لابیاپلاستی

ترمیم واژن

1730 0

امروزه ترمیم واژن و  جراحی های زیبایی واژن بسیار برای تمانی نقاط بدن مخصوصا برای زنان و بانوان بسیار مورد توجه قرار گرفته است
و تکنولوژی و علم پزشکی در زمینه جراحی زیبایی بسیار پیشرفته تر از گذشته می باشد و اقسام نیاز های افراد را در این زمینه به طور کامل پاسخگو است
با جراحی های زیبایی افراد جوانتر از سنی که هستند به نظر خواهند رسید
امروزه جراحی های زیبایی مربوط به اندام های جنسی نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده و جراحی های زیبایی واژینال تاثیر خوب و‌ مثبتی در روابط زناشویی داشته است
جوان سازی واژن ، بر طرف کردن مشکلات واژینال از جمله شل بودن تیرگی ناحیه و افتادگی این قسمت به کمک روش های جدید درمانی و زیبایی به صورت کامل امکان پذیر شده است
که در ادامه به برخی از روشهای جوان سازی واژن که به صورت سرپایی در مطب و در مدت زمان کم و بدون نیاز به بستری می باشند را می پردازیم .
لازم به ذکر است. تمامی این خدمات در مطب دکتر ویدا یوسفیان به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمامی پرتکل های بهداشتی صورت می گیرید .

اینستاگرام دکتر ویدا یوسفیان

 

انواع روش های درمانی برای زیبایی و ترمیم واژن در مطب عبارت است از:

لیف واژن با نخ برای جوان سازی واژن

یکی از تکنیک های بروز در جوان سازی واژن لیفت این قسمت به کمک نخ می باشد که در این روش به کمک نخ های خاردار که در قسمت های خاصی از واژن قرار داده می شود با ایجاد کشش به بر طرف شدن شلی و اصلاح مشکلات ظاهری واژن می شود.
به این صورت که نخ های کار گذاشته شده پس از جذب باعث کشش و‌ تنگی واژن می شوند .
گشادی واژن مشکلات زیادی برای بانوان به همراه می آورد که عفونت از جمله مهمترین انهاست و به کمک لیفت واژن که جزو آسان ترین و بهترین روش ها برای تنگی و اصلاح فرم پرینه است این مشکلات تا حد زیادی برطرف می شود.

لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ برای چه کسانی مناسبه؟

به طور کلی این روش برای گروه سنی بانوان یائسه مورد استفاده میشه ولی لیفت واژن جدا از طیف سنی برای دیگر کسانی که به خاطر مشکلات شلی واژن حس خوش آیندی ندارند قابل انجام هست و شما هم اگر از مشکلات شلی واژن خود رنج می برید می توانید با مراجعه به جراح زیبایی زنان خود اقدام به انجام لیفت واژن با نخ کنید .

مشاوره رایگان

  • بانوان یائسه
  • افرادی با اختلالات کف لگنی
  • افرادی که ورزش های سنگین انجام می دهند .
  • افرادی که زایمان های مکرر داشته اند .
  • افرادی که سکس های متعدد داشته اند.
  • بانوان جوانی که با اینکه زایمان نداشته اند اما دچار شلی واژن هستند.

شما می توانید این عمل را در مطب دکتر ویدا یوسفیان جراح ومتخصص زیبایی زنان شهرک غرب با استفاده از بروز ترین روش ها و تکنیک های روز دنیا و دستگاه های مجهز انجام دهید برای دیدن توضیحات کامل مشاوره رایگان و تعیین وقت قبلی با پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید .

