Test
Test

لیپولیز

لیپولیز : تقریباً در تمام نواحی بدن می‌­توان عمل جراحی لیپولیز در این نواحی هر قدر هم که با دقت انجام شود ممکن است، باعث چروک شدن پوست شود و سن بیمار را بالاتر از سن واقعی اش نشان دهد.  بهتر است قبل از انجام عمل در این نواحی حتماً از عوارض آن آگاه باشید و با پذیرفتن آن، تن به انجام عمل جراحی در این ناحیه دهید. قسمت های دیگری هم مثل زیر زانو، ساق پا یا مچ دست به علت عروقی که در نواحی وجود دارد، محل مناسبی برای انجام عمل جراحی لیپولیز نیست و بهتر است برای عمل زیبایی پا از قسمت بالای زانو استفاده شود.

لیزر لیپولیز یک روش کم تهاجمی است که به کمک لیزر با فیبر نوری در طول موج های مختلف و به کمک گرما به تخریب وذوب کردن بافت چربی کمک می کند. این روش یک فرآیند متفاوت از لیپوساکشن است که شامل حذف چربی از بدن با استفاده از ساکشن خلاء می شود. مزایای دیگر لیزر لیپولیز این است که سیخک های ساخت کلاژن پروتوئینی، پوست را سفت و کشیده تر می سازد. نتایج پزشکی بدست آمده از جراحی لیزر لیپولیز و لیپوساکشن بیش از دو هزار نفر در طول سه سال نشان می دهد که بیماران به واسطه لیزر لیپولیز به طور کلی بخش عمده و قابل توجه ای از چربی خود را از دست دادند و شاهد افزایش سفتی پوست خود بودند. ضمن اینکه این بیماران متحمل هیچ گونه عوارض عمده نشده اند هرچند برخی از درد خفیف و کبودی شکایت داشته اند.

چه افرادی کاندید مناسب برای لیپولیز نیستند؟

اگر در بدن خود چربی اضافی دارید که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند، می توانید از لیزر لیپولیز ران و باسن استفاده کنید. متاسفانه افراد مبتلا به  عارضه های قلبی، دیابت کنترل نشده ( در صورت دیابت باید حتما با پزشک متخصص مشورت شود)، عارضه های کلیوی، سرطان و وجود پیچ و پلاک های فلزی در ناحیه مورد درمان نمی توانند کاندید لیزرلیپولیز باشند. تمامی افراد برای انجام لیزرلیپولیز ران ، باسن و .. باید حداقل 18 سال تمام داشته باشند. محدودیت سنی حداکثر برای این عمل وجود ندارد با این حال، مناسب بودن این عمل برای شما، در جلسه ی مشاوره ی رایگان با جراح مورد بحث قرار خواهد گرفت.

چرا پوشیدن گن بعد از انجام لیپولیز ضروری است؟

همچنین نکاتی که بعد از عمل باید فرد به آن توجه کند، پوشیدن گن های مناسب است که از تجمع مایعات و شلی پوست جلوگیری می کند.

آیا اثر لیزر لیپولیز ماندگار است؟

در صورتی که فرد بعد از انجام لیزرلیپولیز ناپرهیزی نکند و سعی کند از یک رژیم غذایی اصولی اما نه سخت پیروی کند و ورزش کند این کاهش سایز ماندگار خواهد بود.

لیزر لیپولیز چه مزیت هایی به همراه دارد؟

  • حداقل تهاجم در این روش
  • مدت زمانی انجام این کار نسبت به روش های دیگر بسیار کوتاه است
  • مراقبت های پس از درمان کم تر
  • کم ترین مقدار خونریزی
  • بهبود سریع با زمان از کار افتادگی کم تر
  • قابلیت تکرار عمل در صورت نیاز برای نواحی وسیع تر
  • نادر بودن عوارض جانبی جد
  • صاف کردن پوست
  • سفت کردن پوست با کمک کلاژن
  • بدون نیاز به بستری

پزشکان با صلاحیت، قبل از انجام درمان، درباره عوارض جانبی احتمالی با فرد گفتگو می کنند.

تماس سریع

تماس با ما

تهران ، شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، 18 متری مطهری ، پلاک 168 ، بالای داروخانه دکتر مشرف ، طبقه اول


تلفن تماس مطب

021-22074065دنبال کنید

فعالیت ما را در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبارتمامی حقوق این سایت برای دکتر ویدا یوسفیان محفوظ است.

طرح و اجرا : پزشک برتر

All rights reserved for Dr. Vida Yousefian            2018-1396