Test
Test

لابیا پلاستی

آذر ۱۲, ۱۳۹۷ توسط مدیریت
labia1.jpg

لابیا پلاستی به وسیله لیزر و تاثیرات آن

لابیا پلاستی به عنوان راهکاری برای کم کردن و یا لاغرتر کردن لابیاهایی شناخته می شود که در داخل و بیرون از بدن وجود دارد و موجب پوشانده شدن دهانه واژن گشته اند. بالا رفتن وزن بدن و عوامل ژنتیکی و افزایش هورمون های بدن و زایمان و بارداری و مواردی از این قبلی به عنوان عواملی شناخته می شوند که موجب به وجود آمدن لابیاهای بزرگ و حتی نامتقارن می شود. در این حالت فرد می تواند در زمان رابطه جنسی و یا حتی زمانی که لباس زیر با لابیا تماس پیدا می کند دچار درد و ناراحتی شود. وجود این عارضه می تواند اعتماد به نفس و روابط جنسی فرد را تحت شعاع قرار داده و اثرات منفی خود را نشان دهد.

لابیا پلاستی با استفاده از لیزر و بدون هیچ گونه عمل جراحی می تواند مزیت های بسیاری داشته باشد که عبارتند از:

راحتی و زیبایی: زیرا خانم هایی که دارای لابیاهای بزرگی هستند هنگام پوشیدن لباس زیر دچار مشکل و ناراحتی شده و برای پنهان کردن آن ها مجبور به استفاده از لباس های گشاد هستند و با انجام عمل لابیا پلاستی با لیزر می توانند زیبایی این بخش از اندام خود شده و در رابطه جنسی خود اعتمکاد به نفس بیشتری داشته باشند.

تاثیرات جنسی

اغلب خانم هایی که دارای لابیای بزرگی هستند در طول رابطه جنسی مشکلات زیادی را تجربه کرده و دچار درد می شوند. زمانی که اندازه لابیا ها کاهش پیدا کند این مشکل نیز برطرف خواهد شد و اعتماد به نفس جنسی آن ها نیز بالاتر خواهد رفت. در این روش بافت اضافه ای که در اطراف کلیتوریس وجود دارد از میان برداشته خواهد شد و همین مساله موجب می شود تا فرد در طول رابطه جنسی لذت بیشتری را ببرد. لابیا پلاستی با لیزر بسیار راحت تر از شیوه های درمانی دیگر بوده و سرپایی انجام خواهد شد و ایمنی آن نیز بالاتر استو استفاده از لیزر موجب می شود تا لابیاها سریع تر تغییر شکل و اندازه داده و فرد نیز دیگر مشکلی را در این بخش از بدن خود نداشته باشد.

تماس سریع

تماس با ما

تهران ، شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، 18 متری مطهری ، پلاک 168 ، بالای داروخانه دکتر مشرف ، طبقه اول


تلفن تماس مطب

021-22074065دنبال کنید

فعالیت ما را در شبکه های اجتماعی

اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبارتمامی حقوق این سایت برای دکتر ویدا یوسفیان محفوظ است.

طرح و اجرا : پزشک برتر

All rights reserved for Dr. Vida Yousefian            2018-1396