مقاله برای مطالعه بیشتر:

مراقبتهای بعد لابیاپلاستی و دوره نقاهت| عمل همزمان زمان 2 تنگ کردن واژن و سفید کردن واژن

مزایا و ماندگاری لیفت واژن با نخ

از جمله مزایای این روش بدون درد بودن آن است همچنین در طول انجام عمل نیاز به بیهوشی نیست روش زیبایی لیفت واژن با نخ دوره ی نقاهت ندارد و کاملا سرپایی انجام می شود. بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی نخ ها در قسمت هایی از واژن قرار می گیرند. خیلی سریع است و حداکثر ظرف مدت نیم ساعت انجام می شود. فرد پس از انجام این کار می تواند به راحتی به ادامه ی فعالیت های روزمره خود بپردازد. تاثیر این عمل زیبایی با جراحی های زیبایی واژن تقریبا برابری می کند وبرای کسانی که یائسه هستند باعث نرمال شدن ترشحات می شود.
همچنین این روش ترمیمی واژن باوجود ماندگاری مناسبی که دارد رضایت بسیاری از مراجعان را از انتخاب این عمل زیبایی را به همراه داشته است .
در انجام خدمات لیفت واژن با نخ حتما توجه داشته باشید کار توسط بهترین متخصص جراحی زیبایی زنان و در محیطی بهداشتی انجام شود. لیفت واژن با نخ بهترین گزینه ی درمانی برای افرادی است که مایل به اصلاح مشکلات واژینال خود هستند اما تمایلی به انجام جراحی های سنگین ندارند. دوره ی نقاهتی برای انجام این کار زیبایی وجو ندارد پس برای بانوانی که به سبب مشکلات و دغدغه های زمانی برای طی کردن دوران نقاهت از انجام این عمل های زیبایی منصرف می شوند بسیارمناسب و مطلوب است.

ترمیم واژن

عوامل مختلفی برروی ناحیه تناسلی تاثیر می گذارد مهمترین عوامل که تاثیر بسزایی دارد؛

ژنتیک و سن می باشد که با افزایش سن پوست تمامی نواحی بدن و همچنین این ناحیه بافت چربی خود را از دست می دهد و پوست شل می شود.
در واقع ژنتیک می تواند این عامل را تشدید نمایید، به طور مثال در صورتی که میان دو فردی که هم سن هستند در صورتی که از لحاظ ژنتیک مستعد باشد به همین خاطر این اتفاق تشدید بیشتری خواهد داشت.
علاوه بر موارد ذکر شده، چاق و لاغری ناگهانی و از دست دادن چربی به مقدار بسیار زیاد پس از جراحی های اسلیو یا رژیم های سنگین ممکن است پوست بریزد و این حالت خود را در تمامی قسمت های بدن به ویژه ناحیه تناسلی نشان دهد شود.

جهت مشاوره در مورد لیزر واژن و جراحی ترمیم واژن و انجام جراحی های زیبایی میتونید از طریق این شماره ها 02122074065 – 09370786637 با خانم دکتر ویدا یوسفیان تماس بگیرید سوالات خودتون رو بپرسید.

تقاضا برای اعمال زیبایی زنان در طی سال های اخیر افزایش یافته به طوری که یکی از پنج عمل اصلی زیبایی می باشد. این اعمال باعث می‌شوند زنان احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند همچنین از نظر جسمی و جنسی کیفیت زندگی شان بهبود یابد. به همین دلیل ترمیم واژن ، اعمال زیبایی و انجام جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی بانوان از اهمیت بالایی برخوردار شده است.
اغلب خانم‌ها به دلیل بالا رفتن سن و زایمان های متعدد دچار شل شدن بافت واژن شده اند که می توانند عمل ترمیم واژن را جهت تنگ کردن و زیبایی واژن و جهت تکمیل آن لابیاپلاستی را نیز انجام دهند.
مطب دکتر ویدا یوسفیان جراح ومتخصص زیبایی زنان شهرک غرب

ویدئو لیفت واژن بعد APR (افتادگي رحم و مثانه) رو ببینید

راه‌‌‌‌‌های ارتباطی با دکتر ویدا یوسفیان جراح و متخصص زیبایی زنان در شهرک غرب: 22074065 – 09370786637

لینک دین مارا دنبال کنید

لابیاپلاستی

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065