تجربه عمل لابیاپلاستی | رضایت از عمل لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی | رضایت از عمل لابیاپلاستی

3377 0

علت انجام جراحی لابیاپلاستی چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که مهم ترین دلیل انجام این جراحی زیبایی واژن  چه بوده و تجربه عمل لابیاپلاستی در بعضی بیماران چگونه است؟  لازم است بدانید مهم ترین دلیل انجام جراحی لابیاپلاستی عدم قرینگی لابیا ها می باشد. قرینه نبودن لابیا ها موجب کاهش زیبایی اندام تناسلی بانوان می شود. عمل لابیاپلاستی موجب می شود پوست های اضافی در اطراف لابیا ها جمع شده و از بین بروند. در نتیجه اندام تناسلی شکلی زیبا و قرینه به خود می گیرد.

یکی دیگر از دلایل مهم برای انجام عمل لابیاپلاستی، بزرگی بیش از حد لابیا ها می باشد. در اندام تناسلی برخی از بانوان لابیا ها بسیار بزرگ هستند. این امر سبب ساییدگی لابیا ها می شود. علاوه بر آن بزرگی لابیا ها سبب می شود آن ها به لباس زیر برخورد کنند و در هنگام پیاده روی یا ورزش و یا دوچرخه سواری موجب ایجاد درد در ناحیه تناسلی می شود.

جالب است بدانید بزرگ بودن لابیا ها سبب می شود کلیتوریس که نقطه ی اصلی تحریک پذیری در رابطه ی جنسی است توسط پوست های اضافی محاصره شود. در چنین حالتی خانم از رابطه ی جنسی خود لذتی نمیبرد. با عمل لابیاپلاستی این پوست های اضافی از بین می روند. در نتیجه علاوه بر ظاهری زیبا و خوش فرم رضایت کافی نیز از رابطه ی جنسی حاصل می شود.

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی چه مزایایی دارد؟

در ابتدای امر شاید برای شما سوال باشد که آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد؟ پاسخ خیر است. این عمل جراحی هیچگونه دردی ندارد.و کسانی که تجربه عمل لابیاپلاستی معمولا شکایتی از درد طولانی نداشته اند؛ همچنین مدت زمان ریکاوری بعد از عمل نیز بسیار کوتاه است. در بیشتر موارد این عمل جراحی نیاز به بخیه ندارد. اما اگر لازم باشد جایی بخیه شود یک بخیه سطحی و کوچک در آن ناحیه ایجاد می شود. از دیگر مزیت های این عمل جراحی می توانیم به کاهش عفونت های ناحیه تناسلی اشاره کنیم. هنگامی که لابیا ها بزرگ هستند موجب ایجاد عفونت می شوند. طی عمل لابیاپلاستی و کوچک شدن لابیا ها این عفونت ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابند.

لابیاپلاستی موجب رضایت بیشتر در رابطه جنسی می شود

چه کسانی کاندید جراحی لابیاپلاستی هستند؟

بسیاری از بانوان که برای این عمل جراحی اقدام می کنند سوال می کنند که آیا دختران باکره نیز می توانند برای این عمل جراحی اقدام کنند؟ بله. این عمل جراحی هیچگونه خطری برای بکارت دختران ندارد. اگر سن یک خانم بیشتر از 18 است و از قرینه نبودن و بزرگی لابیا های خود شکایت دارد می تواند برای این عمل زیبایی اقدام کند.

اگر برای انجام این عمل زیبایی زنان به یک متخصص زنان خوب مراجعه کنید این عمل می تواند نتایج درخشانی برای شما به همراه داشته باشد. همچنین یک متخصص زنان ماهر می تواند به گونه ای این جراحی را انجام دهد که جای بخیه ها قابل مشاهده نباشد.

