واژن این روش مقرون به صرفه تر است.

3- روش های روشن کردن واژن چگونه انجام می پذیرد؟

تنها روش مورد تایید دکتر ویدا یوسفیان، جراح و متخصص زنان، روش لیزر واژن با پروب مخصوص روشن سازی و جوانسازی جهت سفید کردن واژن است. سایر روش ها مثل کرم ها و داروهای گیاهی تنها تاثیری موقت دارند. البته دکتر ویدا یوسفیان بعد از انجام لیزر روشن کننده واژن داروی ترکیبی خودش را تجویز می کند که تاثیر روشن سازی واژن با لیزر چند برابر می شود.
برای تاثیر بیشتر این روشن سازی واژن با لیزر تاکید ما بر این است که ۳ جلسه انجام شود(البته یکسری از بافت ها نیز به گونه ای است که با یک یا دو جلسه نتیجه مطلوی حاصل می شود)[anchor id=”l3″ ]

4- دوام روش های تنگ کردن و روشن کردن واژن چگونه دسته بندی می شود؟
همانطور که در ابتدای مقاله خدمتتان عرض شد دوام روش تنگ کردن واژن با جراحی دائمی است اما روش های تنگ کردن به روش لیزر واژن و نخ حدود ۵ سال دوام دارد.
در مورد روشن سازی واژن و سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ این روش ها دوامی حدود ۱۰ سال دارد که البته بستگی به میزان تغییر وزن فرد(چاق و لاغر شدن) و میزان رعایت کردن به توصیه های بعد از لیزر روشن کننده واژن هم دارد.
هزینه های تنگ کردن و روشن کردن واژن چگونه است؟
هزینه ها کاملاً بستگی با شرایط فرد دار و بسته به اینکه فرد تا چه حد نیاز به اشعه لیزر جهت دستیابی به این موارد داشته باشد و چند جلسه نیاز به انجان لیزر جهت تنگ کردن و یا سفید کردن واژن داشته باشد.[anchor id=”l4″ ]

و در آخر راه های ارتباطی با ما:
02122074065
09370786637

[anchor id=”l5″ ]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.