تاثیر لابیا پلاستی بر درمان عفونت ها ومیل جنسی و از بین بردن بوی نامطبوع

دکتر ویدا یوسفیان، جراح زیبایی زنان، در این رابطه می گوید:

بسیاری از خانم ها در هنگام مقاربت از عطرها و ادکلن های گران قیمت استفاده می کنند(به علت تعریق و بوی بد در ناحیه لابیاها) در حالیکه پس از لابیاپلاستی نه تنها تاثیر روحی و روانی ارزنده در زوجین ایجاد می شود بلکه استفاده از عطرها که باعث تحریک و ایجاد زخم های آلرژیک در ناحیه لابیاها می شود نیز کاهش می یابد.
لابیاپلاستی هیچ اثری روی محل ارگاسم خانم ها(کلیتوریس) ندارد و باعث خدشه دار شدن میل جنسی و از بین رفتن ارگاسم در بانوان نمی شود بلکه به اوج رسیدن میل جنسی(ارگاسم) را بهبود می بخشد زیرا خیلی از اوقات می بینیم خانم ها به علت تعریق در ناحیه لابیا ها(بزرگ بودن لابیا ها موجب عرق سوز در ناحیه می شود) دچار زخم (crotion) در ناحیه لابیا ها می شوند که با هیچ پماد و داروی ضدقارچ درمان نمی شود. و سیکل معیوب درمان های قوی ضد عفونت و عرق کردن و دوباره رشد قارچ و میکروب در ناحیه ولو و لابیا ها ادامه می یابد.

با لابیاپلاستی این مشکل به طرز معجزه آسایی برطرف می شود.

مسئله بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بسیاری از خانم ها به علت نازیبا بودن ناحیه لابیا ها از اینکه شوهرشان این ناحیه را لمس کند و یا ببیند شرم دارند و این شرم خانم موجب کاهش میل جنسی در آقا می شود.
بنابراین تاثیر لابیاپلاستی بر بهبود رابطه جنسی مسجل می شود.

 

مزایای لابیاپلاستی
۱- از بین بردن رشد عفونت ها و درد در لابیاها توسط خانم.
۲- از بین بردن شرم در خانم و لذا افزایش میل جنسی هم در خانم و هم در آقا.
۳- بهبود ارگاسم پس از لابیوپلاستی در خانم.
۴- از بین بردن بوی نامطبوع در ناحیه لابیاها پس از جراحی لابیا پلاستی.
دکتر ویدا یوسفیان در مورد نحوه لابیاپلاستی می گویند:

انجام لابیا پلاستی چه با کوتریزاسیون باشد و چه با لیزر تفاوتی در اینکه زیبایی بیشتری در لابیاها ایجاد کند ندارد و دقت هر دو روش یکسان است.
۵- زمان طولانی برانگیختگی یا تحریک برای افزایش میل جنسی پس از لابیاپلاستی (به علت تاثیر روانی و جسمی این عمل) از چندین دقیقه طاقت فرسا(۳-۲ ساعت) به چند دقیقه (۱۵ دقیقه) تقلیل می یابد.

تهیه شده توسط:خانم دکتر ویدا یوسفیان

کپی با ذکر منبع مانعی ندارد.


تماس با ما:

[contact-form-7 id=”2096″ title=”فرم تماس 1″]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.