درمان واژن با لیزر مونالیزا تاچ

توجه: سونوگرافی برای کلیه بیماران رایگان می باشد

درمان واژن با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر واژن مونالیزا تاچ

درمان واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

جامعه همچنان میل و نیاز های جنسی زنان مسن تر را نادیده می گیرد و این موضوع را "غیر قابل قبول" و "تابو" می داند. این کلیشه وحشتناک است که یک زن یائسه بایستی چنان که از سالهای باروری خود میگذرد، همراه با  آن از جنبه های لذت بخش و فیزیکی آن نیز خداحافظی کند. زنان اغلب با درک کمتری از آنچه که برایشان پیش می آید به انزوا و افسردگی کشیده می شوند. این چیزی است که زنان در مورد آن به اندازه کافی صحبت نمی کنند، احتمالا به این دلیل که هرگز گزینه ای برای درمان مناسب و ایمن وجود نداشته است.

در طول یائسگی، سلول های غشای مخاطی در واژن فعالیت کمتری دارند و نمی توانند کلاژن را تولید کنند که دیواره های واژن را هیدراته کرده و تغذیه می کند، به طوری که آنها شکننده و مستعد ابتلا به عفونت می شوند. 

پزشکان توصیه می کنند مرطوب کننده های واژینال، کرم ها و قرص های استروژن و همچنین روان کننده های آب در طول رابطه جنسی (از آنجا که می تواند دردناک شود زیرا واژن کمتر توانایی خود روان کاری دارد) توصیه می شود. 

اما برای درمان این علائم، راه های جدیدی ارایه شده است.

 لیزر مونالیزا تاچ (MonaLisa Touch) نوعی از تکنولوژی لیزر است که طی آن یک پروب کوچک وارد واژن می شود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کلینیک های MonaLisa Touch، صدها ستون کوچک از انرژی لیزر از پروب آزاد می شوند و به دیواره داخلی واژن کمک می کنند .

کمتر از یک دهم ثانیه طول می کشد که لیزر کمی از بافت را حذف می کند، این عمل به معنای ایجاد یک سوراخ کوچک به اندازه ی سر سوزن (pinhole) با قطر موی انسان است و بدن را تحریک می کند که بافت های سالم جدید رشد کند. 

این درمان بسیار ساده و بی خطر می باشد و تنها دستورالعمل پس از درمان جلوگیری از فعالیت جنسی و شدید برای پنج روز است. 

زمانی که همه چیز در ناحیه تناسلی و واژن اشتباه است، ممکن است از دیدگاه روانشناختی شرایط غیر قابل تحمل باشد. افراد احساس کنند بدنشان پیر شده است و این اعتماد به نفس آنها را کاهش داده موجب ایجاد مشکل در روابط زناشویی شان شود.

 


  • آدرس: تهران-شهرک غرب-بلوارفرحزادی-18متری مطهری-پلاک 168-بالای داروخانه دکترمشرف-
  •  تلفن 22074065 -- 09370786637
  •  ایمیل v_yousefian@yahoo.com