ارگاسم در زنان

توجه: سونوگرافی برای کلیه بیماران رایگان می باشد

ارگاسم در زنان

ارگاسم در زنان :

اگر بخواهیم تعریفی از روزه داشته باشیم ، ارگاسم یعنی در رابطه جنسی به اوج لذت رسیدن ، یعنی در زمان ارگاسم شخص از نظر احساسی و بدنی کاملا به واج فعالیت می رسد .

در زمان ارگاسم زنان با تحریک جنسی که صورت می گیرد شخص هم از لحاظ فیزیولوژی و هم از نظر احساسی ارضا می شود ، که این زمان هر لحظه در حال افزایش است .

در زمان ارگاسم بانوان با انقباض ماهیچه روبرو می شوند تغییراتی نظیر تغییر فشار خون ، ضربان قلب و تعداد تنفس .

به ارگاسم رسیدن بانوان با به ارگاسم رسیدن آقایان متفاوت می باشد .

ارگاسم در آقایان با بروز انزال به پایان می رسد ، ارگاسم در زنان با انقباض ارادی عضلانی ، بالا رفتن فشار خون و افزایش یافتن ضربات قلب زنان همراه است .

بر اثر یک واکنش طبیعی که در زنان رخ می دهد ارگاسم رخ می دهد ، اگر بانوان در رابطه جنسی به اوج نرسد با مشکلات فراوانی روبرو می شود .

طبق تحقیقاتی که انجام شده است منشا بسیاری از مشکلات زناشویی به ارگاسم نرسیدن بانوان است ، کسب مهارت در این زمینه به زوجین بسیار کمک می کند تا از رابطه جنسی خود نهایت لذت را ببرند .

ارگاسم در آقایان در اغلب موارد با تماس و تحریکات بدنی انجام می شود این در حالیکه است که در بانوان بسیار پیچیده است .

برخی از علت های به ارگاسم نرسیدن بانوان می تواند به علت نداشتن شرایط روحی مناسب ، اضطراب ، بی علاقگی و یا روش نادرست مقاربت باشد .

 

انواع ارگاسم در زنان  :

به طور کلی ارگاسم در بانوان به شکل کلوتیرال و ارگاسم واژینال است .

ارگاسم  کلوتیرال در اغلب مواقع سنین نوجوانی و سن بلوغ رخ می دهد اما در بانوان بالغ ارگاسم واژینال رخ می دهد ، این ارگاسم تکامل یافته ارگاسم کلیتورال است ، در ارگاسم واژینال تحریک کلیتوریس ها انجام می شود .

طبق تحقیقاتی گسترده ای که انجام شده است به ارگاسم رسیدن بانوان با تحریک کلیتوریس به اوج خود می رسد اگر بانوان به ارگاسم واژینال نرسند بسیار احساس کمبود و نقص می کنند .

 

در زمان مقاربت جنسی تحریک در بخش بافت کلیتوریس رخ می دهد .

ارگاسم واژینال در زنان :

طبق تحقیقاتی که انجام شده است برخی از بانوان به ارگاسم رسیدن را فقط با دخول آلت تناسلی مردان تجربه می کنند ، بنابراین در این اشخاص ارگاسم فقط با دخول رخ می دهد .

ارگاسم همزمان در زنان :

طبق بیانات آخرین متخصصان و پزشکان ارگاسم همزمان واژینال و کلیتوریس در بانوان قویترین حالت ارگاسم است ، این ارگاسم برای بانوان بسیار ایده آل می باشد .

اگر در بانوان قبل از دخول به واژینال تحریک جنسی انجام شود ارگاسم به بالاترین حد خود می رسد بنابراین دکتر یوسفیان متخصص زنان و زایمان توصیه می کنند قبل از دخول تحریک جنسی انجام شود .


  • آدرس: تهران-شهرک غرب-بلوارفرحزادی-18متری مطهری-پلاک 168-بالای داروخانه دکترمشرف-
  •  تلفن 22074065 -- 09370786637
  •  ایمیل v_yousefian@yahoo.com