مقاله برای مطالعه بیشتر: تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی و کیفیت رابطه

نکات مهم بعد از جراحی لابیاپلاستی

بعد انجام جراحی لابیاپلاستی الزامی است نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. مهم ترین این نکات به شرح زیر می باشد:

• بهتر است بعد از انجام جراحی به مدت 6 الی 8 هفته از انجام رابطه ی جنسی خودداری کنید.
• بعد از انجام جراحی تا 6 هفته اجسام سنگین بلند نکنید.
• بعد از جراحی می توانید به راحتی پیاده روی کنید و یا به انجام امور روزمره بپردازید.
• بهتر است تا یک هفته بعد از انجام جراحی از رانندگی کردن پرهیز کنید.
• دارو های تجویز شده توسط پزشک را مطابق با دستور مصرف کنید.
• بعد از جراحی مطابق با نظر متخصص زنان خود حمام کنید.
• اگر درد شدید یا خونریزی و تورم مشاهده نمودید، پزشک خود را مطلع کنید.

بعد از انجام جراحی ممکن است پزشک متخصص شما را تا چند ساعت جهت چکاپ نگه دارد. پس از آن بیمار مرخص می شود و تاریخ بعدی مشخص می شود.
شایان ذکر است این عمل جراحی نه تنها هیچ گونه عوارضی ندارد، بلکه فایده های بیشماری دارد.

مشاوره رایگان

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟

برای جراحی لابیاپلاستی نمی توانیم هزینه ی دقیقی را بگوییم. هزینه ی این عمل جراحی به تخصص و مهارت پزشک و همچنین نحوه انجام عمل دارد. برای اطلاع دقیق می توانید به دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زنان مراجعه کنید.

جراحی لابیاپلاستی هیچ خطری را متوجه بیمار نخواهد کرد

تجربیات حاصل از جراحی لابیاپلاستی

زن مظهر زیبایی و طراوت است. اندام زنانه به گونه ای است که نیازمند توجه و مراقبت های خاصی می باشد. بسیاری از بانوان که جراحی لابیاپلاستی انجام می دهند، بعد از انجام این عمل جراحی نتایج بسیار مطلوبی به دست می آورند. در ادامه شرح تجربیات لابیاپلاستی یکی از مراجعه کنندگان عزیز دکتر ویدا یوسفیان را می خوانیم:

” من یک بانوی 38 ساله هستم. تجربه من از جراحی لابیاپلاستی این گونه است. من به دلیل افزایش سن و همچنین زایمان های طبیعی پشت هم متوجه شدم که لابیا های واژنم بیش از حد بزرگ شده اند. همچنین عدم قرینه بودن لابیا ها موجب ناراحتی و عذاب من می شد. به راحتی نمی توانستم ورزش کنم یا به دوچرخه سواری بپردازم، همین امر موجب عدم رضایت من از اندامم می شد. علاوه بر آن در رابطه ی جنسی لذت کافی نمی بردم. تمامی این عوامل و نازیبایی ناحیه تناسلی موجب شد تا من برای عمل زیبایی لابیاپلاستی اقدام کنم. در ابتدا از انجام این عمل جراحی اندکی هراس داشتم. اما توصیه های پزشک متخصص زنان موجب شد با آسودگی خاطر این جراحی را انجام دهم. بعد از جراحی به مدت چند ساعت تحت نظر متخصص زنان بودم و سپس مرخص شدم. بعد از انجام جراحی به راحتی می توانستم به انجام امور روزمره ی خود بپردازم اما برای چند هفته از انجام رابطه ی جنسی و یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری نمودم. بعد از گذشت چند هفته ناحیه تناسلی من دقیقا به همان شکلی درآمده بود که مورد انتظارم بود. همچنین از رابطه ی جنسی با همسرم رضایت بیشتری حاصل شد. در آخر می توانم بگویم تجربه من از جراحی لابیاپلاستی بسیار مفید است. می توانم به شما توصیه کنم اگر از فرم واژن خود رضایت کافی ندارید و یا بزرگ بودن لابیا ها موجب عذاب شما می شود، بهترین راه حل انجام عمل لابیاپلاستی است.”

ما را در یوتیوب دنبال کنید

دیدگاه خود را بنویسید

تماس مستقیم 02122074065